» »

HTC ONE - težave s fotoaparatom

HTC ONE - težave s fotoaparatom

tkres ::

Ali se je še kdo izmed vas znašel v množici nesrečnih ljudi s pokvarjenim senzorjem fotoaparata?
Ker je internet preplavljen z obilico informacij, bom pripel zgolj povezavo do trenutno najbolj vroče teme na xda-developers forumu (do danes že prek 3.000 komentarjev in 300.000 ogledov)
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Takšne pa so fotke, zajete z ultra super ultrapixel tehnologijo.
 purple sh*t

purple sh*t



Zanima me predvsem, če je kdo izmed vas kupil takšen telefon pri Mobitelu in se je že uspel dogovoriti za zamenjavo.
  • spremenilo: tkres ()

forplan ::

Jaz imam tudi te pink slike. Sem mislil da je to zato ker je pač ta ultrapix pa da je zato.

Drugače pa kupljen na Mobitelu, vendar nisem kaj poizkušal reklamirat.
da se strinjam

Mavrik ::

Načeloma HTC menjuje tole v tujini. Moj ma tudi to okvaro, s tem da se mi še ni dalo brisati TAMPER flaga da bi ga nazaj nesel.
The truth is rarely pure and never simple.

tkres ::

forplan je izjavil:

Jaz imam tudi te pink slike. Sem mislil da je to zato ker je pač ta ultrapix pa da je zato.

Drugače pa kupljen na Mobitelu, vendar nisem kaj poizkušal reklamirat.


Tule je primerjava med pokvarjenim in delujočim aparatom.
http://forum.xda-developers.com/showpos...

forplan ::

Zgleda imamo pokvarjene aparate... Bo treba ukrepat!

Če boš se kaj uspel dogovorit z mobitelom poročaj, da vidimo nad pri čem smo
da se strinjam

Maxl ::

Kaj se bo pa dogovoril z Mobitelom? Če imaš dotično težavo, telefon neseš na Emonagram, ki je uradni serviser in čez kakšen teden dobiš nov telefon (in pri tem upaš, da nima enake napake).

tkres ::

Maxl je izjavil:

Kaj se bo pa dogovoril z Mobitelom? Če imaš dotično težavo, telefon neseš na Emonagram, ki je uradni serviser in čez kakšen teden dobiš nov telefon (in pri tem upaš, da nima enake napake).


Na našo srečo obstaja zadeva, ki se ji reče Zakon o varstvu potrošnikov. Ker je od nakupa minilo manj kot osem dni, sem se odpravil kar na Mobitel. Nekaj časa smo se sicer pregovarjali, češ da oni niso kompetenti za potrditev obstoja napake. Ko pa sem jim v živo demonstriral vijola učinek pri fotkah in ko so jim na Emonagramu (po telefonu) potrdili, da gre za znane težave, so mi prijazno ponudili zamenjavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

firmware za Samsung J7 (SM-J710FN)

Oddelek: Operacijski sistemi
211850 (1524) #000000
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43191472 (41408) dr.Akula
»

HTC servis - garancija in nov telefon

Oddelek: Loža
94230 (4057) icurk
»

Android 4.0.3 na Nexus S

Oddelek: Mobilne tehnologije
385203 (3599) arjan_t
»

HTC HD2 in Android (FroYo 2.2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
574641 (2937) r0ks0n

Več podobnih tem