» »

Blokada motorja na 35kW

Blokada motorja na 35kW

MandMx3 ::

Pozdravljeni!
Mene pa zanima, če ima morda kdo kakšne izkušnje z nakupom 600 kubičnega motorja, ki pa ima homologirano blokado na 35kW. Kako je kaj s tem? Se splača?? Kakšna je vožnja s takim motorjem (hitrost, itd.) ??? Ciljam predvsem na Honde.

Dobrodošla mnenja in hvala!

Assass1n ::

Tak motor kupi nekdo, ki nima izpita za neomejeno. Če se splača vrjetno se ker druge izbire nimaš.
Vozil sem hornet 600 z blokado izgleda pa tako da je plin (gas) fizično omejen na 1/3. Se pravi približno tretjino gasa daš lahko to je pa to. Vedno, vse prestave...
Z in brez blokade je noč in dan, pospeški so slabi, končna je se mi zdi da okoli 140kmh, sam traja da jo nabereš. Če nimaš izpita za neomejeno, se ne hecat z motorji z vpisano blokado pa da je na motorju sploh ni, ker znajo v primeru nesreče ugotoviti pa boš nosil vse stroške.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

einstein :P ::

nosil vse stroške.



nosila vse stroške.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

x4en0n ::

Assass1n je izjavil:

Tak motor kupi nekdo, ki nima izpita za neomejeno. Če se splača vrjetno se ker druge izbire nimaš.
Vozil sem hornet 600 z blokado izgleda pa tako da je plin (gas) fizično omejen na 1/3. Se pravi približno tretjino gasa daš lahko to je pa to. Vedno, vse prestave...
Z in brez blokade je noč in dan, pospeški so slabi, končna je se mi zdi da okoli 140kmh, sam traja da jo nabereš. Če nimaš izpita za neomejeno, se ne hecat z motorji z vpisano blokado pa da je na motorju sploh ni, ker znajo v primeru nesreče ugotoviti pa boš nosil vse stroške.


Ne vem kako je zate ampak glede pospeškov: Meni se tile pospeški ne zdijo slabi. Pravtako so končne hitrosti blizu 180km/h in ne 140.
Morda je odvisno od blokade ;)

Lp

Assass1n ::

Sej mogoče sem se uštel pa je bila blokada na 25kw. Mogoče sem pa na svojih 130 konjev preveč navajen :D
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

MandMx3 ::

Ne gre slabo ta yamaha v posnetku.. :p
Še prečekiram malo glede Hond... hvala drugače. :)

kurjač ::

Če gre za 4 valjni agregat bodo pospeški slabši kot pri dvovaljcu. Primer Honda Transalp se iz mesta izstreli proti Kavasakiju Z750. Pri hitrosti nad 80 km/h pa Z prehiti Transalpo.
Dvovaljci imajo ogromen navor pri nizkih obratih in ga z blokado na roočici plina ne morejo ubit. 4 valjci se običajno visoko vrtijo in so pri teh obrtatih dobri a żal skoraj brez navora pri nizkih.
Blokiran Transalp potegne hitro do 120, do 170 pa nabira...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorji, skuterji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Na cesti
69481700 (2679) hojnikb
»

Predelava tomos racing

Oddelek: Na cesti
407029 (4171) greeenmaster
»

Vprašanje: Koliko km/h se lahko vozim na mopedu?

Oddelek: Na cesti
167457 (6699) XtodaZ
»

Izpit za motor

Oddelek: Loža
2216253 (7182) St235
»

Kateri motor kupit??

Oddelek: Loža
308840 (8045) Bakunin

Več podobnih tem