» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
6 / 90
»»

Apple ::

Ali lahko kdo priporoči kakšen servis za Roombo v Ljubljani, lahko na ZS? Tnx.
LP, Apple

zmaugy ::

Ko se mi je težava z lasmi na vsaki strani osi roombe začela stopnjevati, sem po telefonu klical nekga serviserja, ki mi ga je priporočil prodajalec, za nasvet. Ponudil mi je čiščenje krtač po cca 15 EUR. :)) >:D ;((
Seveda se nisem odločil za to. Saj možakarja sem po svoje razumel, verjetno me je imel za bedaka. Česar on ni razumel je bilo to, da je tak vtis lahko dobil samo zato, ker se je meni zdelo povsem nemogoče, da bi tako banalna in vseprisotna stvar, kot so lasje na tleh, lahko povzročalo takšne težave in sem torej bil precej prepričan, da je roomba pokvarjena.

Spajky ::

Ošišajte se "na balin", kar naenkrat ne bo več problemov ... ženska pa bo zgledala kot Sinad O´Connor ;) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

zmaugy ::

Kupi roombo, kupi, kupi...>:D>:D

mat xxl ::

zmaugy je izjavil:

Ko se mi je težava z lasmi na vsaki strani osi roombe začela stopnjevati, .


Kot velikemu poznavalcu, pa mi vseeno ni jasno, kje ti to čistiš ? Malo bolj razloži, na osi koles, pod ležaji krtač ali ??? res si tako napisal, da mi nikakor ni jasno, kaj misliš z OS Roombe, lahko bi bila os sprednjega malega kolesa, os koles samih, ali pa os krtač ali pa os motorja v sesalnem delu in morda še kaj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

DeeJay ::

pomojem misli krtače.

joze67 ::

Gre predvsem za stvar pričakovanj.

Imam 535, že preko 5 let. Vmes sem zamenjal baterijo (2x, 1x ebay cheap varianta sedaj iz Črnuč) in pa zeleni modul za krtače sem zamenjal s sivim, ko je zeleni zaribal.

Ampak kupil pa nisem, ker bi se mi zdela dobra ideja, pač pa, ker si je hči ubodla psa, kateri pušča veliko dlake. In robot veliko dlake tudi pobere. Vso? Težko rečem, saj je dotok sveže dlake konstanten. Vsekakor pa drži nivo dlake na sprejemljivi ravni, in to je vse, kar od nje potrebujem. Namesto da vsak dan zbiram dlako po stanovanju (kar, roko na srce, ne bi bilo prav zamudno opravilo, ampak vsak dan...), na dva-tri dni potegnem dlake iz krtače.

Zato mi je prav vseeno, kako in koliko časa tava naokoli.. Tava vsak dan; kar je spustila danes, bo pobrala jutri (prisežem, drug namesto nje ne bo).

          ::

Način sesanja zame ni odločilen faktor, zanima me končen rezultat. Roboti delajo vsak dan, ko smo ostali odsotni. Imamo že tri Roombe, predvsem zaradi tega, ker se v času nakupa prve karkoli drugega sploh ni dobilo. Lasje pri nas niso tak problem, robote moram zaradi njih "servisirati" na par mesecev. Pri starejših modelih z zeleno krtačo je bil problem to, da če robot ni bil redno čiščen, so lasje lahko prišli v mehanizem krtače, se ovili okoli zobatih koles in na koncu krtačo trajno uničili. Drugače pa sem menjal že več baterij, najbolje se obnesejo ene neoriginalne iz Amazona, razne metlice pa kupujem kitajske, saj so identične originalnim.

zmaugy ::

mat xxl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ko se mi je težava z lasmi na vsaki strani osi roombe začela stopnjevati, .


Kot velikemu poznavalcu, pa mi vseeno ni jasno, kje ti to čistiš ? Malo bolj razloži, na osi koles, pod ležaji krtač ali ??? res si tako napisal, da mi nikakor ni jasno, kaj misliš z OS Roombe, lahko bi bila os sprednjega malega kolesa, os koles samih, ali pa os krtač ali pa os motorja v sesalnem delu in morda še kaj ?


Prilagam video, gre se za tisti del krtač, kjer v tem videu (na krtači z gumi) čistijo s škarjami tisto umazanijo (1:30). V našem primeru gre za dolge lase, ki. so bistveno bolj zategli za spravit dol, na krtači z gumo jih je tudi najbolj težko očistiti, saj se naberejo na tej krtači kar na šestih mestih (na vsaki strani v eni reži plus med zaključkom in gumo, plus na vrhu osi) - najtežje je lase spraviti iz rež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

WarpedGone ::

Iščem robotski sesalnik, ki se bo bolje znašel med nogami stolov i.e. manjšega premera - 20 cm?
Mora bit še vedno sesalnik in ne samo vlažna krpa.

Kakšno priporočilo?
Zbogom in hvala za vse ribe

Vens ::

Imam podobne težave z roombo kot zmaugy.
Doma imam tudi neato-ta, ki je po mojem mnenju precej bolj napreden.
Neatota sem v zadnjih letih čistil le enkrat, roomba pa zahteva non stop čiščenje.
Sem že večkrat rekel, pa bom še enkrat: Roombin IRobot ima prekleto dober marketing.

Predlagam ogled:

zmaugy ::

Hvala za poučen video, če bom kupoval novega, bom res rajši Neato.

          ::

zmaugy je izjavil:

Hvala za poučen video, če bom kupoval novega, bom res rajši Neato.


Jaz tudi.

J.McLane ::

WarpedGone je izjavil:

Iščem robotski sesalnik, ki se bo bolje znašel med nogami stolov i.e. manjšega premera - 20 cm?
Mora bit še vedno sesalnik in ne samo vlažna krpa.

Kakšno priporočilo?


Imam enak problem, težke stole, ki jih težko obračam na mizo. Sedaj naredim tako vse stole umaknem in robota dam za pol ure samo na mesto kjer je jedilnica. Za robota manjšega premera od 20cm še nisem slišal.

mat xxl ::

zmaugy je izjavil:

Hvala za poučen video, če bom kupoval novega, bom res rajši Neato.


Kar, samo ga boš na servise pošiljala v USA , tudi delov tu ni za dobiti, če pa že so pa cene ohoho .

Pa še to, tam, kjer ti tako zelo težko čistiš z izvijačem, bi ti rekel, da je morda bolje, če se tam to lepo nabere in ne sili v mehanizem, to, kar enostavno pustiti, ker robota nikakor ne ovira pri delu, posebej če ne sili noter v mehanizem, je še celo en plus, ker preprečuje, da bi svinarija silila v mehanizem.

Skratka ni nek velik problem.

Vsi tisti, ki imate s tem težave si omislite serijo 800 ali višjo, tam teh težav praktično NI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Kaj ::

mat xxl je izjavil:


Vsi tisti, ki imate s tem težave si omislite serijo 800 ali višjo, tam teh težav praktično NI.


Kar je že 600-700€. Pol si raje kupi 4 normalne drugih znamk za 150€. Mislim da bo bolj čisto in manj problemov :D

Cowboy6 ::

Imamo serijo 800 in je nerodi uspelo razbiti stekleno nočno lučko, ki jo je potem hotela še posesati. Seveda so se silikonske krtače uničile. Kupil sem s Kitajske komplet rezervnih delov (krtače, filtri in še nekaj) za nekaj 10 ali 20 evrov. Original deli so seveda nekajkrat dražje. Prednost pri teh silikonskih krtačah je, da se vse lase in mačje dlake enostavno odstrani in je hitro spucana oz ready za naprej. Naša Micka (tako ji pravimo ljubkovalno) je drgač imela že nekaj zanimiv prigod. Od zgoraj omenjene nočne svetilke, sesanje koluta cvirna, sesanje mačjega bruhanja (takrat smo vsi doma bruhali, ko to vidiš), ampak vseeno je uporabna zadevca.
Tukaj naj bi bil moj podpis.

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:


Sem lastnik roombe 780 že 5 let. Sem zadovoljen.
Dela vsak dan, najmanj 1x na dan, ker imam dva psa, ki spuščata ogromno dlake, tako da je koš vsak dan poln.
Robota razstavim in temeljito očitim 1x na mesec.
Psa imata krajšo ščetinasto dlako, dolžine 4-5cm in se na valjčke v večini ne navija. Navijajo pa se odpadli lasje moje žene :)
Sem pa imel v varstvu zlatega prinašalca z daljšo mehko dlako in je bil sesalec praktično neuporaben. Njegove dlake so se čisto navile okoli valjčkov, tako da jih je bilo potrebno čistit po vsakem sesanju. Skoraj vedno pa se je robot tudi ustavil in začel javkat napako, ker so bili zabasani valjčki.

Novejši boljši modeli 866+ imajo tudi nov tip valjčkov (AeroForce), za katere trdijo, da se lasje in dlake ne navijajo. Nisem pa tega še uspel sprobat, tako da ne vem kako to dejansko deluje.


Sem od kolega dobil na test Roombo 980. Zdej mi laufa vsak dan že 10 dni in je za razliko od moje stare 780 kot dan in noč. Dlake se ne navijajo več nikamor, posesa veliko boljše in mnogo hitrejše tko, da resno razmišljam, da bi si jo umislu za božička :)
Pri 780 sem moral vsaj 1x na teden očistit krtače, še najbolj ob oseh, sprednje kolo ter stransko krtačo.
Pri 980 pa pa 10ih dneh ni nikjer navite nobene dlake ali las. Dnevno praznim samo čisto nafilan koš.

zmaugy ::

mat xxl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hvala za poučen video, če bom kupoval novega, bom res rajši Neato.


Kar, samo ga boš na servise pošiljala v USA , tudi delov tu ni za dobiti, če pa že so pa cene ohoho .

Pa še to, tam, kjer ti tako zelo težko čistiš z izvijačem, bi ti rekel, da je morda bolje, če se tam to lepo nabere in ne sili v mehanizem, to, kar enostavno pustiti, ker robota nikakor ne ovira pri delu, posebej če ne sili noter v mehanizem, je še celo en plus, ker preprečuje, da bi svinarija silila v mehanizem.

Skratka ni nek velik problem.

Vsi tisti, ki imate s tem težave si omislite serijo 800 ali višjo, tam teh težav praktično NI.


Daj človek, malo se ohladi, mogoče prebereš kaj je napisano, predno nekaj nastreljaš na random, ker se bere kot da bi pisal nekdo, ki se ukvarja s prodajo ali servisiranjem iRobot. >:D
In potem vemo kje je kredibilnost.

mat xxl ::

Kaj je izjavil:

mat xxl je izjavil:


Vsi tisti, ki imate s tem težave si omislite serijo 800 ali višjo, tam teh težav praktično NI.


Kar je že 600-700€. Pol si raje kupi 4 normalne drugih znamk za 150€. Mislim da bo bolj čisto in manj problemov :D


Kar poskusi ! :) Pa ne pozabi poročati !

WarpedGone ::

Iščem robotski sesalnik, ki se bo bolje znašel med nogami stolov i.e. manjšega premera - 20 cm?
Mora bit še vedno sesalnik in ne samo vlažna krpa.
Kakšno priporočilo?


Črički?
Roomba nima nič manjšega od picatalerja?
Zbogom in hvala za vse ribe

mat xxl ::

DeeJay je izjavil:

DeeJay je izjavil:


.


Sem od kolega dobil na test Roombo 980. Zdej mi laufa vsak dan že 10 dni in je za razliko od moje stare 780 kot dan in noč. Dlake se ne navijajo več nikamor, posesa veliko boljše in mnogo hitrejše tko, da resno razmišljam, da bi si jo umislu za božička :)
Pri 780 sem moral vsaj 1x na teden očistit krtače, še najbolj ob oseh, sprednje kolo ter stransko krtačo.
Pri 980 pa pa 10ih dneh ni nikjer navite nobene dlake ali las. Dnevno praznim samo čisto nafilan koš.


To pri tebi drži, lahko pa potreseš malo moke po gladkih površinah in se bo bistveno bolje izkazala ona z ščetinastimi krtačami.

Žal ima vsaka nek + in žal tudi - .

mat xxl ::

zmaugy je izjavil:

mat xxl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

.


.


Daj človek, malo se ohladi, mogoče prebereš kaj je napisano, predno nekaj nastreljaš na random, ker se bere kot da bi pisal nekdo, ki se ukvarja s prodajo ali servisiranjem iRobot. >:D
In potem vemo kje je kredibilnost.

Ja, poglej, z prodajo NOVIH se NE ukvarjam, tudi nisem nikakor povezan ne z Tiltom ne z Ralf Gartnerjem , ne kom drugim, ki tu prodaja, sem pa na tem področju GEEK in sem že velikim pomagal z nasveti ali kako drugače, včasih za hobby tudi, kaj popravim in žal poznam zadeve veliko bolj, kot ti, ki samo razpredaš, žal pa ne poznaš vseh detajlov ali specifik.

Neatota sem imel že ene 6 let nazaj, tako, da dobro vem kaj pišem, pa tudi kak njegov klon ala Miele mi je že bil pod rokami.....

Mi je pa povsem vseeno, kaj kupiš in kje, če te ravno zanima, če boš Irobota kupoval ti svetujem, da preveriš njihov outlet, pa Leclerca in Spara, ostali so navadno vsi dražji.

Kaj ::

Hecno, nisem si mislil, da obstajajo tudi fanboyi za roombe. Sem mislil da to obstala le pri zabavni elektroniki, ne pa pri gospodinjskem aparatu za smeti. Rofl.

mat xxl ::

Miha Miha, bistvo je v tehniki in pa načinu, kako deluje....

Pa to ni aparat za smeti, pač pa pometač ....

Kaj ::

Še vedno, ne razumem od kje tak entuziazem nad sesalcem.
Pomanjkanje socialnega življenja? Nabavi si hišnega ljubljenčka, če ne drugega in nehaj tako častiti te roombe. Obstajajo alternative. Brez zamere.

DeeJay ::

Kaj je izjavil:

Še vedno, ne razumem od kje tak entuziazem nad sesalcem.
Pomanjkanje socialnega življenja? Nabavi si hišnega ljubljenčka, če ne drugega in nehaj tako častiti te roombe. Obstajajo alternative. Brez zamere.


Od kje pa teb entuziazem, da vsakega ki mal več napiše o nečem, takoj začneš napadat? Težko otroštvo? Si predstavljam, da si bil v šoli prvi v vrsti, k si spotikal "nepopularne".
Aja pa brez zamere.

Kaj ::

Imaš prav, se opravičujem. Mi gre pač vedno bolj na živce, kako se poveličuje te roombe, glede na to da niso tako popolne in obstajajo dobre alternative, ki niso tako precenjene. In s strani poznavalca, ki pozna hibe, funkcionalnosti in cene enih in drugih se mi zdi do nevednih kupcev nefer, da se tako izključno favorizira le roombe in zaničuje ostale "igrače".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

mat xxl ::

MihaMiha natolcuješ, morda se tako tebi zdi na prvo žogo, se pa nisi poglabljal v zadeve, sam sem že več krat napisal, da dostojna konkurenca obstaja, samo so tam druge nevšečnosti, sedaj pa tebe pozivam, da napišeš, kateri robot je , manj precenjen ima vsaj približno enak nivo tehnike ima tudi nadzor nad samo tehniko in motorji ( in ne kot igrače, ko slučajno požre eno kuhinsko krpo in potem z njo opleta do okvare ali izpraznitve baterije ) in ima tudi dostopne in cenovno primerljive rezervne dele. Pa prosim, ne vzemaj v primerjavo najhujših Roomb, ki so namenjene res onim, ki ne vedo kam bi še z financami, ker tudi nižji modeli dobro opravijo soje delo.

No predstavi lepo prosim, tudi mene res zanima !

Se pa strinjam, da kaka igrača tipa Lidl ali Hofer, bi znala biti dober nakup z 2 letno garancijo, saj tam običajno kasneje vrnejo cel denar, ko se zadeva pokvari ......

zmaugy ::

mat xxl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

mat xxl je izjavil:

zmaugy je izjavil:

.


.


Daj človek, malo se ohladi, mogoče prebereš kaj je napisano, predno nekaj nastreljaš na random, ker se bere kot da bi pisal nekdo, ki se ukvarja s prodajo ali servisiranjem iRobot. >:D
In potem vemo kje je kredibilnost.

Ja, poglej, z prodajo NOVIH se NE ukvarjam, tudi nisem nikakor povezan ne z Tiltom ne z Ralf Gartnerjem , ne kom drugim, ki tu prodaja, sem pa na tem področju GEEK in sem že velikim pomagal z nasveti ali kako drugače, včasih za hobby tudi, kaj popravim in žal poznam zadeve veliko bolj, kot ti, ki samo razpredaš, žal pa ne poznaš vseh detajlov ali specifik.

Neatota sem imel že ene 6 let nazaj, tako, da dobro vem kaj pišem, pa tudi kak njegov klon ala Miele mi je že bil pod rokami.....

Mi je pa povsem vseeno, kaj kupiš in kje, če te ravno zanima, če boš Irobota kupoval ti svetujem, da preveriš njihov outlet, pa Leclerca in Spara, ostali so navadno vsi dražji.


Ne trudi se. Tvoji komentarji na tej temi me ne zanimajo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

mat xxl ::

Super, si me prav razveselil, še bolj me pa boš, če ne boš več komentiral mojih postov !

zmaugy ::

mat xxl je izjavil:

Super, si me prav razveselil, še bolj me pa boš, če ne boš več komentiral mojih postov !


Najprej odgovoriš meni na nekaj, kar sem odgovarjal nekomu drugemu, nato se pritožuješ, ker ti odgovarjam. Če se hočeš izogniti tveganju, da tvoje poste kdo komentira, potem jih pač ne piši na javnem formumu.

WarpedGone ::

Sta egota potešena?
Ne obstaja?
Iščem robotski sesalnik, ki se bo bolje znašel med nogami stolov i.e. manjšega premera - 20 cm?
Mora bit še vedno sesalnik in ne samo vlažna krpa.
Kakšno priporočilo?
Zbogom in hvala za vse ribe

matko84 ::

Živjo!

Odločam se za nakup 1. robotskega sesalnika. Po debati na forumu sem se odločil za iRobot.
Stanovanje ima 70 kvadratov (dnevna povezana z jedilnico in kuhinjo, hodnik (dvignjen za 0,5 cm od ostalih prostorov), kopalnica in 2 sobi), po tleh je gotovi parket, v kopalnici keramika.
Gledal sem jih na strani http://www.irobot.si/proizvodi.html
Se jih da kje kupiti še ugodneje? Trenutno imajo akcijo za Roomba 782 za 400€.
Nisem nek zahteven uporabnik, želim samo, da je čisto in da dela.

Hvala za pomoč!

MooM ::

Tudi sam še vedno nisem kupil. Trenutno imam na izbiro:

Roomba 776 xLife v SPARu za 370 €
https://katalogi.ceneje.si/Katalog/1080...

Roomba 680 outlet za 370 €
http://www.irobot.si/proizvodi.html#cat...

Roomba 650/651.

Hvala

matko84 ::

tolko nadrkavanja, potem pa ste tiho kot riti... saj mi je bilo že prej sumljivo, da nekaj z vami ni OK, če ste taki eksperti za sesalce...
čao punce!

mat xxl ::

Ja poglej deklica, radi pomagamo, samo enim se zdi, da preveč pišem, pa menim, da je včasih bolje biti tiho.

Upam, da si tisto 782 ko šel kupiti, ker je bil res dober deal, ja in kot vidim, nimajo več ....

Apple ::

Tole sem danes našel...

Galaxy Suzuka Aqua, ki sesa in pomiva :D
LP, Apple

matko84 ::

mat xxl pomoje se najbolj razumeš na robote in ostali se krneki usajajo. in ja čakal sem tvoj odgovor. zdaj mi je žal, da ti nisem pisal na privat, ker so zaloge pošle. ampak bojo še prilike ;)
btw a je ta 776 veliko slabši od 782? ker gledam v rangu 400€ nekaj. več se mi zdi škoda denarja, ker bo treba še en ta navaden sesalec nabavit za finese po kotih.

mat xxl ::

Moje mišljenje, če ne boš uporabljal timerja, ( ga skoraj nobeden ne) potem lahko vzameš kateri koli model ali 600 ali 700 serije. Če pa imaš konfiguracijo prostorov malo bolj zapleteno in nad 70 m2 pa ni slabo če podpira svetilnike, to so pa modeli v 600 seriji jih ni, žal tudi novi 680 NE podpira svetilnikov, kljub zavajajoči številki, pa potem 780 in gor ali pa 880 in gor...

So sicer še opcije, da se da v robota močnejšo baterijo, obstajajo take z skoraj 250 % več moči, kot original 6300 mAh Li ION in potem tudi ni problem, saj ima elektrike dovolj, da najde bazo in vse pospravi. No ta baterija je ubijalska, po izkušnjah, jo je tu celo preveč .....in se vrne zaradi polnega koša.

Sicer so pa po moči sesanja vsi modeli v seriji enaki, med serijami pa so razlike minimalne.

koyotee ::

V bigbangu kupljena roomba serije 700 nima k******* slovenskih navodil zraven. Jih bojo slišali od zavoda za varstvo potrošnikov, sigurno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Seba22 ::

Punca je reka da ima dovolj pucanja:) in si je nabavila Roombo 651 xLife v Harvey Normanu za 350EUR prejšni mesec je bila neka akcija al nekaj.Pa lahko rečem da se pri napravi ni do sedaj opazilo nekih napak oz. pomankljivosti.Je pa res da se mora to redno čistiti sploh lasje so največji problem koliko sem opazo,vsaj njeni jas mam kratke drugač :)),drugače pa zanimivo lepo očisti sem še jas bil presenečen pa še slo navodila so zraven @koyotee :)
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

mat xxl ::

Skoraj ne verjamem , da ni dobila navodil v slo. zraven, so pa sicer na netu.

http://www.irobotweb.com/~/media/Files/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Mavrik ::

xLife baterija je meni sicer crknila v 780ki po malo več kot pol leta (crknila = Roomba se je izpraznila po parih minutah čiščenja in cikel ni bil nikoli končan). Sodeč po komentarjih na Roomba strani to ni tak redek problem.

Sem jo menjal z neoriginal "navadno" baterijo in spet drži tri cikle čiščenja. Glupo.
The truth is rarely pure and never simple.

Big_Al ::

Ima kdo mogoče tega poceni Dirt Devila? Imam vse v keramiki in bi potreboval nekaj preprostega in poceni...

https://www.amazon.de/Dirt-Devil-M607-S...

Xiaomi Mi Robot Vacuum - sicer dražji, ampak baje zelo OK

https://techtest.org/der-xiaomi-mi-robo...

Kot berem si Xiaomi naredi karto stanovanja, ali je tako tudi pri drugih modelih? od Dirt Devila tega ni za pričakovati, ali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Big_Al ()

Isotropic ::

"karto stanovanja"
nebi se zanašal na to lih

WarpedGone ::

Dirt Devil M607 dimensions: 28.5 cm x 28.5 cm x 7 cm

Sicer še vedno kakih 5cm večje od ideala ampak je vsaj na pol poti do tja.
Zbogom in hvala za vse ribe

Big_Al ::

Isotropic je izjavil:

"karto stanovanja"
nebi se zanašal na to lih


ja nekak že, če sam nazaj najde do postaje ko ima 20% baterije....

Okapi ::

Postaje imajo "svetilnik", to zmore vsak za 100+ evrov.

dc10 ::

@Big Al, meni se tudi najbolj dopade xiaomi sesalec, samo kolko sem gledal teste, še vedno nima angleške aplikacije za telefon...podobno funkcionalnost se sicer dobi z zadnjo serijo roombe, samo je cena 2 x xiaomi...:|
««
6 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356552 (3986) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620325 (10810) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364827 (38753) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144221 (63903) perci

Več podobnih tem