» »

Računalnik se vklopi, zapiska, nato pa nič

Računalnik se vklopi, zapiska, nato pa nič

fairtex444 ::

Pozdravljeni. Včeraj sem namestil novo grafično in nov napajalnik 600w. nato sem rač. prižgal in je deloval normalno.preizkusil sem par iger in si ogledal film v 3d..vse ok...danes zjutraj se računalnik ni prižgal.oziroma se vse normalno zažene, zapiska in nato se ne zgodi nič...na monitorju utripa lučka, ne pokaže sploh logota od matične..ne morem ga resetirati, lahko pa ga izklopim z power gumbom.na matični gorijo vse lučke, ventilatorji delujejo...za mene je ta problem waay too much zato prosim za pomoč..upam da ste štekali kar sem napisal :D kaj bi lahko bilo?

WarpedGone ::

grafična ven, grafična noter, dela
Zbogom in hvala za vse ribe

Hayabusa ::

Kateri napajalnik&grafična in procesor ?

Duhec ::

Kolikokrat in kakšen je vzorec piska/ov ? Iz tega lahko že detektiraš približno smer napake glede na POST piske biosa.

fairtex444 ::

ok...grafična ven in nazaj noter ne deluje :( ...imam procesor intel i5 2300 , matična asus , grafična nova gtx 660 , napajalnik nov lc power 600w...

fairtex444 ::

evo tako pa izgleda vse skupaj...na začetku neki melje pol pa se ustavi...

Brias ::

kaj pa napajanje za graficno kartico ... imas priklopljeno ( dobro priklopljeno )?

Hayabusa ::

napajalnik nov lc power 600w...

So lc watti in so Watti :D.

http://www.dinokomp.si/produkt/xfx-core...

200 za grafično in 30 za napajalnik.Priceless.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Leprechaun ::

Vzemi vse rame ven, pa poizkusi dati potem 1 not pa boš videl, sem imel že večkrat podobne težave.
*************************************************************

fairtex444 ::

lol..na kvaliteto napajalnika nisem pomislil.ok priznam, sem zaj....sedaj sem vzel grafično in ta novi napajalnik ven. sem priključil nazaj ta starega( 420w) in monitor na integrirano in računalnik DELA!! w t f ...to pomeni da je napajalc?

fairtex444 ::

še nekaj mi je padlo voči...zakaj ima ta nov napajalnik na priklopu za matično en prazen "prostorček"?
je to prav?...tastari ima vse polne.?





fairtex444 ::

update....sem probal z ta novim napajalnikom(600w) in brez priklopljene grafične in računalnik tudi s tem napajalnikom dela...kaj je zdej grafična kriva ali je še vedno slab napajalc?

mgermo ::

Probi še star napajalc (420w) z grafično notr.

Duhec ::

Nisi še odgovoril na @Briasovo vprašanje...

fairtex444 ::

probal še s starim napajalcem ki pa je itak prešvoh..popolnoma isto kot z tanovim...napajanje za grafično je dobro priklopljeno ja...

Brias ::

fairtex444 je izjavil:

probal še s starim napajalcem ki pa je itak prešvoh..popolnoma isto kot z tanovim...napajanje za grafično je dobro priklopljeno ja...


daj slikaj tam del ki je 4pin napajanje na plato zraven cpuja ...

video slabo vidim, ...

da nisi rinil cpu kablov v grafiko in obratno ...

+ slikaj kako napajanje je v grafi ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

fairtex444 ::

napajanje zraven cpuja je 4 pin , na grafični 6 pin. pravkar sem se vrnil s servisa kjer smo probali drug napajalnik in je blo isto. nato smo probali brez grafične in je delalo. nato smo probali z drugo grafično in je delalo. ! mnenje serviserja ja bilo da je grafična fuč. kupljena je bila prejšnji teden in komaj včeraj dana not - fail..upam da ne bodo komplicirali kaj glede garancije..

[D]emon ::

Nimajo kej komplicirat--zadeva ne deluje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

fairtex444 ::

majhen update...včeraj nesel grafično nazaj v trgovino, so jo sprobali in zadeva deluje....prejle sem poizkusil zbrisat vse driverje v safe modu.nato sem zagnal normalno, počakal da je windows našel gonilnik in ga namestil...nato se je računalnik restiral in nato vmes še enkrat za tem pa je zadeva delovala. potem sem računalnik izklopil in spet vklopil in po "windows logo" računalnik zmrzne in monitor je v sleep mode. poizkusil sem ga resetirat in zagnati v safe mode, ko sem želel pogledat nekaj v bsplayerju je spet zmrznil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priključitev napajalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
232102 (1550) Janac
»

Nova grafična, računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
212737 (2320) ST-777
»

Računalnik se ne vžge pravilno

Oddelek: Strojna oprema
462193 (1848) Robi :P
»

Težave pri na novo sestavljenem računalniku.

Oddelek: Pomoč in nasveti
491853 (1316) Dominik91
»

Težave z Club3D Geforce 7600GS AGP in videom - vsaj mislim

Oddelek: Pomoč in nasveti
211943 (1505) denisxt

Več podobnih tem