» »

Nakup hi-fi slusalk

Nakup hi-fi slusalk

bauci ::

Ali kdo pozna "fizicno" trgovino, ki prodaja slusalke za poslusanje glasbe in kjer lahko slusalke tudi preizkusis? Zanimajo me slusalke za poslusanje glasbe na hi-fi komponentah in ne na racunalniku ali prenosnih zadevah.

spirit ::

ČE hočš v LJ imajo skoraj vse modele Sennhiesr v bigBang Mega v BTC.

Trancedeejay ::

HI
Pogosto med audiofili lahko zasledite Grado in Sennheiser slušalke. Grado lahko slišite v Inteku, Sennheiserce pa v BigBangu. Sam imam Grado, ker se da dobit res hud zvok že za cca 150 EUR. Je pa res da so odprte in se zvok od zunaj sliši.
Več informacij glede slušalk in predojačevalnikov lahko prejmete na našem HI-FI portalu Audio Kontakt.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Cifix63 ::

Znamka slušalk Sennheiser je tukaj nenadkriljiva! Zakon absolutnega.

p.s. seveda lepo vas prosim ne takšne za 30€..saj to se menda razumemo, toliko pa je že treba bit resen.

wini ::

2 dni nazaj sem dobil po pošti nove Audio Technica MTH50S ... in morem rečt da so res zakon.
Super zvok, super komot, za zelo dobro ceno 125€ + poštnina.
Pa še 32ohm so in jih telefon lepo "poganja"

RejZoR ::

Sam se zanimam za isto stvar. S to razliko, da bi sam rabil zraven še mikrofon. Sem gledal Philips Fidelio L2 in ugotovil da zanje v sloveniji še niti slišal niso. Sennheiserc je tud kot dreka, ampaks amo navadnih. Z mikrofonom pa nič. Ugh. Big Bang pa za model PC360 tud še ni slišal. Zero in One pa so mi grde, ker so bele. Ne rabim izgledat kot jeben alien s čelado, da imam dobre gaming slušalke no...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SSND ::

Kaj pa locen mikrofon (npr clip-on varianta?)
npr. http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Cifix63 ::

Po zelo dobre slušalke (in tudi ostalo hi fi infrastrukturo) je treba obvezno v tujino. Z neko Slovenijo se okrog teh stvari pravi hi fi sladokusec ne zaje*ava.

mat xxl ::

Če te zanima ti ugodno ponudim zelo malo rabljene AKG 240, brez sledi obrabe. Kontakt na ZS .

RejZoR ::

Oh well, nakoncu sem obupal nad high end slušalkam z mikrofonom in sem vzel neko bolj dostopno varianto, Logitech G230. Sicer so daleč od audiofilskih, ampak imajo relativno dober zvok, definitivno boljši od Trust como, ki sem jih imel prej. So pa tud 3x dražje, tko da morajo bit boljše.

Je pa zanimivo kako sta G230 in Como na papirju enake kakovosti če gledaš samo frekvenčni razpon, ampak pri poslušanju pa G230 zvenijo bistveno bolje. Trustove so sicer delo za svojo ceno opravljale odlično ampak me je skoz motil ton zvoka, ki je bil, kot da je en del zvoka pridušen in sem mogu kompenzirat z equalizerjem (predvsem mid in high spekter, basi so bili ok). Pri G230 pa je low in high super, edino mid mogoče mal peša. Ampak za tak denar, čist kul.
Mogoče tiste Philips Fidelio kdaj drugič :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30172407 (15372) Banza
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727493 (17288) jaot
»

Logitech G430 - Glasnost porazna..

Oddelek: Zvok in slika
152554 (2038) iDare
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458421 (7411) Verma
»

Gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114725 (12885) dottor

Več podobnih tem