» »

Naročanje preko Aliexpress

Naročanje preko Aliexpress

strani: 1 ... 50 51 52 »

matobeli ::

DHL tudi kar nekaj računa za sam postopek, ni nobene ugodne varjante, izber manj slabo, torej istan pri DHL :))

Mare2 ::

mulc007 je izjavil:

Razlika v ceni postopka med DHL in pošto verjetno ni velika. Če hočem ostati pri pošti moram na DHL samo poslati sporočilo da pooblaščam pošto?

Recimo, če je vrednost pošiljke 35 EUR, DHL zaračuna storitev 32,10 EUR.
Če hočeš prenesti iz DHL na drugega zastopnika pa 40 EUR za prenos. Da ne govorimo o DDV. :)

Dopolnjujem: Dodati je treba DDV: Torej je cena prenosa npr. 40 EUR + DDV = 48.80 EUR

CptMiller ::

Pozdravljeni!

Po hitrem pregledu teme in pogojev pri naročevanju preko Aliexpresa imam še vseeno eno vprašanje. Namreč naročil sem ročno uro za 58€ in me zdaj zanima ali bom plačal carino, ali imam lahko srečo in carinik mojega paketa ne odpre.

Hvala za odgovore in pomoč.

CptMiller je izjavil:

ali imam lahko srečo in carinik mojega paketa ne odpre.

Obstaja možnost, ja. Sploh, če bodo kitajci napisali vrednost pošiljke kot 19 $. :) Ampak odstotek možnosti ni prav velik. Če te pozovejo k predložitvi dokazil, le te dostavi prave. :)

Obstaja tudi možnost, da izdelek ne bo pravilno deloval.

CptMiller ::

Hvala! Kako pa je potem z predložitvijo in s plačilom? Se to plača poštarju ali kje drugje?

IL_DIAVOLO ::

Tako je, placa se postarju.

Lakotnik29 ::

Mare2 je izjavil:

CptMiller je izjavil:

Obstaja možnost, ja. Sploh, če bodo kitajci napisali vrednost pošiljke kot 19 $. :) Ampak odstotek možnosti ni prav velik. Če te pozovejo k predložitvi dokazil, le te dostavi prave. :)

Obstaja pa tudi moznost, da ne locis med carino in ddv in spet dajes napacne informacije.

CptMiller je izjavil:

Pozdravljeni!

Po hitrem pregledu teme in pogojev pri naročevanju preko Aliexpresa imam še vseeno eno vprašanje. Namreč naročil sem ročno uro za 58€ in me zdaj zanima ali bom plačal carino, ali imam lahko srečo in carinik mojega paketa ne odpre.

Hvala za odgovore in pomoč.

Carine ne, je pa velika verjetnost da bos placal DDV.

Zgodovina sprememb…

Lakotnik29 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

CptMiller je izjavil:

Obstaja pa tudi moznost, da ne locis med carino in ddv

Lakotnik, če si ti moje pisanje tako razumel je očitno prišlo do hude napake v delu tvojega telesa, pod lasmi. :(

Lakotnik29 ::

Glede na to, da je človek spraševal ali je možno da bo plačal carino za izdelek vreden 58EUR bi rekel, da imaš kar konkretne težave med ušesi.

Zgodovina sprememb…

mulc007 ::

Koliko znaša strošek carinskega postopka pri Pošti slovenije?
Pri DHL znaša ca 24,5 €. Predmet je bil kupljen za okoli 120€.

matobeli ::

Googlaj "cenik carinska pošta"
strani: 1 ... 50 51 52 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 491 92 93 94 )

Oddelek: Kaj kupiti
4680600824 (425) Lakotnik29
»

Carinska pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
627512 (4239) jero_no1
»

Carinska pošta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34467210 (22071) Mare2
»

Aliexpress je nateg (strani: 1 2 )