» »

Najcenejši servis za zamenjavo razbitega stekla Note II

Najcenejši servis za zamenjavo razbitega stekla Note II

ProGo ::

Nekaj mesecev star Samsung Note II je padel na tla, steklo je počeno 2 veliki poki čez ves zaslon, drugače vse dela ok.
Na Ram2 so ponudili zamenjavo stekla za 180€. Ima kdo kakšno idejo, kje bi se dalo to ceneje popraviti, brez da bi izgubil garancijo?

Lonsarg ::

Kako misliš brez da bi izgubil garancijo saj si jo že izgubil. Razen če ti je Ram2 v 180€ ponudbi ponudil tudi garancijo na svoje popravilo, ampak to potem ni več originalna garancija, ki ti je z padcem seveda šla.

Jaz imam dobro izkušnjo z Bitcom d.o.o, ne vem pa kako je z samimi cenami, ker je bi samo zastonj poskus popravila po tem ko sem jaz že preveč pokvaril zadevo ko sem sam popravljal:)

M-XXXX ::

ProGo je izjavil:

Nekaj mesecev star Samsung Note II je padel na tla, steklo je počeno 2 veliki poki čez ves zaslon, drugače vse dela ok.
Na Ram2 so ponudili zamenjavo stekla za 180€. Ima kdo kakšno idejo, kje bi se dalo to ceneje popraviti, brez da bi izgubil garancijo?

Ceneje brez izgube garancije ne bo šlo.

Bi pa jaz poskušal sam zamenjat oziroma nekoga najdet, ki ti zamenja. Ker če gre vse narobe in dokončno poči zaslon si na istem kot si bil prej: prišlo te bo 180€

ProGo ::

Lonsarg je izjavil:

Kako misliš brez da bi izgubil garancijo saj si jo že izgubil.


Kaj kaj? Zakaj bi izgubil garancijo? Ne velja za ta primer ki se je zgodil, za vse ostalo pa seveda da velja naprej. A sedaj npr. lahko pa vse crkne, če sta 2 poki na steklu? Ne se hecat.

Lonsarg ::

A ti sploh veš zaradi kakih mini pikolovskih malenkosti ti servisi skenslajo garancijo? In ti misliš, da bi jo obdržal v primeru padca, še huje, padca, ki je povzročil pok stekla. Očitno res ne spremljaš slo tech foruma kaj dosti, kjer garancije padajo kot domine prek drobnih tiskov ali celo brez direktnega dokaza.

Poleg tega garancije ne more veljat za eno stvar(po popravilu) in ne veljat za drugo stvar(popravilo stekla) garancija je črno bela zadeva, bodisi velja ali ne. To kar ti je Ram2 ponudil niti ni tok slab deal, ker je garancija zraven, čeprav po mojih izkušnjaš v 95% primerih, ko se kaj pokvari garancija ne velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

ProGo ::

Torej če na avtu, ki je še v garanciji udariš s palico po vetrobranski šipi in jo razbiješ, s tem razveljaviš garancijo npr. proti prerjavenju, ali na pogonski sklop?

Nenavadna logika.

Lonsarg ::

Eno so avti, eno so laptopi(z softerjem ne uničih garancije), drugo so telefoni(praktično karkoli nardiš papa garancija) in to ni nobena logika, to je pač trenutno stanje, niti slučajno logično ali pravično se strinjam. Ampak men pač mobiteli padajo na tla in z Izjemo ene Nokije 3 leta nazaj so vsi ostali 3 poskuse se končali z neuveljavljeno garancijo, zarad kakih udrtinc na mobitelu, zato mi je garancija praktično neuporabna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

djforever ::

jaz sem menjaval malo prej pa je bil lcd prilepljen na touch tako da ni sel nikakor narazen pa je slo 150e............

hojnikb ::

včasih ne škodi, če se malo pozanimaš prej, kako je zadeva sestavljena ;((
#brezpodpisa

feryz ::

http://www.ebay.de/itm/Full-LCD-Touch-D...

Ceneje ne bo šlo, pa še sam popraviš.
Garancija pade takoj, ko vgradiš neoriginalni del. Ne glede na to, če ga vgradi uradni servis. Če jo pa oni dajo, je pa to druga stvar oz. druga garancija.

Evolve ::

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Genuine...

prišparaš lihk ene 130€

samo malo spretnosti je potreba


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnitev garancije zaradi počenega zaslona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917692 (7077) slon
»

Na 38 telefonih odkrili prednameščene viruse (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5415512 (11487) thramos
»

Prestigio Multiphone 4300 DUO

Oddelek: Mobilne tehnologije
61199 (658) Free Bird
»

Naj zahtevam garancijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
584050 (2986) Pyr0Beast
»

Pozabljeno geslo za administratorja v Win 2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
242343 (1982) mfurla8

Več podobnih tem