» »

Izbira tablicnega racunalnika

Izbira tablicnega racunalnika

krofibajuk ::

Pozdravljeni,
Sem pred naslednjim nakupom tablicnega racunalnika za vsakdanjo uporabo.
Kupilmga bom namesto racunalnika, ker ga potrebujem prakticno samo za uporabo interneta pogled kaksnega filma in pisanje dokumentov za faks( word, power point), in nic drugega.

Zato me zanima sledece: najvazneje je, kateri podpirajo program(lahko tudi placljiv) zaa urejanje dokumntov(se pravi pisanje, urejanje, branje, tiskanje,itd.). Potem ma zanima kako je s priklopom na monitor ali TV. Potrebujem kaksen kabel ali kaj podobnega? In pa kako je z nalaganjem filmov tudi s pomocjo torrenta?

Hvala ze vnaprej za odgovor, kupujem namrec prvic tako zadevo, ker sem ugotovil da prenosnega racunalnika prakticno ne potrebujem in mi ta varianta veliko bolj ustreza.

Lp

GALINTECH ::

krofibajuk je izjavil:

Pozdravljeni,
Sem pred naslednjim nakupom tablicnega racunalnika za vsakdanjo uporabo.
Kupilmga bom namesto racunalnika, ker ga potrebujem prakticno samo za uporabo interneta pogled kaksnega filma in pisanje dokumentov za faks( word, power point), in nic drugega.

Zato me zanima sledece: najvazneje je, kateri podpirajo program(lahko tudi placljiv) zaa urejanje dokumntov(se pravi pisanje, urejanje, branje, tiskanje,itd.). Potem ma zanima kako je s priklopom na monitor ali TV. Potrebujem kaksen kabel ali kaj podobnega? In pa kako je z nalaganjem filmov tudi s pomocjo torrenta?
Hvala ze vnaprej za odgovor, kupujem namrec prvic tako zadevo, ker sem ugotovil da prenosnega racunalnika prakticno ne potrebujem in mi ta varianta veliko bolj ustreza.

Lp


Program office suite ki je verjetno že naložen na tablici ko jo kupiš, prav tako bi zraven tablice moral dobiti kabel - napajalni ter HDMI za izhod na TV,
spraševanje o torrentih je prepovedano tukaj se mi zdi drugače pa torrent odjemalec in stran s torrenti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predogled Windows 10 za telefone je tu

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3315695 (12300) noraguta
»

Program za pisanje-urejanje knjige ?

Oddelek: Programska oprema
82098 (1912) Invictus
»

Izšla Chrome 17 in Chrome za Android Beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6519602 (15945) PARTyZAN
»

Android tablični PC 2.2 vs 3.2

Oddelek: Pomoč in nasveti
71082 (896) kixs
»

program za vodenje

Oddelek: Izdelava spletišč
82103 (1693) Uporabnik

Več podobnih tem