» »

tv tuner

tv tuner

EnergY ::

Imam fly video98. Sedeaj si pa nameravam nabavit nov tuner in me zanima katerega mi priporočate in kolikšna je cca. cena.Pomembno pa je da mora imet tuner radijsko anteno preko kabelske(za boljši sprejem). Testiral sem že en izjemno dober tuner WinTV od hauppauge vendar pa stane nekaj več kot 50k sit!! Torej za manj denarja. Kakšne informacije ; izkušnje ??

danielka84 ::

ATI TV tuner

whatson ::

ATI

EnergY ::

Ja saj vem da bi ATI bil najboljša izbira , ampak ATI nima radijskega modula , jaz pa potrebujem to predvsem za poslušanje radia preko kabelskega sistema.

miranpozar ::

Vsi cenejši TV tunerji so zgrajeni okoli BT878 čipa, tudi tvoj FlyVideo. Karkoli boš kupil boš na istem, zato ga kar obdrži in pojdi na BorgTV, kjer boš dobil konkretne programe, s katerimi bo tvoj tuner zaživel!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

tonic ::

ATi

dynamite ::

Od 'tapocenih' obstaja se Guillemot Maxi TV Video 3, ki za razliko od ATI tunerja podpira tudi kompletno PAL resolucijo tj. 720x576, medtem ko je vecina ostalih kartic omejena na 640x480 (NTSC resolucija). No ja, glede na to, da so kartice bolj poceni se verjetno ne bo opazilo kaksne drasticne razlike.

Megahit ( www.megahit.si ) ima 2 kartice s FM tunerjem in tudi FM tuner brez videa za par tisoc sit...

Najvisjo kvaliteto pa dobis z Matrox Marvel G400 in podobnimi (Pinnacle, ...).

tolat ::

Kako nastaviti program ki je na BorgTv SLO programe in zvok (nimam zvoka).

EnergY ::

V konfiguraviji (f4 tipka ) nastavi kako imaš povezan tuner z zvočno kartico; preko katerega vhoda . Ponavadi je to Line In

Horhe ::

A ma kdo drriverje za ATI ALL in WOnder 128 za win 2k server...

Hvala
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

tolat ::

Kako aktiviram zvok pri TVBorg (f4 tipka), kaj moram vpisati v nastavitve GPIO_E....TUNER....VIDEO....MUTE.

matevzm ::

Ce ni tvoje kartice na spisku, se moras za avok malce potruditi. Ampak potem dela. Zraven Borga dobis help, kjer je lepo s slikicami razlozeno (v glavnem: zraven je utility, ki gleda te vrednosti, ti pa nato pozenes original program in prepises).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV-Tuner

Oddelek: Kaj kupiti
281756 (1369) b0B3k
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292612 (1840) Predator
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292392 (1919) miha
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277930 (7068) mojsterpeter
»

Borg TV 2.55 ni zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
71401 (1297) matevzm

Več podobnih tem