» »

Prošnja za procesor!!

Prošnja za procesor!!

V-i-p ::

Ehmm, kot že morda veste, sem že skoraj en mesec brez svojga compa, ker mi cigani v štacuni ne zamenjajo proca!!! ;( In bi imel eno prošnjo: a je kakšna dobrota na tem svetu, ki bi mi za čas dokler ne dobim proca, seveda ob primerni nagradi, posodil kakšnega starega celerona, ki se valja nekje v kotu?? Bil bi zelooo vesel, kajti ne gre poudarjati, da sem že na pol mrtev od dolgčasa!!! Eeee, pa hvala lepa že vnaprej!!



Lp! V.i.p.

P.s. hmm, pa ne me, lepo prosim, met za norga, človk v sili pač marsikatero (mogoče) neumno blekne! :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
  • spremenil: V-i-p ()

luni ::

VIP ja kje pa to pises?

Pa daj povej malo, kaj je zdaj s tem procom. So ga kao nazaj poslali al kaj?
Artificial Intelligentia

V-i-p ::

hmm, luni, sej nevem več kaj pišem in kaj ne pa kje,... Tkole je: dejstvo je, da se vsak dan čudežno izmakne (saj veš, bo jutri, če pa ne pa pojutrišnjem zagotovo, boste vidl...) no, ta jutri se že vleče en mesec. Ampak, kaj, ko jim nič ne morem. So rekl, boš že počakal, ko bo, bo. Bodi srečen, da ti ga sploh bomo zamenjal. Lahko ti ga tudi ne bi, in podobno. Prejšnjo sredo sva govorila in je rekel: v petek, bo skor ziher, le poklič, če pa slučajno ne bo, BO pa v ponedeljek 100%, zagotavljam, je reku. No, dons sem ga spet klicu, seveda, je dotična stvar še na carini, na policiji, ga je muca ukradla, ipd... poln kufer jih mam pa to čakanje, zato sem pač mislil, da bi si enga celija sposodil do tistega dne. Saj ni važn, kak je, tud če je 5 megaherčn, sam da je neki. Lepo nagradim! Upam, da kdo ne zameri???

Lp! V.i.p.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

alien-w ::

prov jeba tole! Jest bi ti z veseljem mojga poslal, sam ne morm, ker bom pol jest brez.Skoda da si uno 500tko ze prodal!

TESKAn ::

Jst mam enga P2 233, če te zanima, ti ga z veseljem posodim. Dela na 300 Mhz BP.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TESKAn ::

Še to rabm vedet - a maš Slot - 1 plato?
K ta P2 233 ne bo šu na beno drugo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ABX ::

Ti klicari vsak dan. Spji še kakšnp pivo prej ali pa kakšnega pokadi in mu nakladaj pol ure. Ko te bo imel že polhen kurac ti bo menjal proc. Čas za zamenjavo pa je 45dni :(

HEKO ::

Tržni inšpektorat... samo to mu natvezi, pa ga boš že dobil, pa še Chrome Otba gor.... :) :)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Tiger ::

Vem, da dostikrat na garancijah piše, da je zadnji rok za popravilo 45 dni, ali je to potem 45 delovnih dni (samo takrat ko firma posluje- brez nedelj in praznikov) ali 45 navadnih dni? Morda kdo ve?

kuntek ::

Ti samo omeni, da si se že pogovarjal z tržnim inšpektorjem in se bodo posrali tako kot v vseh trgovinah. Stvar ti bodo takoj zamenjali in če boš imel srečo boš dobil še boljši procesor.:D

J-A-G ::

Išpekcijo pokliči!!!!!>:D>:D

TESKAn ::

Oj naj mi kdo pove, če ma V.i.p. Slot 1 plato, da vem, če bo pasau moj proc gor. K se mi zdi brez veze, da bi mu poslau, pol bi pa pogruntu, da ne paše gor.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim pomoč pri navijanju V3

Oddelek: Zvok in slika
121109 (945) EvilK|NG
»

BIOS

Oddelek: Navijanje
121105 (863) luni
»

Konec OC-janja!!! (za mene)

Oddelek: Navijanje
192381 (2091) alien-w
»

Načrt za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192398 (2187) NiggerBob
»

Celeron 466 na 583?

Oddelek: Navijanje
452881 (2499) alien-w

Več podobnih tem