» »

najbl bedna risanka, ki ste jo kadarkol gledal

najbl bedna risanka, ki ste jo kadarkol gledal

koyotee ::

napiste kera vam je najbl bedna risanka

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
  • premaknil: Predator ()

gumby ::

pravzprav vse novejše risanke, ki imajo 3,5 FPS animacijo...

Ziga Dolhar ::

Mnja, pa tiste, kjer je vsa animacija ta, da se pred kamero počasi premika en dolg "banner" ... groza.

Vedno redkeje vidim tisto zvezdico, ki čez zaslon napiše "Walt Disney" in me spomni na čase komunizma... ;-))). [Okej, časi komunizma z možnostjo švercanja]
https://dolhar.si/

Matek ::

ne vem, animeji mi niso všeč, čeprav jih nekateri obožujejo, še posebej pa sovražim pokemone in vse nove risanke, v katerih naspotajo kr ene živali, ki so buckaste muckaste in ne delajo nič "nasilnega", nekaj takega majo na poptv, ker ena risanka, ki bi naj bla lepa, je pa pointless.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Cosmo ::

Telebajski. Totalna beda:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

koyotee ::

i hate Tbajske too ;((

Matek ::

Telebajski se po mojem niti ne kvalificirajo za risanko, ker so to samo 4 tretjerazredni igralci oblečeni v mutirane nilske konje plus še eden, ki se ni kvalificiral za konja in je mali gospodinjski aparat. Tu ni animacije, so samo specialni efekti, windows movie maker style.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OldSkul ::

Tom&Jerry!
Carska risanka, pa seveda pokemoni tudi!>:D
Drgač pa Gragon Ball pa ostala krama sucks.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

R33D3M33R ::

Telebajski te spravijo na bruhanje, poleg tega se pa pogosto oni filmčki ponovijo in mislim da je to pravi brainwash ubogim otrokom.
Drugače so mi pa bedne še risanke v katerih ne vidim smisla in enostavno ne razumem zakaj se gre.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

undefined ::

Animeji nasplošno. Sam način in koncept animacije.

Disney rules! :D

||_^_|| ::

animeji, vsi povrsti, resnici na ljubo še nisem nikoli nobenega pogledal, to pa zato ker je GRDA animacija pa ena slikca na 2 sekunde. (pa še kakšn cartoon network newage shit)
Najbolše so pa tastare od diznija.

R33D3M33R ::

Disneyeve so kul ja, Donald Duck pa Goofy me vedno spravita v smeh :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

3L33T ::

Jap, Disney seka, pa kaki WB.

Newage sranje je čist mimo! Kot je nekdo reku, brain wash. Dve skrajnosti; al je uiber nasilna, al pa tko preklet ''pocukrana'' da je še hujš. Tko da BZ, BZ, BZ.

Pa da ne bo komentar, da smo prestari da bi zdej risanke ocenjeval. Če vidm kak T&J če mam čas pogledam do konca in uživam v starih čsih:D
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

undefined ::

> Pa da ne bo komentar, da smo prestari da bi zdej risanke ocenjeval.

Novodobne risanke Disneya so čist kul, ravno te sem imel v mislih. In mislim, da glavnega pomena teh risank tudi vsi otroci niso zmožni dojeti, ker je njhov nivo dosti višji, kot je bil v starih risankah včasih. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

Cokolesnik ::

takole vam bom napisal... ze nekaj let nazaj so prakticne in poucne risanke (vecinoma cesko-slovaske) izginile z nasih zaslonov (rtvslo). kaksno je trenutno stanje ne vem, vem pa (po mojem mnenju), da so bile A JE TO, SMRKCI, PINKPANTER, WB ipd. veliko bolj razumljive otroskih glavam in kot take dejansko sproscajoce.:)

kar pa se sveti in bliska ter plese neke futuristicne plastic fantastic igrice, pa je vse prej kot...

poneumlja nase otroke, tako ja.:\

jaz bom otroka naravnal k branju in samoizobrazevanju letom primernega leposlovja, pa k telesni aktivnosti, da ne bo imel pri 10 letih kockastih oci, prekomerno telesno tezo in depresijo zaradi elektronike. kar se tice racunalnika in TVja pa bom vsekakor vedel kaj gleda, kaj pocne. in ne, ne bom imel vohunske programske opreme ampak delal na vzgoji in zaupanju.

sicer pa ima vsak svoje mnenje.

Zgodovina sprememb…

undefined ::

> ze nekaj let nazaj so prakticne in poucne risanke (vecinoma cesko-slovaske) izginile z nasih zaslonov (rtvslo). kaksno je trenutno stanje ne vem, vem pa (po mojem mnenju), da so bile A JE TO, SMRKCI, PINKPANTER ipd

A to so bile "poučne" risanke? :D

Imortales ::

Ma risanke postajajo katastrofalne. Včasih je miš mački likalnik v glavo zabrisala, zaj pa tolko da ne greta k psihiatru pa se pogovarjita o svojih težavah. Sem imel nesrečo da sem enkrat všaltal neko risanko na erteveslovenija. Eh, rajši ne bom povedal o čem je šlo. Ne si mislit, da se ne da spustit pod nivo telebajskov.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

nicjasno ::

Lolek in Bolek sta bla zakon, pa Gustav, pa seveda A je to? :D to so bli se casi.

Ve kdo mogoce, ce je kaj od tega kje na internetu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nicjasno ()

||_^_|| ::

pa uni so bli tut dobri k so pod vodo živel pa so mel ene lijake na glavah>:D smurfki al neki tazga..

Cokolesnik ::

||_^_||: sinko važič, prav imaš.:D

zdej si pa zamislite, za kaj so in bodo prikrajšani naši otroci. zagotovo ne bodo obujali takole spominov, kot mi.:\

Zgodovina sprememb…

McWolf ::

maksi pes fig
uhelj gor, uhelj dol

tist podvodniki so bli pa snorčki :D
Go tell it on the mountains!

HeiJack ::

Tko wej-de-baj a kdo ve kje na netu dobit risanko Strippy oz. stran, kjer bi se dal dobit kakšno sliko al pa sound(neumen smeh Strippija);best risanka Ghost in the shell,pa WoodyWoodpecker

nicjasno ::

Tocno, na stripija sn cisto pozabu. Strippy je legenda. :D

Zeberdee ::

meni je pa sicer ql i'r baboom, ker se vedno nasmejem

sovražim pa tiste, ki so sinhronizirane, saj je recimo v eni izmed jap animejev (ki govori o fuzbalu) prevajalec cisto zgresil "pogovor"

trillian ::

himen forever...

pa danger mouse...

pa sheep in the big city..

pa action man.. ampak himen je se vedno bolj kul.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

R0K ::

Ed Edd and Eddy so zakon.

Alexius Heristalski ::

Kaj pa Biskvitki in Mali leteči medvedki, varuhi okolja? Pa oni Krtek, palček Smuk, Jajo in Pajo, He-Man, palček David, Čarovnik iz Oza, več se jih pa trenutno ne spomnim. Dobri stari časi, ko smo bili še mladi:D :D , vsi za enega, eden za vse...:D :D :D
Naštel sem sevada carske risanke, ne pa bednih, da ne bo pomote!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

tha_man ::

Bedne risanke? Večina ki jih danes vrtijo... brez zgodbe, brez pomena... primerno za max 3 letne otroke.

Najboljša pa mi je bla včasih He-Man, pa una Lili-Put-Put (mensezdi, bli so neki odbiti žužki pa taka zadeta muzika :) Strippy je itak legendaren, od tadolgih risank je pa definitivno najboljši Ice Age.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Ziga Dolhar ::

Moja najljubša je bila rajtam Fračji dol :-).

Uu, pa tista, ki je bla na sporedu samo med "prazniki": bla sta taki dve "žvalci", ki sta živeli v eni katlici od vžigalic. En stvor je bil podoben plavi pačičici, drug rdeč pa krogli ... in sta se "kombinirala" in reševala probleme... Anyone remembers? ;)
https://dolhar.si/

nicjasno ::

Um... "kombinirala" :D

San ::

Za prepovedat mi je bila Pocahontas, kr neki. Med najboljšimi pa so mi Asterix in Obelix - še zdej ne vem točno kaj mi je vsa ta leta tolk dobr na njih.

OldSkul ::

Gasilec Samo je tudi ena dobra risanka!

root987 ::

sux: telebajski, poptv stuf(cartoon networka hvala bogo nimamo vec) pa vse ostalo kar ni pod rulz. telebajski so pa itak posebi sux kategorija

rulz: kaki vredo anime(ala Ghost in the shell), mogoce tom&jeri pa kake disney in podobne.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Avenger ::

Dobre:
-Liliput put
-La linea
-Pink Panter
-Mumbley
-Pončo in Toro
-A je to
-Palček smuk
-Looney tunes - Sylvester, Tweety, Wiley E. Coyote, Roadrunner, Bugs Bunny, Elmer Fudd, Duffy Duck
-Disneyeve, Mickey, Goofy & co.
-Smrkci
-Snorklji
-Fračji dol

-Southpark
-The Simpsons
-Futurama


Zanič:
-Vsi animeji
-ena o vlakcu...
-ena o mojstru Miahtu, al kaj že
-Transformers
-vse ostale novejše, v bistvu še nisem videl niti ene, ki bi mi bila všeč (razen tistih treh zgoraj, ki jih pa nekako ne rolajo pri nas, ker tudi niso ravno namenjene otrokom)...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLO sinhronizirane risanke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5311287 (1520) Tidule
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425282 (12938) Vanich
»

Telebajski (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7214403 (13064) DjJuvan
»

Ugani risanko (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Sedem umetnosti
45131993 (23939) DaMachk
»

Risanke iz 80' (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6021238 (20379) BigWhale

Več podobnih tem