Prijavi se z GoogleID

» »

Naročanje preko Aliexpress

Naročanje preko Aliexpress

strani: 1 ... 51 52 53 »

alba ::

Rok za dostavo je potekel 7.9.2019.

hojnikb ::

darkolord je izjavil:

Hm, meni se pa imax zdi precej preveč neroden. Za vsako vrste celice rabiš svoj "rig" (žice/škatlice/magnetke/krokodilčke), imaš kup žic pa z vsako celico posebej se moraš ukvarjati.

Imam več podobnih (boljših) chargerjev, pa vseeno preferiram liitokala za polnjenje npr. 18650 ali nimh celic ...

lahko si ga pa nardiš oz. nabaviš kakšen prazn rig, ki ma moznost razlicnih celic in maš potem imaxa skos gor
https://www.ebay.com/itm/USB-Battery-Ho...

recimo kej takega
#teamred
BigBox: Asus P8Z77-V, i5 3570K, 16GB DDR3, 1TB HDD & 480GB SSD, GTX 970, W10
MediaBox: AMD 2200G, 8GB DDR4 3000MT, 128GB SSD, Vega 8, B450M-DS3H, W10

Groot ::

alba je izjavil:

Prosim za nasvet.

Odprl sem Dispute, ker naročenega izdelka nisem prejel. Prodajalec je sedaj ponudil Refund: 0 €

Seller made a new proposal
Proposal:
Refund EUR € 0,00

Seller's Proposal
Proposal:
No return & No refund

Naj kliknem reject ali ignoriram?

Definitivno klikni reject in počakaj da bodisi sam prodajalec vrne ali pa se bo tako ali tako v kratkem vmešal Aliexpress sam

V moj "Dispute" se je vključil Aliexpress in ponudil full refund (Final resolution: full refund XX.XX EUR ).

Zraven sem dobil tole besedilo:
For more information, please check the 'AliExpress' Judgment Details' or your email inbox. While we are looking into this case, you are still allowed to contact the seller and attempt to resolve the issue by clicking 'Add a New Proposal', 'Accept' (to accept the seller or AliExpress' proposal), 'Upload Evidence' or 'Edit' (to modify comments on the proposal).

Kje najdem Accept gumb za AliExpress proposal? Viden je samo Accept/Reject od prodajalca. Ali se bo accept gumb od Aliexpress-a pojavil morda kasneje?

Groot je izjavil:

alba je izjavil:

Prosim za nasvet.

Odprl sem Dispute, ker naročenega izdelka nisem prejel. Prodajalec je sedaj ponudil Refund: 0 €

Seller made a new proposal
Proposal:
Refund EUR € 0,00

Seller's Proposal
Proposal:
No return & No refund

Naj kliknem reject ali ignoriram?

Definitivno klikni reject in počakaj da bodisi sam prodajalec vrne ali pa se bo tako ali tako v kratkem vmešal Aliexpress sam

BorutK-73 ::

Si v aplikaciji? V aplikaciji je bolj enostavno, imaš samo accept or reject.
2500K|SabertoothP67|12GB|RX570|WD240GB
Nexus7 32GB|Redmi5|ZenPad10
http://mightytext.net/RsoDtvN

delfinus ::

Ali se kdo v zadnjem tednu ne dobiva potrditvenega emaila s strani Aliexpress-a, da je stvar kupil, da je bila stvar poslana. Sicer sem pogledal svoje settingse in imam vse omogoceno.

Ponavadi sem vedno dobil ob nakupu potrditveni email in tudi, ko je bila stvar poslana, sedaj za zadnja dva nakupa tega nisem dobil. Sem pa pogledal pod svoja narocila pa vidim, da je bila stvar odposlana.

lp, D.

Gregex ::

Tudi jaz v zadnjem tednu nisem dobil obvestila, da je bilo naročeno in potem odposlano, prej pa vedno. Pod naročili je shipped normalno. Očitno težave z obveščanjem.

BorutK-73 ::

Imajo težave z odpošiljanjem. Čeprav sem včeraj in danes dobil paketa po 14 dneh, še pa vedno čakam na pakete od julija:|.
2500K|SabertoothP67|12GB|RX570|WD240GB
Nexus7 32GB|Redmi5|ZenPad10
http://mightytext.net/RsoDtvN

Superboyy ::

Tudi jaz imam še par stvari, ki jih čakam že več kot en mesec.

Kdo izvede vračilo denarja(full refund) - prodajalec ali Aliexpress?

PoStrah ::

alba je izjavil:

Kdo izvede vračilo denarja(full refund) - prodajalec ali Aliexpress?

aliexpress (oziroma oba). ker aliexpress drži denar dokler ne potrdiš da si prejel. torej se gre prodajalcu da ti čimprej stvar dostavi da dobi plačilo, aliexpress pa zavaruje tebe, če bi prodajalec kaj sral in sebe, da mu ni treba iz lastnega žepa vračat
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga
strani: 1 ... 51 52 53 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 492 93 94 95 )

Oddelek: Kaj kupiti
4739621331 (2665) lara2
»

Carinska pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
789103 (865) nirm
»

Carinska pošta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34469152 (24013) Mare2
»

Aliexpress je nateg (strani: 1 2 )