» »

Bo v Sloveniji počilo?

Bo v Sloveniji počilo?

1 2
3
4 5

krneki0001 ::

Sej če imaš minimalca za plačo, tudi ni treba vsega zapravit za pijačo v lokalu, pa to ljudje delajo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

libreus ::

Tudi večina nemcev in avstrijcev nima ravno dostojnega življenja, kljub plačam, ki so za nas recimo bajne. Pri njih ni kavic vsakodnevno in popivanj med vikendi. Tam se res gleda na vsak cent, ker s tem bodo morali živet tudi na stara leta. Pri nas se pa res vsi preveč zanašamo na državo, ampak to je velika napaka in jo ponavljajo tudi mladi (vsaj večina)

Sicer pa se mi zdi tale izjava "bullshit", saj točno zgoraj omenjeni polnijo naše avtoceste, ko se peljejo na dopust in vsa kulturna središča pri nas so močno obiskana od, glej ga zlomka, isto zgoraj omenjenih.

Hayabusa ::

krneki0001 je izjavil:

Sej če imaš minimalca za plačo, tudi ni treba vsega zapravit za pijačo v lokalu, pa to ljudje delajo.

Če imaš minimalca gre večina za
1. najemnino
2. hrano
3. položnice
4. ostale tekoče stroške.

Lačnemu se srat' upira, so nekoč izjavili, tako kot oni na minimalcu ne morejo ničesar privarčevati, saj jim preprosto nič ne ostane na koncu meseca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Mr.B ::

libreus, pa še vedno bo delal za minimalca namesto da bi VSI pokazali finger. Potem pa naj najde nekoga, ki bo delal za minimalca ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

darkolord ::

Mr.B je izjavil:

libreus, pa še vedno bo delal za minimalca namesto da bi VSI pokazali finger. Potem pa naj najde nekoga, ki bo delal za minimalca ?
To je seveda odlična rešitev. Problem je, če je delo takšno, da ga bo vedno nekdo drug pripravljen enako kvalitetno opravljati ceneje (npr. tujci pri nas). Ampak v takem primeru je tudi nesmiselno imeti prevelika pričakovanja...

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

darkolord, se strinjam v trgovini mi bo prodajal Romun z ročnimi kretnjami. Pa če kakšno multikulturno vržem, včasih imajo "državljani slovenije" prodajalci težave s Slovenščino, tega severno od nas ne tolerirajo, toliko o tem kdo in za koliko dela.

Lahko ti dam jugo-nostalgično ali pa ta-denso. Smetarji itd so delali v času juge samo jugoviči ker smo takrat bili Slovenci prefini. Gledano na celotno slovensko gospodarstvo, je delo označeno po mnenjih Slovencev kot manjvredno. Samo je bilo za gospodarstvo v celotni sliki nepomembno "ok pomembno za čisto rit, da me ne bo kdo s sarkazmom j.".

Seveda ti pa lahko dam eno bolj Levo: Sindikati se izjemo borijo za tvoje dobro, ko bodo ploskali ko bo delal tujec.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krneki0001 ::

libreus je izjavil:

Tudi večina nemcev in avstrijcev nima ravno dostojnega življenja, kljub plačam, ki so za nas recimo bajne. Pri njih ni kavic vsakodnevno in popivanj med vikendi. Tam se res gleda na vsak cent, ker s tem bodo morali živet tudi na stara leta. Pri nas se pa res vsi preveč zanašamo na državo, ampak to je velika napaka in jo ponavljajo tudi mladi (vsaj večina)

Sicer pa se mi zdi tale izjava "bullshit", saj točno zgoraj omenjeni polnijo naše avtoceste, ko se peljejo na dopust in vsa kulturna središča pri nas so močno obiskana od, glej ga zlomka, isto zgoraj omenjenih.


Seveda da jih vidiš, ko gredo na dopust. S kolegom in njegovo familjo z Dunaja hodimo že neko sedmo ali osmo leto na dopust na Rab. Vse pripelje s seboj, samo kruh in sadje kupuje na otoku, vse ostalo je iz Avstrije. Zapravlja nič, še na kosilo v kako gostilno noče it, da ne bo kej preveč zapravil. Naslednje leto se ne bo valil več preko slovenije, ker mu je odveč kupit vinjeto in bo šel preko madžarske na hrvaško. Tok o teh dopustnikih, ki se valijo v kolonah proti morju. Tako kot so včasih čehi, danes nemci in avstrijci s sabo vozijo vso robo in kampirajo, samo da je čim ceneje. Čehe, slovake in poljake pa vidiš v hotelih, kjer razmetavajo z denarjem.

Pa še ena ironija za hrvate: Gostinec na hrvaškem (Krk, picerija Galija) je prvo postregel slovence in ostale, šele nato je šel do nemcev. Ko smo ga vprašal kako to, ker a niso oni tisti, ki največ zapravijo, je pa začel pi*dit čez njih, češ da jih 10 pride, naročijo pa liter radenske in 3 pice na kose prerezane, sedijo pa 5 ur v lokalu, napitnine pustijo pa mogoče par lip (stotinov kune), medtem ko v resnici služi na slovencih, madžarih, čehih, ki recimo trije pridejo v gostilno, pojedo vsak svojo pico in popijejo vsak 3 pire, plačajo in pustijo par kun napitnine ter gredo naprej.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Datadog ::

Mr.B je izjavil:

darkolord, se strinjam v trgovini mi bo prodajal Romun z ročnimi kretnjami. Pa če kakšno multikulturno vržem, včasih imajo "državljani slovenije" prodajalci težave s Slovenščino, tega severno od nas ne tolerirajo, toliko o tem kdo in za koliko dela.

Lahko ti dam jugo-nostalgično ali pa ta-denso. Smetarji itd so delali v času juge samo jugoviči ker smo takrat bili Slovenci prefini. Gledano na celotno slovensko gospodarstvo, je delo označeno po mnenjih Slovencev kot manjvredno. Samo je bilo za gospodarstvo v celotni sliki nepomembno "ok pomembno za čisto rit, da me ne bo kdo s sarkazmom j.".

Seveda ti pa lahko dam eno bolj Levo: Sindikati se izjemo borijo za tvoje dobro, ko bodo ploskali ko bo delal tujec.


Prefini so tudi drugod. Kar pojdi v katerikoli fast food lokal v večjih eu metropolah pa ti bodo stregli Pakiji, Indijci itd...
Razlika je bolj v temu, da so drugod bolj spretni pri ustvarjanju delovnih mest z višjo dodano vrednostjo za lastno populacijo.

Hayabusa ::

Imajo na Krku že menije v Slo ?
So natakarji že kaj bolj prijazni do Janezov in celo kaj razumejo ?

mtosev ::

itak, da ne.
slovenija je še zelo stable država
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr.B ::

xaxiomatic, LOL.
Z razliko od tebe se na vseke tako pol leta vračam v Slovenijo, pa razlikujem kuhanje žab pa to.

Si si pa moje razlage zelooo ozko razlagal.... Veš ko prideš v Peking v hotel, pa zvečer servirajo 800k obrokov, se zavedaš majhnost Kure.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Datadog ::

Mr.B je izjavil:

xaxiomatic, LOL.
Z razliko od tebe se na vseke tako pol leta vračam v Slovenijo, pa razlikujem kuhanje žab pa to.

Si si pa moje razlage zelooo ozko razlagal.... Veš ko prideš v Peking v hotel, pa zvečer servirajo 800k obrokov, se zavedaš majhnost Kure.


Mirno lahko bolj podrobneje razložiš...
Osebno se sicer izogibam ocen "za razliko od tebe" na podlagi par stavkov. But that is just me

jype ::

Hayabusa> Imajo na Krku že menije v Slo ?
Hayabusa> So natakarji že kaj bolj prijazni do Janezov in celo kaj razumejo ?

Še nikol nisem bil na tistem Krku, kjer ne znajo slovensko, ali pa so do Slovencev neprijazni.

Hayabusa ::

mtosev je izjavil:

itak, da ne.
slovenija je še zelo stable država

Sploh tvoji kraji, ane :)) ?
Sama ravna črta od stabilnosti.

mtosev ::

Hayabusa je izjavil:

mtosev je izjavil:

itak, da ne.
slovenija je še zelo stable država

Sploh tvoji kraji, ane :)) ?
Sama ravna črta od stabilnosti.
http://www.numbeo.com/crime/rankings_by...
slovenija je kr mirna in stable država in upam, da tako ostane.iz krize pa bomo tud počasi izplavali
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Datadog ::

mtosev je izjavil:

Hayabusa je izjavil:

mtosev je izjavil:

itak, da ne.
slovenija je še zelo stable država

Sploh tvoji kraji, ane :)) ?
Sama ravna črta od stabilnosti.
http://www.numbeo.com/crime/rankings_by...
slovenija je kr mirna in stable država in upam, da tako ostane.iz krize pa bomo tud počasi izplavali


Bi bilo zanimivo videti dolgoročni in kratkoročni trend za zadnje par let v Sloveniji. Na prst bi rekel, da se je precej obrnilo navzdol. Če morda veš tako na hitro za kak dober pregled. Sicer stat.si verjetno to ima ...

MadMax ::

Matako je izjavil:

Oberyn je izjavil:

Jaz trdim, da bo v Sloveniji ne samo počilo, ampak bo pošteno pokalo nekaj časa. Začelo se bo čez dober mesec in pol, trajalo bo pa en teden. Mark my words.


Če bi dodal še skrajni rok do kdaj se bo to zgodilo bi lahko imeli že stavo. Sicer je brezveze.

Mater ste eni leseni in ozkogledi kot paradni konji :P
Seveda bo pokalo! In trajalo bo natanko okrog novega leta. Pravzaprav malo zatem še enkrat, ko bodo praznovali še 3-fazni :)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Double_J ::

http://www.businessinsider.com/nuclear-...

Ko ste prej govorili o varnih jedrskih kodah...
Dve šivanki...

jype ::

To je blo včasih, zdej je 12345678, skor nemogoče ugant.

Matako ::

IMO v Sloveniji ne bo počilo.
/\/\.K.

jype ::

Pri nas že poka, pa se december še dobro začel ni.

vostok_1 ::

Po internetnih komentarjih sodeč temperatura narašča. Toliko pozivov k usmrtitvi odgovornih za škodo v Sloveniji še ni bilo. Vse od metkov v čelo, pa kolov čež danko in sekiro v glavo.

Bom tko reku. Sem proti nasilju in prav bi bilo, da gre vse po sodni poti, ampak če slučajno se komu od teh kaj zgodi, bodo Slovenci žural.
Moj dan tud ne bo nič slabši zarad tega.

GamerBoy ::

V Sloveniji še nekaj časa NE BO POČILO, ali pa bo to izgledalo bolj ubogo, ker tudi za to je potrebna vsaj približno neka enotnost ljudi, ki so danes razcepljeni kot še niso bili nikoli.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

jype ::

vostok_1> ampak če slučajno se komu od teh kaj zgodi, bodo Slovenci žural.
vostok_1> Moj dan tud ne bo nič slabši zarad tega.

Fojbe morjo bit polne, jasno.

moat ::

Ni še pravi čas. Smo ovčice, pač!

Vajenc ::

vostok_1 je izjavil:

Bom tko reku. Sem proti nasilju in prav bi bilo, da gre vse po sodni poti, ampak če slučajno se komu od teh kaj zgodi, bodo Slovenci žural. Moj dan tud ne bo nič slabši zarad tega.

Iz zgodovine vemo, da se v takih primerih ne ustavi pri usmrtitvah odgovornih.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pšenični ::

moat je izjavil:

Ni še pravi čas. Smo ovčice, pač!


Ja tako nekako. Jaz sem brez skrbi, da bi pršlo do nasilja.

http://www.slovenskenovice.si/sites/slo...

Zgodovina sprememb…

jype ::

telbanc> Ja tako nekako. Jaz sem brez skrbi, da bi pršlo do nasilja.

Vemo. Demokracija ni za desničarje.

Matako ::

Pšenični je izjavil:


http://www.slovenskenovice.si/sites/slo...


Hej, to pa že kar malo preveč spominja na naše "vazelinske" debate! Jaz imam naše vidnejše medije stalno na sumu, da si po malem sposojajo ideje od S-T! Recimo spletni nabijači na Financah so že večkrat linkali članke tukaj. Čas da naše fore počasi zaščitimo z CC licenco ali kaj takega...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Looooooka ::

vostok_1 je izjavil:

Iz razlogov že neštetokrat premletih in vsem znanih...menite, da se lahko oz. da se bo kaj takega zgodilo?
Nasilni obračun nad člane parlamenta ali ostalo politično elito?

Če se bi, kako bi to vplivalo na nadaljni razvoj dogodkov?

Ne bomo. Nimamo jajc.
Se bolj zalostno je pa da protestiramo vedno sredi zime...kot da smo najvecje budale na tem planetu.
Protestirat pred ogrevano stavbo brez da bi mel jajca vsaj gretje pa elektriko prej zjebat.

jype ::

Looooooka> Ne bomo. Nimamo jajc.

A se samo meni zdi, da se tole pravilno prebere "nismo dost bukovi"?

Fino.

Ker bodo vsak čas predčasne volitve, a se je že kdo spravil naredit alternativo temu cirkusu?

Pšenični ::

Ja, demonstracije.

Prejšnji teden je blo nekaj ja. Ene par modelov - zgleda da z Metelkove, uradna cifra je bla 30 se je sprehajalo po Ljubljani. S seboj so meli neke lutke. Tud v Delu je bil članek, kaj so opisali to smešenje, kot izredno odmevno. Tko da je vse jasno.

To sploh niso protesti. Lah sam zalučim, kaj sem že večkrat napisal, oziroma citiram ponovno:


http://www.dnevnik.si/zdravje/299543


"Osnovna značilnost Slovencev je ta, da so pezdeki."

ZaphodBB ::

Pšenični je izjavil:

Ja, demonstracije.

Prejšnji teden je blo nekaj ja. Ene par modelov - zgleda da z Metelkove, uradna cifra je bla 30 se je sprehajalo po Ljubljani. S seboj so meli neke lutke. Tud v Delu je bil članek, kaj so opisali to smešenje, kot izredno odmevno. Tko da je vse jasno.

To sploh niso protesti. Lah sam zalučim, kaj sem že večkrat napisal, oziroma citiram ponovno:


http://www.dnevnik.si/zdravje/299543


"Osnovna značilnost Slovencev je ta, da so pezdeki."

Kako pa veš, da so bli z Metelkove? Al so mel igle našpikane v okončine al so ti to v volinem štabu povedal?

Looooooka ::

jype je izjavil:

Looooooka> Ne bomo. Nimamo jajc.

A se samo meni zdi, da se tole pravilno prebere "nismo dost bukovi"?

Fino.

Ker bodo vsak čas predčasne volitve, a se je že kdo spravil naredit alternativo temu cirkusu?

Bukovi?
Bukovi smo zdej, ko jim ze 15 let dajemo vedet, da lahko kradejo kokr hocejo pa bosta mogoce 2 protesta...potem bomo pa tako ali tako placali vse stroske.
Njihove vikendice in avtomobili brez prask...folk pa leti iz svojih garsonjer.
Kdo tocno je tle bukov?

jype ::

Looooooka> lahko kradejo

To se sliši, kot da si pozabil policiji naznanit kaznivo dejanje.

Looooooka ::

Ker bodo vsak čas predčasne volitve, a se je že kdo spravil naredit alternativo temu cirkusu?

Mas kup novih strank in seveda je verjetnost, da bodo kaj spremenili blizu 0.
Recimo folk iz gospodarstva, ki je magicno nasel cajt, da se bo zdaj ukvarjal s politiko.
Druga alternativa pa kup jeznih bebcev, ki niso dovolj jezni, da bi recimo 5 vikendov nasih obsojencev zazgali...ce jih spustimo v politiko bo ob takih genijalcih na koncu zgorela cela drzava.
Drek od alternative ampak alternativo mamo vsake volitve.
Ti ljudje rabijo prvo eno kazen, da se jim da vedet, da ne morejo ponavljati istega sranja. Na zalost bo sodstvo zaprlo 2 al pa 3 in to bo to.

Pšenični ::

Looooooka je izjavil:

jype je izjavil:

Looooooka> Ne bomo. Nimamo jajc.

A se samo meni zdi, da se tole pravilno prebere "nismo dost bukovi"?

Fino.

Ker bodo vsak čas predčasne volitve, a se je že kdo spravil naredit alternativo temu cirkusu?

Bukovi?
Bukovi smo zdej, ko jim ze 15 let dajemo vedet, da lahko kradejo kokr hocejo pa bosta mogoce 2 protesta...potem bomo pa tako ali tako placali vse stroske.
Njihove vikendice in avtomobili brez prask...folk pa leti iz svojih garsonjer.
Kdo tocno je tle bukov?


Pravi Jurček, da bojo predčasne volitve, bo vsak obkrožu svojega "in mirna Bosna". Seveda predčasnih volitev ne bo, edino v primeru večjih demonstracij. To pomeni kaj se 20.000 ljudi zbere in mirno protestira. Pomembna je kritična masa protestov in ne ene par huliganov, ki delajo "kažin". Ali pa modelov z lutkami, kaj človek ne ve "od kje so ušli".

Looooooka ::

jype je izjavil:

Looooooka> lahko kradejo

To se sliši, kot da si pozabil policiji naznanit kaznivo dejanje.

To se slisi kot jype, ki mu zmanjkuje originalnih one linerjev.

jype ::

Looooooka> Mas kup novih strank

Ne, js sm reku _alternativo_ _temu cirkusu_.

Looooooka> Drek od alternative ampak alternativo mamo vsake volitve.

Ne, nimamo je.

Looooooka> Ti ljudje rabijo prvo eno kazen, da se jim da vedet, da ne morejo ponavljati istega sranja. Na zalost bo sodstvo zaprlo 2 al pa 3 in to bo to.

Spodbujanje k nasilju te bo drago stalo: Edina možna alternativa bo šla stran.

telbanc> Pravi Jurček, da bojo predčasne volitve,

Sej to je Alenka obljubila, a ni? Njej pa res lahko verjamemo.

Looooooka> To se slisi kot jype, ki mu zmanjkuje originalnih one linerjev.

Mhm, grem že drugič skoz seznam.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> ampak če slučajno se komu od teh kaj zgodi, bodo Slovenci žural.
vostok_1> Moj dan tud ne bo nič slabši zarad tega.

Fojbe morjo bit polne, jasno.


Hehe, i knew it.

Ampak žal si razlagaš tko kot želiš. Če bi imel moč preprečiti tako dejanje bi, prav tako sem javno proti. In nikakor ne želim, da se komurkoli zgodi kaj nasilnega. Če pa se to zgodi izven svoje moči, pol pač ni kaj. Sem zgolj povedal, da ne bi bil nič bolj slabe volje, če bi se to zgodilo. Slabo se počutim ko umre nekdo vreden spoštovanja, nedolžen ali dober človek. Ti ljudje pa žal niso skoraj nič od tega, zato nimam kaj žalovat za njimi. Če se jim kaj zgodi kot povedano...moj dan ne bo nič slabši.
Ampak, ja...folk razume to kar hoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Looooooka ::

Pomembna je kritična masa protestov in ne ene par huliganov, ki delajo "kažin". Ali pa modelov z lutkami, kaj človek ne ve "od kje so ušli".

Ob nasi kriticni masi se samo ene z drugimi zamenja.
Problem se do zdej se ni resil a ne?
Kako bos ti drzavljane preprical, da si resil problem ce lahko bebcki ala Bavcar prepisujejo svoje premozenje na druge in obenem se pametujejo po televiziji?
In vse kar ti lahko rece je, da po zakonih v tistem casu(zakone so si pa gospodje sami spisali) pac niso krsili zakona?
Spodbujanje k nasilju te bo drago stalo: Edina možna alternativa bo šla stran.

I'm sorry. JAIL TIME je zate nasilje?
Kaj bi jim ti...sladoled dal?

Mr.B ::

Matako,
Na da ne boš prikrajšanj :
Domače branje 1. del
Zgodovina se ponavlja 1. del.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Looooooka> JAIL TIME

To loh že zdej uštimaš, če veš za kazniva dejanja.

Če ne veš, al pa bi sam rad da so, pa jih mogoče ni, bo pa težje.

Looooooka> Kaj bi jim ti...sladoled dal?

Name v resnici ne vplivajo bistveno, hkrati pa že deset let vidim, da politične alternative ni.

Ker smo preleni.

Pšenični ::

"Ob nasi kriticni masi se samo ene z drugimi zamenja.
Problem se do zdej se ni resil a ne?
Kako bos ti drzavljane preprical, da si resil problem ce lahko bebcki ala Bavcar prepisujejo svoje premozenje na druge in obenem se pametujejo po televiziji?
In vse kar ti lahko rece je, da po zakonih v tistem casu(zakone so si pa gospodje sami spisali) pac niso krsili zakona?"

V demokraciji se do sprememb lahko pride tud z demonstracijmi, če so obsežne. Z mirnimi demonstracijami. Ki se zgodijo spontano ali pa tud na drugačen način. Z spremembami vsi nikoli ne bojo zadovoljni. Zankrat ne kaže na kake velike demonstracije. To je treba povedat.

Drgač moram povedat še, da dopušča forum "na Financah" več umetniške svobode pri izražanu, kot tale tukaj. Zato tud so tam komentarji nakako bolj "zanimivi in sočni".

Zgodovina sprememb…

jype ::

telbanc> V demokraciji se do sprememb lahko pride tud z demonstracijmi

Nope. Demonstracije lahko samo ustavijo nadaljevanje farse za nekaj časa.

Mr.B ::

Verjetno v isto skupino spada tudi populizem. Pri nas sploh poudarjeni z noto Socialen čuječnosti. Sicer pojem niti ni slab, celo zaželen, a kaj ko ga lepo izkoriščajo narod pa ga kar vpija...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TBit ::

Lahko bi počili po bančnem sektorju, kateri je največji vzrok vseh težav. Politiki so le orodeje v nihovih rokah. Bankam kot prvo je potrebno vzeti moč ustvarjanja denarja iz ničesar za lastni profit, ter to odgovornost vrniti nazaj ljudem (seveda bo pa to doseči zelo težko). Tako da polom je neizbežen.

PS: Govoriti o kakršnih koli protestih je jalovo dejanje, če ne bomo spremenili bančnega sistema. Prav tako lahko zamenjamo 100 vlad, se ne bo spremenilo ničesar. Dobr zgled je novi "vseslovenski" vstajniški župan MB.

PrihajaNodi ::

Aston_11 ::

Odpis dolgov ni ravno spodbuda za tiste, ki dolgove redno plačujejo. Zna biti kontra efekt, da se jih bo še več odločilo za neplačevanja, saj državi drugega kot odpis itak ne bo preostalo.

darkolord ::

Bankam kot prvo je potrebno vzeti moč ustvarjanja denarja iz ničesar
Banke ne ustvarjajo denarja.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubljanska banka - dolgovi do tujih varčevalcev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12022503 (12135) Smrekar1
»

Evo smo že vun iz bule (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9420083 (14920) Mr.B
»

Končno podhranjeni spregovorijo - DURS (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
541111623 (95085) darkolord
»

SCT ali kako premagat državo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6311368 (9057) mikic007

Več podobnih tem