» »

Nakup brizgalnega tiskalnika na barvo iz stekleničk

Nakup brizgalnega tiskalnika na barvo iz stekleničk

StarMafijec ::

Zgleda fina zadeva. Nima kartuš, barva se doliva, tako da potemtakem to menda močno zniža ceno tiskanje.

Zaenkrat poznam tiskalnike iz družine Epson Lxxx. Samo žal ti ne omogočajo duplex tiskanja. Obstajajo tudi kaki drugi tiskalniki na stekleničke, ki pa omogočajo obračanje? Lahko kdo kakega priporoča?

Brane22 ::

Sem kupu že žnj teh kompletov in so sami problemi.

Edina stvar, ki se res obnese, so ob dobrem črnilu refill kartuše.

CIFS sistemi ( tako se temu reče) v teoriji zvenijo lepo, v praksi so pa glavobol.

Mogoče se komu splačajo, če RES stalno in veliko tiska, za vse ostale pa to ni.

andromedar ::

Brane, mislim da StarMafijec govori o EPSONu, ki ima original/tovarniški CIFS sistem. S tistim dvomim, da so kake velike težave....če pa so, je za to tu garancija ;)
Eh?

StarMafijec ::

@Brane22: Kaj ne uporablja ta sistem tudi nek slovenski ponudnik tiskanja na avtomatu? Sam sem že pozabil, kako znamko tiskalnikov ima notri.

Brane22 ::

Originalni sistemi so najbrž kul, samo vsi meni znani so high-end modeli namenjeni studijem, ki pač printajo na količino.

Blum ::

To misliš printboxe? Tam so laserci, kolikor vem.

StarMafijec ::

@Blum: Takrat sem videl brizgalca, ne laserca.

Šimpanz ::

Imajo HP inkjete z dodanimi flašami s črnilom.

miller31 ::

Printbox je v več ali manj vse svoje "boxe" montiral HP officejet 8500.

S temi Epsoni, ki imajo tovarniške tanke črnil vgrajene so sami problemi. Smo jih tudi v naši firmi želeli tržiti na polno pa nam je servis to odsvetoval.

SaXsIm ::

Gre za Optiprint, ki ponuja rentanje tiskalnika za fiksne mesečne stroške, glede na nek predviden izpis. Smo imeli v klubu, 50 eur na mesec, printov toliko, da se ni dalo ponucat. Malce je bilo tečno, ker je bilo treba tiskalnik hodit menjat v Ljubljano (ko so bile kartuše prazne si dobil novega), na območju Lj pa ti pridejo zamenjat oni. Če dosti printaš, se splača.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brizgalni tiskalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
81957 (1701) Brane22
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422181 (14455) Spock83
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429907 (19177) bobby
»

Svetovni nateg pri kartušah (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7220161 (17110) mat xxl
»

Barvni tiskalnik do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
273220 (2864) psyke

Več podobnih tem