» »

Assetto Corsa

Assetto Corsa

««
4 / 14
»»

Sssaga ::

Jap, včas se pa res nasmejiš na tem forumu.

Sriple Tix ::

Končno nekaj zame tudi v nižje konjskem območju. Žal se nas bo našlo le nekaj starih prdcev, ki bomo online vozili tole Lado, instant generacija v večini posega zgolj po 500+ KM zverinah, potem pa počnejo tisto, kar sem prilepil v temo rFactor2 :D



Avtorja:
VAZ-2106, 1.6, 74hp
technical data were taken from the official factory documents and drawings

Sssaga ::

Sam raje furam stare legendarne avte al pa WTCC klase, kot pa nove hyper super duper rakete.

Bi se dalo kje dobiti tele Ladice? Z veseljem se pridružim, če sprejmete svežo kri :)

Blinder ::

Kaj pa dobiš z nakupom licence? Potem se nakupi šele začnejo, ko kupiš lado za 5€, pa ferrarija za 5, pa mclarena za 5 itd?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Sriple Tix ::

@Blinder, ne vem o čem ti to, najbrž si pomešal Asetto Corsa in iRacing, ker Lado dobiš na http://www.racedepartment.com/threads/v... za ceno mesečne naročnine svoje internetne povezave.

@Sssaga, link zgoraj.
edit:
Če ti je do dirkanja z vsem živim kar se pelje na kolesih, se prijavi na RaceDepartment ali Race2Play, sam vselej najdem kaj zase :)

Zgodovina sprememb…

Seljak ::

Sriple Tix je izjavil:

@Blinder, ne vem o čem ti to, najbrž si pomešal Asetto Corsa in iRacing, ker Lado dobiš na http://www.racedepartment.com/threads/v... za ceno mesečne naročnine svoje internetne povezave.

@Sssaga, link zgoraj.
edit:
Če ti je do dirkanja z vsem živim kar se pelje na kolesih, se prijavi na RaceDepartment ali Race2Play, sam vselej najdem kaj zase :)


Lahko pa si samo na AC forumu,kjer je veliko modov,dirkališč,skinov in vse je zastonj. Lahko pa se tudi na Slo-racing.com registriraš in boš tudi deležen vseh teh dodatkov,pa še tekmovanja se prirejajo. Vsake toliko časa je kakšna fun dirka in tako je vsako nedeljo dirka. Tudi danes je na sporedu (Donington )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Seljak ::

Malo sem ustvarjal

Truga ::

Hmm, vidim da je ta spil na PCju, jaz sem skos pa mislil da je tole playstation stuff. Verjetno sem zamesal s kaksnim drugim. Bom vsekakor nabavil ko bom spet v moodu za vozit.

Seljak ::

Racedepartment in Kunos tiskovna konferenca: http://slovirtualracing.wix.com/slovirt...!assetto-corsa/c1uqr

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

ABX ::

Update 1.0 je vzunaj.

Fizika zgleda kot se spodobi:
http://www.gfycat.com/NaughtySoggyHyena
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Seljak ::

Če boste kaj vozili imam postavljen server. Več podatkov pa TUKAJ

Blinder ::

S tipkovnico še se da speljat z F40 kot v normalnih igricah :D. Pač gume cvilijo ampak avto gre lepo naravnost. V isti situaciji z volanom pa zadnji del pleše, tako da ga je treba ravnat. Vam vedno uspe naredit tak full throttle pospešek z F40 (nima veze ali standart ali tisti 610+hp) ali zgubljate nadzor nad avtom?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Sssaga ::

Japajade... TC off ni šans na tipke! Še na G27 imam težave oz. sem jih imel pred update-om s tako zverino. Morm prevert noch einmal.



Vožnja je odlična atm. Kariero obračam z užitkom in trenutno opazujem razliko med bavarskimi modeli. Za polizat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Buggy ::

AC je trenutno kar se simulacij tice res nekaj najboljsega ever!!

Blinder ::

A s proval pospešit z F40 z tipkovnico? Jaz sem. In nebi bila to prva igrica, ki ima neko pomoč za voznike s tipkovnico, tudi če so pomagala na OFF.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Seljak ::

Na tipkovnico sem nazadnje igral dirkačine leta 1998 :D V Assetto Corsa še nisem probal voziti na tipkovnico in tudi ne nameravam. Je pa lepo slišati,da tebi uspeva in hvala bogu,da so se pri Kunos-u potrudili in dali podporu tudi temu,kajti je kar dosti ljudi,ki si ne more privoščiti volana,radi pa bi uživali v tej igri.

Blinder ::

S tipkovnico se sam spelje lažje kot z volanom. Vse ostalo pa pač praktično ne gre. No lahko se voziš po progi s tipkovnico, dirkal pa boš bolj težko.

Pa dejte ostali komentirat kako vam gre naprimer štart na ravnini z F40 al pa ta močnim F40, ko kolesa ves čas v prvi prestavi vrtijo v prazno. Torej pospešek 0-90 km/h medtem ko zadnja kolesa drsijo. Vam v taki situaciji uspe ravnat avto z volanom al vam rata, da zgubite nadzor?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

Seljak ::

Ne,to ne bo nobenemu uspelo,sploh pa ne z F40,ker je prava zverina. Če pa na štartu nabijem gas do konca in ko čutim,da ga že malce nese na stran popustim malce gas in poravnavam z volanom,ker tukaj ni elektronike,ampak samo surova moč motorja,ki se prenaša na kolesa. Sicer pa tega F40 sploh ne vozim,ker lahko dobim živčnega zraven :D Sem bolj ljubitelj GT2,GT3 in Prototype vozil.

Sriple Tix ::

Kje pa si našel prototip v AC?

edit: Sem pa našel tole stran za hillclimb http://virtualhillclimb.com/
AC me zaenkrat še ne zanima prav dosti, kajti imam občutek, da to (še) ni to, kar se fizike tiče ... žal AC loverji, čeprav mi je bil Kunosov nKPro najboljši, zato vozim rFactor 2 s staro formulo tam nekje po Romuniji in izkušnja je enkratna.

Bom pa zanesljivo poizkusil tudi M3 na TrentoBondone, saj sem progo z Osello naravnost oboževal.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Dečki igral smo to igro s Oculus rift in Logitech DFGT. Fenomenalno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

Sriple Tix je izjavil:

Kje pa si našel prototip v AC?

edit: Sem pa našel tole stran za hillclimb http://virtualhillclimb.com/
AC me zaenkrat še ne zanima prav dosti, kajti imam občutek, da to (še) ni to, kar se fizike tiče ... žal AC loverji, čeprav mi je bil Kunosov nKPro najboljši, zato vozim rFactor 2 s staro formulo tam nekje po Romuniji in izkušnja je enkratna.

Bom pa zanesljivo poizkusil tudi M3 na TrentoBondone, saj sem progo z Osello naravnost oboževal.




1. Če bi si lastil AC,bi našel tudi Prototipe,ki so delo moderjev.
2. Kar pa se tiče fizike,imam tudi sam nKpro in je fizika enaka oz.je v AC še bolj dodelana. nKpro žal sameva,noben ne postavlja več serverjev in je tako žal utonila v pozabo (sicer pri meni ne).
3. Ne moreš primerjati rF2 z AC,ker sta to dva različna segmenta. Pri rF2 so se zelo opredelili fiziki pnevmatik, vremenu,kar je super,ampak avtomobili dejansko preveč drsijo. Če si imel kdaj možnost peljati hiter avto boš vedel,da v tej simulaciji malo pretiravajo. Z Clio RS,Megane Trophy,Golf GTi,alfa MITO,Forda focus ST sem vozil z neogretimi cestnimi pnevmatikami in me pri 70 km/h ni nikdar v ovinku obrnilo za cel krog. Pri 120 km/h sem morda začel čutiti v ostrem zavoju odnašanje zadka (odvisno do avta),ampak se to popravlja z dodajanjem gasa. Vse avte sem vozil brez TC. Imam vrsto let izkušenj z simulacijami in vem,da sta rF2 in AC zelo dobri simulaciji,ampak nikdar ju ne bom primerjal med seboj,ker jih ne moreš. Lahko pa primerjaš nKpro in AC,ker sta delo ene ekipe.

m0LN4r ::

Obstaja še Simraceway, nevem kako se obnsese, sam nisem igral.
Je pa nek connection med njimi in rfactorjem pa še zastonj je.

Sodelavec je na 24urni dirki zmagal volan.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Sriple Tix ::

Vedel sem, kakšen bo odziv, pa brez zamere :)

1. AC sem kupil, ne boš verjel, kakšne 4 minute zatem, ko se je, skoraj pred letom dni, pojavila na Steamu.
2. Dokler je cesta green (kar na moje dirkaške izkušnje v RL ni nikdar, vsaj jaz nisem naletel na dirkališče brez nanešene gume), se strinjam s tabo, da je vse skupaj preveč "gladko", kar se seveda spremeni, ko je nanos gume kot mora biti.
2. Vprašal bi te, če si lastiš rFactor2, sicer je kakršna koli debata dejansko brezpredmetna.

Seljak ::

Sriple Tix je izjavil:

Vedel sem, kakšen bo odziv, pa brez zamere :)

1. AC sem kupil, ne boš verjel, kakšne 4 minute zatem, ko se je, skoraj pred letom dni, pojavila na Steamu.
2. Dokler je cesta green (kar na moje dirkaške izkušnje v RL ni nikdar, vsaj jaz nisem naletel na dirkališče brez nanešene gume), se strinjam s tabo, da je vse skupaj preveč "gladko", kar se seveda spremeni, ko je nanos gume kot mora biti.
2. Vprašal bi te, če si lastiš rFactor2, sicer je kakršna koli debata dejansko brezpredmetna.


Jaz nimam izkušenj iz RL dirkanja,ker nisem dirkač. Imam pa opravljene MB licence za vsa njihova terenska vozila. To sicer ne pove kaj dosti,ampak vem kako se avto obnaša v RL,ko ni oprijema z navadnimi cestnimi pnevmatikami in terenskimi pnevmatikami. Kar pa se tiče dirkališča in nanosa pnevmatike,lahko povem samo to,da je skoraj zero pnevmatike na cestišču,ko jo spere dež,potem je tako rekoč green podlaga,z tem se boš menda strinjal. Ja takrat bo vozilo ziher bolj težko krotiti,ampak po opravljenih 10.krogih bi se morale pnevmatike že dodobra ogreti,če že ne preveč obrabiti (odvisno od stila vožnje in setup-a). Ja,si lastim rF2 in vem kako se vozi. Prvih nekaj krogov je v rF2 kot na poledeneli cesti,po petih šestih krogih pa že čutiš oprijem in je kar fino za vozit. To imata tako rF2 kot AC zelo dobro poštimano,ampak pri rF2 je malenkost bolj potrebno paziti kot pri AC. Sem pa pri postavljanju servreja nastavil spreminjanje podlage glede na opravljene kroge,da simulira nanos pnevmatike na dirkališče. Pri 80% gripu je tudi AC podobna rF2 kar se tiče oprijema. Ampak pri teh 80% gripa je potrebno hudičevo dobro paziti z gasom in bremzami. Po opravljenih 15 krogih in 24. nastopajočih je dirkališče dobilo 99% grip,ampak takrat se je dirka že končala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Seljak ::

Danes sem malce vozil F40 po Mugello in je kar jeba ta avto.

MaCoFaCo ::

Mugello, F40: 2:18.800 z Xbox kontrolerjem

Seljak ::

No,potem je to dober dokaz,da si z volanom za 2 sekundi boljši :D Jaz sem sicer fural bolj po turistično,ker drugače pridem pod 2:10 brez problema,pa še je lufta. Samo je jeba,ko mu moraš pri menjavanju navzdol pribijati gas,ker drugače zadek odnaša in že kosiš travo.

Sriple Tix ::

Najbrž nekaj ni v redu, kajti pet krogov zatem, ko sem prvič sedel v F40, sem z ročnim menjalnikom (verjetno je takšna factory nastavitev), med spoznavanjem obnašanja avta, z lahkoto odpeljal pod dvema minutama.

matonson ::

Pod dvema minutama je f40 stage3.

Sriple Tix ::

Točno, bom preizkusil še "navadnega" :).

Sriple Tix ::

Ne morem več popraviti prejšnjega posta. Nekako 6 sekund počasnejši je običajni F40 v mojih rokah.

dottor ::

Ali igra kdo z Logitech Driving Force GT? Premišljujem o nakupu (novega ali rabljenega). G27 mi je za zdej še malo izven dosega pa bi za začetek uzel DFGT. Je pa res de je razlika med DFGT in G27 ~150€ (2 DFGTja dobiš za ceno G27). Je pa ena varjanta tudi rabljen G25...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Jaz ga imam in se mnenja, da se nov ne splača. Na youtube je en review za 4 top volane vsak je dober v različnih igrah.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Igral bi AC, Dirt3, WRC4, PC (ko pride na steam in bo kak sale) RACE 07 pa še kej bi se našlo...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

dottor je izjavil:

Ali igra kdo z Logitech Driving Force GT? Premišljujem o nakupu (novega ali rabljenega). G27 mi je za zdej še malo izven dosega pa bi za začetek uzel DFGT. Je pa res de je razlika med DFGT in G27 ~150€ (2 DFGTja dobiš za ceno G27). Je pa ena varjanta tudi rabljen G25...


Rabljenega G25 dobis okoli 120-150€...malo spremljaj bolho. Nekateri celo pravijo da je boljsi feel kot na G27 tako da ne bos nic zgresil z njim....morda raje kot pa DFGT, ki nima sklopke in je plastik ...vsaj pedala.

dottor ::

Sej to je ena od varjant ki jih premišljujem... Rabljen G25 za ~150€ bi dal takoj...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Buggy je izjavil:



Rabljenega G25 dobis okoli 120-150€...malo spremljaj bolho. Nekateri celo pravijo da je boljsi feel kot na G27 tako da ne bos nic zgresil z njim....morda raje kot pa DFGT, ki nima sklopke in je plastik ...vsaj pedala.


Kdor to pravi,ali nima občutka ali pa še ni igral z G27. G27 je definitivno boljši,ker ima boljši mehanizem,je tišji,več tipk in še bolj natančen FFB. Razlika med DFGT in G27 ne bom rekel,da je kot noč in dan,ker sem si lastil vse volane od Logitecha. Je pa slabost pri DFGT-ju pomanjkanje sklopke in H menjalnika. Seveda je razlika tudi v FFB,ki je pri G27 močnejši in bolj precizen. Če boš kupil DFGT res ne boš zgrešil,če pa bi se moral odločati med G25 in G27 pa definitivno vzameš(magari rabljenega G27). Seveda pred nakupom testiraj zadevo konkretno v igri,da ne bo potem razočaranja. Nekateri uporabniki igrajo z FFB na ful,kar pa pomeni,da so lahko zobniki oz mehanizem povratnega sunka že malce poškodovani. Je pa fajn,če se takšne zadeve kupi nove,če se le da,če ne druga že zaradi garancije.

Sriple Tix ::

Imel sem G25, zdaj imam G27 in edina razlika ob menjavi, ki sem jo opazil, je bila na zavornem pedalu. Ne vem zakaj, ampak feeling je bil drugačen, vse ostalo je bilo enako :)

edit:
sorry benji, nisem imal namen nasprotovati tvojemu mnenju, kajti post sva napisala skoraj ob istem času :D

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Sem ravno kupil rabljen G25 za 100€, tako da dajte kakšne svoje nastavitve napisat za različne volane, da je filing najbolj realen. Sicer še nimam kupljenega špila, sem pa že igral z G25 lep čas nazaj pa se mi je kr dopadlo, tako da ste me sedaj dokončno zagreli s temi reviewi. :D

dottor ::

Nov DFGT je okoli 130€, rabljen G25 dobiš za 20€ več...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Pri AC mi je najbolj všeč možnost, da s pretiranim priganjanjem skuriš motor oziroma menjalnik, saj se mi je slednje zgodilo danes na virtualhillclimb serverju tik pod vrhom Trento Bondoneja. Pri rFactor2 imam včasih občutek, da so mashine s pripadajočimi komponentami bullet proof :).

Seljak ::

Spet je bil nek hotfix za AC (35.5KB) in spet nič ne piše kaj so popravli.
Glede poškodbenega modela pa takole,da je super,da so ga vključili,ampak je potreben še popravkov.Ko se ti nasprotnik nasloni na zadek ti poči sprednja šipa in potem je cela štala,saj je vidljivost zelo slaba. Ampak sem ziher,da bodo tudi to porihtali.

Sriple Tix ::


An update should come today, we'll expose a parameter in the assetto_corsa.ini file where you can lower max channels according to your sound card wavetable.
The common pattern is that your sound cards (onboard realtek, hdmi audio or old audigy/xtrememusic chipset) have a maximum polyphony of 32 or 64 channels. Hope this pattern will drive us to fix the issue once for all, so we can focus to improve the overall experience. :)

Buggy ::

Kdor to pravi,ali nima občutka ali pa še ni igral z G27. G27 je definitivno boljši,ker ima boljši mehanizem,je tišji,več tipk in še bolj natančen FFB. Razlika med DFGT in G27 ne bom rekel,da je kot noč in dan,ker sem si lastil vse volane od Logitecha.


hehe...ne rabis se name jezit, nisem jaz tega trdil. Jaz nisem imel ne enega in ne drugega imam raje volane na jermen ( trenutno Fanatec Gt3V2) bom pa povedal kolegu (ce bo imel cas bo kaj vec poveal), ki je to razlagal meni po tem, ko sem ga vprasal zakaj nov volan G27, ki ga je dobil z 1 mesto na tekmovanju prodaja po enem mesecu, vstraja pa s vojim 5 let starim G25...takrat mi je dal eno tako dolgo razlago o nekih delayih in obcutku nasploh, pa tudi manjek H shiterja pri G27 ni ravno dobrodosel tako da G25 je se vedno top izbira, ce dobis dobro ohranjenega :))

Ta kolega je se do nedavnega imel spet 4 volane 2x G25, 1xG27 (dal tretjemu kolegu) in Fanatec CSW...sedaj je vse prodal in obdrzal CSW (zaradi kompatibilnosti z Xbox)...tezko bi mu ravno rekel da nima pojma, ker je kar en od najboljsih voznikov v virtualni srenji :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Sriple Tix ::

G27 ima H shifter, nima sekvenčnega (prestavljanje samo naprej/nazaj).

Seljak ::

Buggy je izjavil:

Kdor to pravi,ali nima občutka ali pa še ni igral z G27. G27 je definitivno boljši,ker ima boljši mehanizem,je tišji,več tipk in še bolj natančen FFB. Razlika med DFGT in G27 ne bom rekel,da je kot noč in dan,ker sem si lastil vse volane od Logitecha.


hehe...ne rabis se name jezit, nisem jaz tega trdil. Jaz nisem imel ne enega in ne drugega imam raje volane na jermen ( trenutno Fanatec Gt3V2) bom pa povedal kolegu (ce bo imel cas bo kaj vec poveal), ki je to razlagal meni po tem, ko sem ga vprasal zakaj nov volan G27, ki ga je dobil z 1 mesto na tekmovanju prodaja po enem mesecu, vstraja pa s vojim 5 let starim G25...takrat mi je dal eno tako dolgo razlago o nekih delayih in obcutku nasploh, pa tudi manjek H shiterja pri G27 ni ravno dobrodosel tako da G25 je se vedno top izbira, ce dobis dobro ohranjenega :))

Ta kolega je se do nedavnega imel spet 4 volane 2x G25, 1xG27 (dal tretjemu kolegu) in Fanatec CSW...sedaj je vse prodal in obdrzal CSW (zaradi kompatibilnosti z Xbox)...tezko bi mu ravno rekel da nima pojma, ker je kar en od najboljsih voznikov v virtualni srenji :8)


H menjalnik ima G27,nima pa sekvenčnega. Malo si pomešal ;) Pač stvar okusa,jaz ne bi šel več nazaj na G25,v to sem prepričan.

Buggy ::

Ja benji! je ze Sriple Tix povedal in naceloma sploh ne igra vloge ali manjka ena ali druga verzija menjalnika...Gre zato da je G27 praviloma dosti drazji od G25, s tem da G25 popolnoma isto opravi svoje delo kot G27 (ce rad rocno menjas se boljse >:D) in dosti bolje kot DFGT...in to je vse kar sem zelel povedati dottor-ju, ko je spraseval za volan. Jaz ga nikoli nisem imel ne enega ne drugega. G27 sem vozil samo na Mimovrste in mene ni preprical (sicer sem pobral nagrado za 3 mesto D3)...je pa tako, da ko se na svoj volan in settinge navadis, je vsak drug crap :))

dottor ::

Verjetno bom šou za rabljenim G25 :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Pri nakupu bodi previden, da ti ne bodo podtaknili kakšne pokvarjene robe. Ob vklopu računalnika se volan nekajkrat zavrti levo desno in ob tem precej butne, ko doseže 450 stopinj obrata, kar pomeni, da je z njim vse OK (G27 naredi to precej bolj nežno). Poglej preko Logitechovih gonilnikov, če je vse v redu s centriranjem in da volan, ko je pri miru, ne pošilja kakšnih impulzov (videti je migetanje, kot bi sam želel malo zavijati). Velja pa nekaj, od G25 navzgor nisi zaradi volana nič hitrejši, le feeling je boljši. V naši endurance ekipi imamo vsi štirje G27, pa nas je glavni alien, za sobotno 8 urno dirko, pripeljal na drugo startno mesto in tudi v dirki ciljamo precej visoko.

Za boljši obcutek zaviranja sem si omislil tole http://www.ebay.com.au/itm/LOGITECH-G25... , čeprav ciljam na Fanatecova pedala.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Dejansko volan kupujem lih za simulatorje, ker na tipkovnico ali gamepad ni to to. Nimaš povratnih informacij kako se avto obnaša, predvsem na tipkovnici se ti zdi hitro vse preveč arkadno (vsaj meni).

Bi pa dal kak e več in uzel tole:
http://playgame.si/volan-za-playstation...

Ima 2 mesca garancije, da se prepričaš da zadeva res deluje kot mora, pa še z njimi neki sodelujem in upam da spusti kej ceno...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi
««
4 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27142972 (5174) oo7
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283324 (845) globoko grlo
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014372 (2846) Horas
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941146 (20162) vostok_1
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184387 (3224) Buggy

Več podobnih tem