» »

Sportsdirect prodaja določene obleke z napako

Sportsdirect prodaja določene obleke z napako

steklo ::

Kupil predkratkim in poglejte tole razliko.
Razlika med 1-2cm.
Našel sem tudi že med enimi zaprtimi artikli, eno cifro manjšo, dve pa kot piše na embalaži.
desna stran


leva stran
  • spremenilo: steklo ()

steklo ::

A mogoče kdo ve, če kje oglašujejo, da imajo tud artikle z napako, sam pomojem bi tole mogl bit označeno blago z napako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: steklo ()

koyotee ::

Jaz naročam iz Anglije, do zdaj bp ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

steklo ::

In kako probaš, če ti je prov, prek spleta ni šans.

koyotee ::

Ja menda da nemorš probat prek spleta... Kupiš svojo številko in je ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Engineer_ ::

koyotee je izjavil:

Ja menda da nemorš probat prek spleta... Kupiš svojo številko in je ;)


ne bi rad videl kako grdo se oblačiš. Verjetno nekako kot osnovnošolski otroci k so videti grozno ker jim mati vse kupi malce preveliko, če bodo še kaj zrasli. Redki si znajo sami kupit in pomerit kaj kupijo.

also, angleške številke niso niti malo podobne slovenskim številkam, je pomerjanje nujno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

steklo ::

Od vratnika do konc rokava pa je vredu.

koyotee ::

Phahahhaha, kaj pa si ti? Maš iq nad 100? Pejdi ti u Mano pa si kup en mercator pulover z indijskimi številkami ;) btw, če ti ne znaš pretvoriti angleške v Slo/Eu velikost, pol pejt na bolšji sejem, pa ti bojo tam vse razložili ;) pa mamico pozdrav :*
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tilen ::

Engineer_ je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja menda da nemorš probat prek spleta... Kupiš svojo številko in je ;)


ne bi rad videl kako grdo se oblačiš. Verjetno nekako kot osnovnošolski otroci k so videti grozno ker jim mati vse kupi malce preveliko, če bodo še kaj zrasli. Redki si znajo sami kupit in pomerit kaj kupijo.

also, angleške številke niso niti malo podobne slovenskim številkam, je pomerjanje nujno.



 Chart

Chart

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

koyotee ::

Đabe to takim razlagat, ki že na internetu vidijo, kako se oblačiš.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

šernk ::

Ne vem no, meni še v trgovini ni vsaka majica prav iste velikosti. Imam doma ogromno L majic, ki so mi prav in imam 2 XL majici, ki sta mi premajhni. enako je pri kavbojkah ista številka isti proizvajalec a so za pol številke drugačne velikosti. Tako da majice in hlač si ne predstavljam kupovati brez pomerit.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tilen ::

Seveda, ker se verjetno nisi seznanil s podrobnostmi. Levi's ima recimo eno od posebnosti, ki se ji reče shrink-to-fit. Kupiš enako številko, kot ponavadi, vendar če so shrink-to-fit, ti čez čas ne bodo več prav.

Step 1 Purchase your jeans in your true size, which for Shrink-to-Fit™ means 1" larger in waist and 3" longer in inseam.
Step 2 Wear them out of the store (after you buy them).
Step 3 Live in them as long as possible.
Step 4 Wash them as little as possible.
Step 5 When wash time finally arrives, soak for 20 minutes with a capful of Dr. Bronner's Soap. Keep in mind, the hotter the water, the more they shrink. To preserve the color, turn your 501™ jeans inside out, replace the warm water with cold water and add a cup of vinegar.
Step 6 Let them drip dry until they are slightly damp.
Step 7 Put them back on - ideally on a warm day or when you can sit by a fire.
Step 8 As they dry, they'll shape to your body.
Step 9 Enjoy!

How to make those 501 your own

Tako zgodi, da zaradi svoje napake kupiš "enake" in so ti enkrat prav in enkrat ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Gogyto ::

Ne vem, čemu pametujete Kojotu, kako se oblači? Valjda ve, kaj in kako, če je zadovoljen. :) Sem ravno zadnjič bil v naše sportsdirectu in so tam vse številke obutve na embalaži izpisane v treh velikostih - US, UK in EU... Če si zdrav, ne moreš falit.

Kar se pa tiče problema iz prvega posta - nesi nazaj. Jaz sem tako že zamenjal npr. tiste podhlače, steznike, ker sem PO SVOJI napaki kupil prevelike... So zamenjali brez problema, z manjšo opazko, ki jim jo ne zamerim, češ, zakaj nisem probal pred nakupom... Izrečena je bila v šali, pa še prav so imeli.

steklo ::

Nazaj ne bom nosil, ker bom imel za zimske sprehode, ampak gre se zato, ker blago ni bilo označeno, da gre za napako.
Sem pa še eno napako našel, obseg je par cm prevelik, ker sem vzel 2 za nižjo ceno.

Engineer_ ::

alpine, ne sekiraj se. Itak si dal za cel komplet trenirk okoli 10, morda 20 eur. V drugih trgovinah za tak denar niti hlač ne dobiš =)

Tilen je izjavil:

Engineer_ je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja menda da nemorš probat prek spleta... Kupiš svojo številko in je ;)


ne bi rad videl kako grdo se oblačiš. Verjetno nekako kot osnovnošolski otroci k so videti grozno ker jim mati vse kupi malce preveliko, če bodo še kaj zrasli. Redki si znajo sami kupit in pomerit kaj kupijo.

also, angleške številke niso niti malo podobne slovenskim številkam, je pomerjanje nujno.



 Chart

Chart



Ne drži. Imajo obleke različen kroj, za katerega enostavno ne moreš vedeti ali lepo pristoji tvojemu telesu ali ne. Ali te stiska okoli ramen? morda vratu? Predolgi rokavi? Get it?

Tilen je izjavil:

Seveda, ker se verjetno nisi seznanil s podrobnostmi. Levi's ima recimo eno od posebnosti, ki se ji reče shrink-to-fit. Kupiš enako številko, kot ponavadi, vendar če so shrink-to-fit, ti čez čas ne bodo več prav.

Step 1 Purchase your jeans in your true size, which for Shrink-to-Fit™ means 1" larger in waist and 3" longer in inseam.
Step 2 Wear them out of the store (after you buy them).
Step 3 Live in them as long as possible.
Step 4 Wash them as little as possible.
Step 5 When wash time finally arrives, soak for 20 minutes with a capful of Dr. Bronner's Soap. Keep in mind, the hotter the water, the more they shrink. To preserve the color, turn your 501™ jeans inside out, replace the warm water with cold water and add a cup of vinegar.
Step 6 Let them drip dry until they are slightly damp.
Step 7 Put them back on - ideally on a warm day or when you can sit by a fire.
Step 8 As they dry, they'll shape to your body.
Step 9 Enjoy!

How to make those 501 your own

Tako zgodi, da zaradi svoje napake kupiš "enake" in so ti enkrat prav in enkrat ne.


Ne, gre enostavno za slabe obleke, ki zahtevajo pretirano mučenja z njimi, da jih sploh lahko nosiš. Prav tako moraš pri kavbojkah nujno pomeriti kako stojijo, saj se hitro zgodi da imajo čuden kroj, prenizke žepe, čuden pas itd itd itd. Naročanje preko spleta odpade, razen če ti je vseeno kako izgledaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

šernk ::

Seveda, ker se verjetno nisi seznanil s podrobnostmi. Levi's ima recimo eno od posebnosti, ki se ji reče shrink-to-fit. Kupiš enako številko, kot ponavadi, vendar če so shrink-to-fit, ti čez čas ne bodo več prav.


kaj od mojega posta nisi zastopil? Iste kavbojke, isti proizvajalec, ista mera, druga barva. črne so mi bile ravno prav, modre pa malenkost prevelike. Krčenje raztezanje na to ne more vplivat v trgovini, sicer pa ne kupujem cunj ki se skrčijo, sploh pa ne mislim dat za kavbojke 50€+, ker izgledajo ravno tako kot tiste za 15€ po komadu.

obe XL kratki majici, ki sta mi premajhni sem pa dobil v dar. Pa imam v omari več majic starih 5 let in več velikosti L in so mi vse prav. Edini dve, ki sta XL sta pa preozki v ramenih, pa zastopi ti to mero sedaj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

steklo ::

Engineer_

Niti 20 evrov ;), zato pa tam kupujem.

Engineer_ ::

steklo je izjavil:

Engineer_

Niti 20 evrov ;), zato pa tam kupujem.


sva že dva. Za trenirke se pa res ne bom sekiral kakšne so =)

Važn da gor piše adidas in ima ob strani 2 beli črti ;) =) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Tilen ::

šernk je izjavil:

Seveda, ker se verjetno nisi seznanil s podrobnostmi. Levi's ima recimo eno od posebnosti, ki se ji reče shrink-to-fit. Kupiš enako številko, kot ponavadi, vendar če so shrink-to-fit, ti čez čas ne bodo več prav.


kaj od mojega posta nisi zastopil? Iste kavbojke, isti proizvajalec, ista mera, druga barva. črne so mi bile ravno prav, modre pa malenkost prevelike. Krčenje raztezanje na to ne more vplivat v trgovini, sicer pa ne kupujem cunj ki se skrčijo, sploh pa ne mislim dat za kavbojke 50EUR+, ker izgledajo ravno tako kot tiste za 15EUR po komadu.

obe XL kratki majici, ki sta mi premajhni sem pa dobil v dar. Pa imam v omari več majic starih 5 let in več velikosti L in so mi vse prav. Edini dve, ki sta XL sta pa preozki v ramenih, pa zastopi ti to mero sedaj.


Centimeter v ZDA bo tudi pri Kitajcu centimeter. XL v ZDA pa ne rabi bit enak XL pri Kitajcu. Upam, da razumeš.

Še nisi videl, da bi majica imela oznako :

US: L
UK: L
I: XL
F: XL
D:L

ALi pa opombo pod size chartom:


European clothing tends to fit approximately 1 to 2 sizes smaller than their corresponding American size.


Zato je najbolje, da točno veš kakšno velikost potrebuješ (v cm) in ne po velikosti (XL, L, ...).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

...:TOMI:... ::

Nič novega. Smo pač balkan in k nam pripeljejo blago z napako, saj vedo, da se tu vse proda po polni ceni, kar v razvitih državah ne morejo prodati. Pa najbrž tudi ne smejo (najbrž jim zakonodaja prepoveduje, pa še interna pravila so bolj stroga, kot pri nas).

Če dvomite v moje trditve, pojdite malo v tujino. Ne nujno obleke, tudi hrana je drugačna, pri nas dobiš II. ali III. klaso blaga, mogoče celo V. klaso.
Tomi

Šimpanz ::

Ma jez sem pred pol leta kupoval kavbojke v BTC. Žena prinese pomotoma dvoje iste kavbojke (znamka, kroj) pa so ble ene za 2cm daljše kot prve. Aja stale so pa 55 eur tako da niso ble nek crap.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520782 (4879) Kvinta
»

Printanje/pretvorba spletne strani v .pdf

Oddelek: Pomoč in nasveti
7726 (552) knesz
»

Samsung začel proizvajati 20 nm-bliskovni pomnilnik

Oddelek: Novice / Pomnilnik
64696 (3834) Jst
»

IE7 - kako ukinit "shrink to fit" ?

Oddelek: Programska oprema
71005 (1005) StratOS
»

Različne velikosti .pst datoteke v Outlook 2007?

Oddelek: Programska oprema
51883 (1829) pirx

Več podobnih tem