» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
88 / 90
»»

Neon87 ::

Pomoje se ti Q8 Max \ Q8 Max+ na Geekbuying bolj splača:
 Roborock Q8 MAX

Roborock Q8 MAX


https://www.geekbuying.com/item/Roboroc...

Sicer mi je mogoče malo žal, da sem vzel brez postaje (bilo bi samo 90€ dražje), sem pa zraven dobil 2 kompleta rezervnih delov za darilo (ponudba črnega petka) in zdaj ne bi preklical naročila.

bastadu ::

Na Geekbuying sem vzel Q8 Max+ za 479EUR, pa so zraven kot darilo še vsi ti dodatki (ja po dvojne količine), realno vredne verjetno ene pol toliko kot tukaj v košarici.
Pridejo pa ti accessories-i iz Kitajske (upam da naša carina ne bo težila, ker jim lahko dam samo račun, kjer se vidi, da je zadeva gratis), med tem ko bo robot poslan iz Nemčije ali Poljske ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

bosmla ::

Jaz tudi vzel q8max (365€) in ga ze dobil. To darilo pa se poslali niso.
Presenetilo pa me je, da je ceprav Q serija je narejen zelo kvalitetno.

dvihtelic ::

bastadu je izjavil:

Na Geekbuying sem vzel Q8 Max+ za 479EUR, pa so zraven kot darilo še vsi ti dodatki (ja po dvojne količine), realno vredne verjetno ene pol toliko kot tukaj v košarici.
Pridejo pa ti accessories-i iz Kitajske (upam da naša carina ne bo težila, ker jim lahko dam samo račun, kjer se vidi, da je zadeva gratis), med tem ko bo robot poslan iz Nemčije ali Poljske ...

Za vse te dodatke sem jaz na ALiexpress nabavil za 30e, sicer za S8 pro ultra

Matthew ::

Meni je na Roborock S50 upešala baterija. Kje kupujete nadomestne baterije, da ne dobiš kakšnega šrota in pa da je po nepotrebnem preveč ne preplačam?
A je to recimo ok: https://www.fixshop.eu/spare-parts-xiao... ?
Ali je preveč poceni, ker tukaj je kar 2x dražja: https://www.geekbuying.com/item/Replaci... ?

dvihtelic ::

Matthew je izjavil:

Meni je na Roborock S50 upešala baterija. Kje kupujete nadomestne baterije, da ne dobiš kakšnega šrota in pa da je po nepotrebnem preveč ne preplačam?
A je to recimo ok: https://www.fixshop.eu/spare-parts-xiao... ?
Ali je preveč poceni, ker tukaj je kar 2x dražja: https://www.geekbuying.com/item/Replaci... ?

Do sedaj najceneje Aliexpress.

darkolord ::

Jaz sem imel eno z Aliexpressa in se je zelo hitro iztrošila, celice so bile zanič.

Sem potem sam zamenjal celice s kvalitetnimi.

dejanslo ::

Jaz sem vzel na ifixit. S kitajskimi baterijami se ni za igrati.
There`s More Than One Way To Do It

Haning ::

Če gledaš iRobot Roomba modele je največja razlika v tem, da moraš osnovne modele kot je npr Roomba 620 pognat ročno, od modela 660 navzgor pa lahko določiš urnik kdaj naj čisti, pa bo to delala sama takrat ko si npr v službi, da te ne moti z ropotanjem. Sicer niso noro glasne ampak vseeno se jih sliši, ko se vozi naokoli. Pa najvišji modeli imajo npr LCD zaslon za nastavljanje, več opcij omejevanja in usmerjanja (svetilniki) in dodaten pribor za vzdrževanje Roombe.
https://www.steppermotor.fr

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Haning ()

DarwiN ::

Na Amazonu trenutno ECOVACS Deebot T20e za 418EUR z dostavo. Najbrž kratkotrajna akcija. Kolk sem researchal, se mi zdi še boljša zadeva od teh popularnih Roborockov Q7/8 max+... Seveda pa imajo vsi v tem cenovnem razredu kak manjši minus. Ta denimo nima vodnega rezervoarja na sebi in se vozi do postaje, da si namoči krpice. Ima pa zato sama postaja toliko večji rezervoar (za čisto in umazano vodo). Velik plus je tudi ta, da krpice potem umije in temeljito posuši, da ne pride do neprijetnega vonja ali bakterij.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

DarwiN ::

Edit: Never mind.. Sumljiv prodajalec na Amazonu. Raje ne naročat!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ganon ::

Hmm, moj je sam od sebe zašel s postaje in je ne najde več. Če ga postavim nanjo, se ne polni. Je kdo imel podobno težavo?

GupeM ::

Če je ne najde in se ne polni, je verjetno nekaj narobe s postajo. Si kable preveril, da so dobro vštekani?

Ganon ::

Sem. Bom zamenjal še kabel.

Ganon ::

Preveril z drugim kablom in še kar ne polni. Očitno je odpovedala polnilna postaja. Na vrhu postaje je lučka, ampak se ne spomnim, kdaj bi morala svetiti. Ves čas, ali samo, ko se polni? Imam S5 Max.

darkolord ::

Lučka sveti, ko se NE polni

Ganon ::

Hvala. Očitno je odpovedala.

bosmla ::

Vsi ki imate Q8 Max (ali podobno): pri mojem se mi zdi, da je glasnejsi kot prve dni. Neodvisno od moci sesanja je zraven nek "vrteci" zvok, ki je kar glasen... Se mi samo dozdeva ali je kaj narobe?

mat xxl ::

Ganon je izjavil:

Hmm, moj je sam od sebe zašel s postaje in je ne najde več. Če ga postavim nanjo, se ne polni. Je kdo imel podobno težavo?


Firma , model ?

Tisti, ki imate I7 ali I7+, dokupite košek za pranje in krpe od I8 in i m ate na enkrat I8, tudi softvare so zrihtali, da samo registriraš dodatno opremo i n ve, kaj in kako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

gansta ::

Je kdo menjal baterije pri roombi za serijo 980? Gledamo po netu je veliko ponaredkov in nedelujocih ( robot ne registrira baterije ali jo ne polni do konca...)?

PINki ::

Roborock Slovenija ima na spl. strani popust 100€, če komu prav pride.

mat xxl ::

gansta je izjavil:

Je kdo menjal baterije pri roombi za serijo 980? Gledamo po netu je veliko ponaredkov in nedelujocih ( robot ne registrira baterije ali jo ne polni do konca...)?


980 ima še klasiko, očitno prepoceni gledaš imam pa tudi jaz kaj ;) . Samo če iščeš najcenejše ne pa najkvalitetnejše, se me izogni.

DarwiN ::

PINki je izjavil:

Roborock Slovenija ima na spl. strani popust 100EUR, če komu prav pride.

Žal velja le za S8 in S8+, ki pa nista ravno priljubljena, saj nudita manj za svoj denar v primerjavi z modelom Q Revo. Tega pa seveda nam Slovenceljnom prodajajo ~200EUR nad realno ceno.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

gansta ::

mat xxl je izjavil:

gansta je izjavil:

Je kdo menjal baterije pri roombi za serijo 980? Gledamo po netu je veliko ponaredkov in nedelujocih ( robot ne registrira baterije ali jo ne polni do konca...)?


980 ima še klasiko, očitno prepoceni gledaš imam pa tudi jaz kaj ;) . Samo če iščeš najcenejše ne pa najkvalitetnejše, se me izogni.


Menjam lahko sam, rabim samo zanesljiv "source" :)

bosmla ::

bosmla je izjavil:

Vsi ki imate Q8 Max (ali podobno): pri mojem se mi zdi, da je glasnejsi kot prve dni. Neodvisno od moci sesanja je zraven nek "vrteci" zvok, ki je kar glasen... Se mi samo dozdeva ali je kaj narobe?

Hmm, nihce?

gansta ::

To od Boscarola je škoda razmišljat, ker tudi če bodo to postavili ne bo zgrajeno do 2027. Drugo leto bodo morda delnoščistili teren in podrli silose.

Žbun ::

Ali ima kdo idejo kje bi servisirali Roidmi EVE robota? Baterija ni problem.

mat xxl ::

Žbun je izjavil:

Ali ima kdo idejo kje bi servisirali Roidmi EVE robota? Baterija ni problem.


Poskusi na pooblaščenem servisu, saj ta obstaja ?

gansta je izjavil:

mat xxl je izjavil:

gansta je izjavil:

Je kdo menjal baterije pri roombi za serijo 980? Gledamo po netu je veliko ponaredkov in nedelujocih ( robot ne registrira baterije ali jo ne polni do konca...)?


980 ima še klasiko, očitno prepoceni gledaš imam pa tudi jaz kaj ;) . Samo če iščeš najcenejše ne pa najkvalitetnejše, se me izogni.


Menjam lahko sam, rabim samo zanesljiv "source" :)


Imam !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

mat xxl ::

Vsekakor se pa izogni poceni Li Ion skim baterijam, b rez BMS-a in elekktronike. Sem, že, kar nekaj plošč popravljal, ki so jih te baterije skurile, ko se izpraznejo, ker če nimajo omejilca toka, se, ker je P = U x I, ko pade napetost močno poveča tok in roo,bina plošča, gre v večna lovišča, potem pa stane popravilo za ene 3 navadne kvalitetne baterije, če je sploh uspešno. je pa žal vedno tako, dobre poceni baterije ne o bstajajo, oziroma so tako redke, kot bi na lotu zadel. Tudi te li ion pocenske rešijo tako, da so noter močni upori, da jo sila počasi po 8 ur polne, da vam jo že med polnenjem ne raznese, pač, angleži radi rečejo, nisem tako zelo bogat, da bi lahko poceni kupoval.

AliR ::

Je kdo že razmišljal o bodočem nakupu sesalca in pomivalca, kateri ima priklop za vodo in umazano vodo?
https://www.digitaltrends.com/home/swit...



Predvidevam tudi, da ti pomivalci niso primerni za oljen parket?

darkolord ::

Imam takega, ki ima čisto in umazano vodo v posodah - Dreame L10s Ultra. Nanj se da naložiti Valetudo, kar pomeni, da ga lahko čisto odklopiš od Kitajcev.

Za oljen parket je čisto OK, nastaviš vodo na minimum in je suho takoj.

Če bi že vzel takega s priklopom na vodovod (sicer se mi to zdi brezveze, ker ti precej omeji, kam ga lahko postaviš), bi vzel Dreame L20 Ultra.

dvihtelic ::

Saj imaš pri 8 možnost tega.
https://www.aliexpress.com/item/1005006...

CrustyDOD ::

Cca dva tedna nazaj sva dobila Roborock Q Revo za 650 eur.. Iz nemškega amazona, black friday, sva čakala in iskala. Sem hotel sedajle link dodati pa vidim, da je cena že cez 800eur..

Prvič mava robotskega in za ta denar je tole adijo pamet.

Kaj več kot, da sva navdušena, da dnevno posesa in dvakrat tedensko pomije ne znam povedat.. Dela pa na 70m2 v bloku.. So far all good! Pomoje nakup leta 2023..

gansta ::

mat xxl je izjavil:

Žbun je izjavil:



Menjam lahko sam, rabim samo zanesljiv "source" :)


Imam !


A poveš tukaj kje v tujini (katera trgovina) lahko naročim?

Ganon ::

CrustyDOD je izjavil:

Cca dva tedna nazaj sva dobila Roborock Q Revo za 650 eur.. Iz nemškega amazona, black friday, sva čakala in iskala. Sem hotel sedajle link dodati pa vidim, da je cena že cez 800eur..

Prvič mava robotskega in za ta denar je tole adijo pamet.

Kaj več kot, da sva navdušena, da dnevno posesa in dvakrat tedensko pomije ne znam povedat.. Dela pa na 70m2 v bloku.. So far all good! Pomoje nakup leta 2023..


Dober nakup. Nikoli več nazaj na klasiko, eh? :))

Gregor P ::

Klasika je za generalko:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dvihtelic ::

Gregor P je izjavil:

Klasika je za generalko:D


Res je,pri nama sesa in pomiva enkrat na dan, na vsake toliko časa se pa na roke naredi generalko.

dev ::

Meni je dovolj da posesa 2x na teden in pomije 1x. Po tleh imam večino ploščice in praha med intervali ne vidim. Mogoče še kdaj vmes individualno sobo, če se kuhinja kaj bolj umaže med kuhanjem in vhodno vežo.
Ne vidim smisla za vsak dan.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

mat xxl ::

gansta je izjavil:

mat xxl je izjavil:

Žbun je izjavil:



Menjam lahko sam, rabim samo zanesljiv "source" :)


Imam !


A poveš tukaj kje v tujini (katera trgovina) lahko naročim?


Lahko probaš pri meni na ZS.

GupeM ::

dev je izjavil:

Meni je dovolj da posesa 2x na teden in pomije 1x. Po tleh imam večino ploščice in praha med intervali ne vidim. Mogoče še kdaj vmes individualno sobo, če se kuhinja kaj bolj umaže med kuhanjem in vhodno vežo.
Ne vidim smisla za vsak dan.

Pa verjetno nimaš (majhnih) otrok, ane? Pri nas bi lahko 3x na dan sesal. Vsaj dnevno, jedilnico in kuhinjo.

Prah je še najmanjši problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Kiwix ::

Mogoče kdo prodaja polnilno postajo za Roborocka? :)

Ganon ::

Jaz sem pred kratkim naročil novo. :D

DarwiN ::

CrustyDOD je izjavil:

Cca dva tedna nazaj sva dobila Roborock Q Revo za 650 eur.. Iz nemškega amazona, black friday, sva čakala in iskala. Sem hotel sedajle link dodati pa vidim, da je cena že cez 800eur..

Prvič mava robotskega in za ta denar je tole adijo pamet.

Kaj več kot, da sva navdušena, da dnevno posesa in dvakrat tedensko pomije ne znam povedat.. Dela pa na 70m2 v bloku.. So far all good! Pomoje nakup leta 2023..

Te zadeve so res revolucionarne.. Po 10+ letih razvoja končno resnično pameten robot, ki dejansko tudi pomiva tako kot se spodobi. Ne vem, kaj še sploh lahko dodelajo v prihodnosti? Mogoče hojo po stopnicah? :)

Trenutno je Dreame L10s Ultra na Amazaonu za 679€.. Arguably celo še odtenek boljši od Q Revota, ker ima dodatno kamero in posodo s čistilom.. Mimogrede, lahko kdo priporoča kakšno čistilo za robote, ker 40€ ne mislim plačevat za 900 ml.. Kaj takšnega? Ali tole?. Eni uporabljajo kar beli kis, spet drugi pa nobenega čistila..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

darkolord ::

Imam Dreame L10s Ultra in je res kul, ja.

Dodatna prednost napram Revo je trenutno še zaradi tega, ker lahko nanj naložiš Valetudo in ga popolnoma odklopiš od Kitajcev in njihovega šnofanja. Tudi ko bodo ugasnili cloud, bo še vedno delal. Pa če imaš kakšen home automation, lahko vse delaš lokalno.

estons ::

DarwiN je izjavil:

Ne vem, kaj še sploh lahko dodelajo v prihodnosti? Mogoče hojo po stopnicah? :)


Jaz čakam samo še na pospravljanje pozabljenih igrač s tal. ;)

DarwiN ::

Ali pa igrače, ki se same pospravijo.. Kaj bo prej zunaj? :)

darklord, kaj uporabljaš za čistilo? Ta draga original čistila ali s čem drugim polniš ta "kasete"?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

darkolord ::

Sem še na prvem čistilu - nekdo je napisal, da traja 4 mesece ob dnevnem čiščenju.

Ko zmanjka, bom verjetno dal "simple green" koncentrat, ker ga imam in izgleda primeren (nima olja, alkohola, belila).

Veliko ljudi uporablja Bona čistila. Redčenje je nekje 1:100 - 1:200, tako da traja dolgo.

Še primerjava sestavin: https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

Zgodovina sprememb…

dvihtelic ::

Jaz dajem že od nekdaj v robota od KIM Alpski cvet in je top. Ga redčim z vodo, do sedaj nikoli težav z roboti, pa je že nekaj let v uporabi.

Ganon ::

Imaš veliko srečo. Sodelavcu se je zaradi tega pokvaril. Tudi v navodilih izrecno piše, da tega ne počni.

dvihtelic ::

Ne verjamem. Prej sem imel s6 vmax, sedaj serijo 8, moja starša imata s6 pro vmax in enako delata že vrsto let pa še zmeraj deluje. Saj ne daš samo čistilo, razredčim ga z vodo. Pa tudi prodajajo prav od roborocka čistilo za robota.

https://www.aliexpress.com/item/1005005...

Tako da ne vem zakaj bi se uničil.
««
88 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356606 (4040) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620364 (10849) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48365088 (39014) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144415 (64097) perci

Več podobnih tem