» »

Problemi z AGP vodilom

Problemi z AGP vodilom

mfurla8 ::

Imam problem o katerem sem že 2x pisal vendar ga še vedno nisem rešil. V glavnem imam ploščo DFI KT133. Plošča podpira AGP 4x. Imam grafično kartico Saphirre Radeona 9000, ki bi moral delati na 4x AGP. V BIOSU imam enable -an 4x AGP. V nastavitvah za grafično kartico mi pa piše da dela na 2X AGP isto mi napiše v 3DMarkovem programu. Posusil sem v nastavitvah za grafično izbrati 4x , vendar mi vsakič po ponovnem zagonu spet izbere 2x.

Imam pa WIN XP Pro. in najnovešje driverje, tako za ploščo kot za grafično.

Glede točk v 3dmarku 2001 SE: Duron 800 (navit na 940) , Radeon 9000 4760 točk, kar naj bi se primerjalo komaj z grafično Geforce 3.


Hvala za nasvete in komentarje.
lp

Highlag ::

Če uporabljaš Atijeve gonilnike Catalyst imajo ti eno zadevo, ki se ji reče Smartgart. To je en programček, ki menda ob nalaganju oken preizkusi delovanje AGP vodila in nastavi vodilo na takšno hitrost, ki naj nebi povzročala težav.

Zadevo se da onemogočit, samo ti zdajle ne vem povedat točno kako. Obišči www.rage3d.com in malce pobrskaj po forumu in člankih o tem.

boštjan ::

novi bios

Dr_M ::

ucasih pac nc ne pomaga. pr men je tut ucas riva tnt2 delala na agp4x zdej pa kr na1x noce vec. probu sm ze 4in1 driverje, razne patche, register spreminju, pa nc ne pomaga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Radeon 9800 pro 256 ddr2 PROBLEM!

Oddelek: Strojna oprema
261117 (807) JustVi
»

Bodite pozorni pri nakupih radeon 9600 pro/ne pro kartic!

Oddelek: Kaj kupiti
211456 (1040) morphling1
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261580 (1112) CaqKa
»

AGP-pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
151047 (859) Zheegec
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91509 (1339) ijatebi

Več podobnih tem