» »

BIOS

BIOS

Pretorijanec ::

Mam Durona 750@950 in me zanima kksne mate kej nastavitve u BIOS-ih. Ne misl use une Floppy gor in dol ampak kolk mate mnozilnik, FSB, Core voltage, I/O voltage,... Kva sploh je I/O voltage?

V-i-p ::

predlagam ti, da si prebereš članek na to temo, desno zgoraj...

Lp!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Pretorijanec ::

V.i.p. jz ti bom zobe zbou! Pa a si ti sploh ne preberes post-a, al kva?! Ti pravm, da me ne zanimajo detajli BIOS-ou! Zanima me, kolk mate nastima multiplajetje, FSB-je, Voltage,... Ej, dej preber si post predn odgovoris nan!

Pretorijanec ::

BTW: Clank je DESNO zgoraj!

ChiefThunder ::

Množilnik mam na 8.5, FSB na 100, napetost proca je 1.8 in I/O voltažo standard. Mam pa durona 650.
I/O voltage je voltaža rama.

Pretorijanec ::

Danke schun!

||_^_|| ::

9x103MHz; 1,85V; I/O 3,40V

DURON 700@927

msmiha ::

Mam Durona 800 FSB 100 in pa množilnik 9.5 kar znes 1007 MHz (pa sem le prekoračil magično mejo:D) pri voltaži 1.85v
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

luni ::

Invader ne razburjaj se... ne bos ti nikogar "razbou"... whatever that is.
Artificial Intelligentia

Skorpijon ::

a mi lhk en razlozi kolk lahk tk navijete proc
jst mam durona 650 @ 860 in ne gre vec pr voltazi 1,85

Pretorijanec ::

Ok. Sorry luni sam V.i.p me je total razkuru! Zadnc je glih en kritiziru, da ldje sploh ne pugledajo kva pisejo, pa da se sam za zvezdice grebejo! Jz sm logicn reku, da ne, ker mi do tkt se nuben tle ni kej slabga svetvou. Sam me pa seveda razkur ce mi puve stvar, za katero sm prosu, da mi nej ne govori, ker sm jo ze prebrou. No, ampak priznam mogoce sm se mal prevec razkuru.

Yohan del Sud ::

Skorpijon taf lak.

Vsi duroni pač ne grejo na en giga, ampak še nisem slišu za nobenga k gre pod 800.

luni ::

Verjetno je misli glede na tvoje vprasanje glede I/Oja, ker je to pojasnjejo v skoraj vsakem testu in clanku na slotechu.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sesuvanje

Oddelek: Navijanje
18897 (655) minimetro
»

OC-anje ABIT KT-7A: <b>Update</b>

Oddelek: Navijanje
271260 (954) morphling1
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704566 (3888) AtaStrumf
»

Najbl navit proc. na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
544739 (3708) SkIDiver
»

slab duron + temp.

Oddelek: Pomoč in nasveti
111220 (1053) Yohan del Sud

Več podobnih tem