» »

čudn miškin kazalec

čudn miškin kazalec

Grimlord ::

tak včasih mi kr naenkrat začne kurzor od miške utripat barvno okoli kurzurja se naredi kvadratek, sam kvadratek pa kurzor v njemu pa sta take barve kot artefakti, take vijolično-rdeče-modro pikčasto. Zakaj, oz. kak naj to odpravim?


Sistem:

AMD Duron 1200MHz
ASUS A7S333
128MB RAMa
Gigabyte9000PRO (catalyst 3.1 , control panel)
Win ME
...
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

boštjan ::

...pa miška?

Zavo ::

[cenzurirano]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

V-i-p ::

Zavo, tole je drugo opozorilo! Prosim, da nehaš smetiti Slo-Tech foruma s svojimi blodnjami in otročjimi izjavami, ali pa boš dobil kakšen naziv.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Zavo ::

Kaj ti pa je V.I.P., če sem pa še pod vplivom zadnje zmage proti Ljubljani! Se lahko samo veselimo, ko ljubljanski klubi zmagujejo, ali kaj?

Potem pač: Forza Prule!

V-i-p ::

Ni problem v veselju, bravo Prule, kapo dol, samo ne moreš uporabniku ki ima problem z vijoličnim kurzorjem dati odgovora v stilu "Maribor, vijolični, rox,...). V resen oddelek pač taki odgovori ne sodijo, velja?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zavo ::

Dobro V.I.P. velja, ampak vseeno se mi zdi, da so vijolice začele cveteti, še miškini kurzorji postajajo vijolčni! :D

Potem pa vdarimo debato v Loži...

Grimlord ::

Miška pa je Logitech Pilot B69 . Pa nimam vedno kurzorja vijoličnega, samo takrat ko kaj spremenim kako nastavitev v Ati control panel, imam kako minuto potem utripajoč vijolični kazalec.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grimlord ()

kalisto ::

SI kaj navil grafično? Meni se je podobno dogajalo na GeForcu ko sem jo navijal,samo da je meni monitor začel utripat in naenkrat sem imel tri kurzere in barvne artefakte okol.

Grimlord ::

Sem jo že navil, samo zaj jo mam na default (275/275)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim pomoč pri navijanju V3

Oddelek: Zvok in slika
121167 (1003) EvilK|NG
»

NEVERJETNO!!!

Oddelek: Navijanje
101070 (747) V-i-p
»

BIOS

Oddelek: Navijanje
121165 (923) luni
»

Prošnja za procesor!!

Oddelek: Navijanje
111450 (1156) TESKAn
»

RAINBOW SIX

Oddelek: Igre
121320 (1195) --Switch--

Več podobnih tem