» »

MSI se po 3% snemanja ustavi

MSI se po 3% snemanja ustavi

vitchge ::

Ko dam pečt CD na MSI-ju mi posname 3%, pol se pa ustavi, kako minuto še nekaj melje, končno pa ugotovi da ne more posneti zadeve in mi javi error-ja Could not perform EndTrack in Could not perform Fixation. Kje je problem, oz. kako lahko to napako odpravim. Hvala. LP

Han ::

Najprej povej kaj več o strojni in programski opremi - katero osnovno ploščo imaš, kako je pekač priključen, kateri Windows, program za peko, znamka plošč...

Zoidberg ::

To tudi meni dela ampak cisto na koncu samo pri določenih cd medijih vendar ne vedno.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Sandi79 ::

vitchge

Včasih javi napake zaradi pomankanja RAM-a. Če ga imaš frej vsaj 150MB potem se ne zmeni za ta post. :\

vitchge ::

Plata AMD Duron 900 Mhz, Windows XP, program za peko je Nero, plošče Traxdata in Smartbuy, kako je pa pekač priključen pa ne vem.

Han ::

Preveri, če imaš za vse naprave vključen DMA. Potem posodobi Nero in če bo še naprej javljal napako, zamenjaj firmware (na dnu desno). Priporočam tudi boljše CDR plošče (npr. FujiFilm).

P.S. AMD Duron je procesor, ne osnovna plošča. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

vitchge ::

Han, najlepša hvala za vso pomoč. Žal ni nič od naštetega delovalo, saj je bil zanič laser in so mi pekača na servisu enostavno zamenjali:)).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem pri zapisu CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
12945 (727) Han
»

Problemi z DVD peko

Oddelek: Pomoč in nasveti
51132 (918) jackorsen88
»

Problem z DVD pekačem - Logical error

Oddelek: Pomoč in nasveti
10920 (835) Jerich
»

NERO vlki problem!

Oddelek: Programska oprema
71212 (1051) PI
»

Plextor 40/12/40 problem!!

Oddelek: Strojna oprema
291856 (1416) mlakar

Več podobnih tem