» »

Sesuvanje foruma

Sesuvanje foruma

gkovac ::

Fantje...

zakaj hudica mi forum sesuva Explorer??? to se mi je samo dons zgodil 4 krat! opazu sem da ste mel ene manjse probleme je to mogoce vzrok?

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Kekec ::

Dvomim da ti forum sesuje explorer, prej bi ti javil kaksno napako kot pa ga sesul!
lp!

bastadu ::

Pol bi ga sesuval tudi drugim... meni dela OK

whatson ::

reinštaliraj explorer/inštaliraj novo verzijo...

meni dela vse OK
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Medved ::

Kupi nov računalnik, nov monitor, nove windowse itd - mogoče bo pa pol slo-tech delu;((

Tomi ::

Medved, sedaj je pa dosti. Pol Slo-tech oddelka si mi nasmetil z neumnimi posti. Če ti kaj ne odgovarja ( in vem, da ti ne ), pojdi lepo na svojo stran, in tam delaj neumnosti, če jih želiš. Ni potrebno, da se na konkurenčni strani izživljaš, ok?
Ker bom začel brisati tvoje poste..
metrodusa.blogspot.com

Medved ::

Ni to res kar govoriš. Tko bom reku: Vse kar je narobe je pri vas kriv uporabnik. Reinštaliraj winse, pa reinštaliraj explorer, formatiraj disk itd. Recimo moj računalnik je zelo v redu (so ga sestavili mojstri in je super mašina, tud draga), povsod dela brezhibno, tudi vse aplikacije laufajo brez problema in mreža, ki je pri nas res velika (okoli 3.000 ljudi je na mreži). Torej vse lepo dela in.....težave so samo na slo-tech.A zdej moramo vsi zaradi slo-tech reinštalirat winse, formatirat diske itd. a nebi vi rajš poštimal stvari pri vas bi blo lažje mislim:)

Medved ::

moram pa tud reč da ste zlo občutljivi, kaj pa jz dela kaj tazga prosim lepo, kakšna svinjarija???, mal heca mogoče nč druzga, če je prepovedan bom nehu, vidim da ste zlo strogi, a ni tole slošni forum hmmm, nč jasn več. Dejte napisat točn kaj se sme in kaj ne hmmm moram reč zelo strogo zelo hehe:D

sasox ::

Pismo zdej gre pa to že men na jetra................A JE RES TAKO TEŽKO POGLEDAT POSTE ZA MALO NAZAJ?? V IE5.5 + SP1 dela vse ql..........

Medved ::

ma dejte že mir, zakaj moram spreminjat nastavitve in nadgrajevat, če mi vse dela OK. če ne veste je osnovno načelo Američanov. Ne popravljaj stvari , ki delajo. Kot sm že reku dejte narest stran tako da bo za vse uporabnike ne glede na software, ki ga ti imajo a ne. Ne bo se zdaj ceu svet prilagaju slo-tech, kaj vam je, vse ste pobrkal. Vaša dolžnost je da nardite stran čim bolj brez napak in hitro, mi samo uporabljamo. Drugač je vse brez veze, samo kreg:)

sasox ::

SP za IE 5.5 verjetno niso dali kar tako za brezveze ven ane?

leskovsekg ::

He, he.. od česa bi pa potem SWši in HWši živeli....
Medved, s spreminjanjem programov (izboljšavami) gremo naprej - saj poznaš tisto razvoj je gonilo napredka... Včasih je pač potrebno namestiti (pred tem pa narediti) kakšen popravek... Lahko pa se vsi skupaj vrnemo na stari dobri DOS...:)

gkovac ::

Tkole je...

1) mam cist nov racunalnik... Athlona 900 ... poudarek je na CIST nov racunalnik!
2) Sestavil in nalozil sem ga jest... mislim da tuki ni problema
3) Vse upgrade mam narjene....
4) medved.... zarad groznje da bom postal Owca(tm) bom pa rajsi tih, ampak bebastih komentarjev se res rajsi vzdrzi
5) vse mi dela na vseh sajtih in ostalih forumih... sao pri ST mam probleme.

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

simon ::

Slo-tech ima res kup napakic, vendar imam brkljalnik zaradi tega pravico stran grdo rendati, nikakor pa se ti ne sme sesuti. Zakljucek: popravi explorerja

leskovsekg ::

Tu mora biti verjetno še kaj drugega... Sam uporabljam IE 5.5 in teh težav tudi nimam. Definitivno pa ni problem HWja :D

LP

PaJo ::

Na slo-techu imamo sledece probleme:)
- ce uporabljas IE starejsi od 5.5 se ti lahko zgodi da med brskanjem po forumu naletis, da ti IE javi napako in se ti ta usuje, za to napako je kriv nas programer, kateri jo do zdaj mrzlicno isce in upamo da bo kmalu odpravljena, stem ko pa v kaksni novejsi Mozzili pa bi forum moral laufat cisto ok
- druge napake v stilu SQL Error in podbno, ali pa full pocasna odzivnost vpisa komentarjev pa se dogajajo zaradi PREOBREMNJENOSTI nasega serverja, ampak trenutno slo-tech Team isce novega sponzorja za naso novo masino in boste obcasno morali potrpet, zal;(

Upam da sem bil dovolj jasen in da se ne boste vec prepirali, kaj je narobe:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

bastadu ::

Jaz imam IE 5.0 in se mi ni še nikoli usul na slo-techu...

Primoz ::

Zakaj se uporabniku včasih usuje sistem:
ker smo na slotechu po nesreči naleteli na napako IEja pri kateri IE poskuša izvesti del HTML kode kot izvršilno datoteko, se IE občasno usuje, saj na tistem mestu ni izvršilne kode, temveč HTML. Če bi vedeli kaj pripravi IE do tega, da del kode IZVEDE, bi se tam že znašla koda za format računalnika:D (no sej ne.. samo bi pa dodal kje kakšen znak, da se to ne bi dogajalo).
btw... Medved... mi do tebe nimamo nobene dolžnosti. Če ti kaj ni všeč... pač ne hodi sem (saj si že večkrat napovedal, da te tukaj ne bo nikoli več). Če pa si sposoben opisat napako (česar v svojih e-mailih nisi bil), se napaka odpravi.
Ja odpravili smo tisto nadležno na pol pobarvano okence v Mozilli. Včasih pač traja malo dlje, vendar se napaka prej ali slej odpravi (če je le izsledljiva).
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win2000 SP3 problemček

Oddelek: Operacijski sistemi
211430 (1103) krucymucy
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
292042 (1681) Avenger
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181252 (1077) Bakunin
»

Sesuvanje IE5.5 na forumu

Oddelek: Slo-Tech
161259 (1034) whatson
»

Kaj je narobe s Slo-techom ???

Oddelek: Slo-Tech
271553 (1128) Izak

Več podobnih tem