» »

podmazovanje ventilatorjev

podmazovanje ventilatorjev

Tjulenj ::

kako je s tem? osebno sem jih podmazal ze kar nekaj, pa so vsi potem normalno naprej delali. sem pa ze veckrat slisal kako ljudje to odsvetujejo. zakaj oz. kaksno je "skodljivo podmazovanje"

OZZY ::

Naj te to ne skrbi. Jaz jih tudi redno podmazujem z grafitno mastjo pa vsi čisto normalno delajo. :D
Go with the flow.

Muflon1 ::

Js sm dal v blue orba olje za podmazovanje šivalnih strojev pa je sam še bol glasn ratu a je bolš če ga z mastjo namažem?>:D

sasox ::

Ja po moje je olje dosti boljše od masti. Če namažeš z oljem se vse skupaj lažje vrti. Kok se pa v resnici pozna pri obratih&porabi je pa drugo vprašanje:)). Jst se izogibam mastem!

SkIDiver ::

Jz sem matki piču olje za šivalni stroj. Stvar se bol gladko vrti in tišji je. 8-)

Bungee- ::

Veliko ventov ze podmazu, aja je pa najboljs da se ga razdre in se opuca os, ker je obicajno gor zapecen prah, ki povzroca tresljaje in s tem ropotanje. Potem ko je os cista pa kar olje za sivalne stroje, je zelo dobra zadeva za vente, aja pa da ne pozabim dobro je ce se potem luknja zamasi nazaj, ker drugac ga je potrebno spet kmalu spucat in tako naprej. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

element ::

Ja, če podmažeš je tišji in ne rotira. :D Men je en ropotal ko svinja, dokler ga nisem obrisal, in pošteno podmazal. :D

SkIDiver ::

Kako se vent razkople. Mors uno zaponko pod nalepko udstrant pa pade narazen?

Tjulenj ::

kaj pa navaden wd-40?

golum ::

Prvo pozdrav iz Beograda!!
Pa WD 40 i nema nekog smisla jer ne podmazuje kako treba, bolje je sa uljem za podmazivanje.
Pozdrav

SkIDiver ::

WD 40 se ne obnese. En kurc maže. Bolj da nekje kupš olje za šivalne stroje podmazvat.

kayot ::

s konsko mastjo jih podmašte. Pol bodo na Horsu.>:D

Bungee- ::

Vent je najboljs cist razkopat, to pomen da tisto plasticno sponko vzames narazen in porines os ven, aja pa pazit je treba, da obrocka ne polomis, ker potem ti nic ne bo drzalo propelerja noter. 8-) Aja WD pa ni dober ker topi mascobe, potem mas samo se bolj suho os ... kriza
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

SkIDiver ::

Sem jz dons dva venta razkopu, obrisu pa na muč podmazu. Razlika: velik mn me ušesa bolijo k ne ropota več tok.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim podmazati ventilator na grafični

Oddelek: Strojna oprema
101652 (1464) mat xxl
»

računalnik tuli

Oddelek: Strojna oprema
353084 (2289) Pithlit
»

podmazovanje graficne

Oddelek: Strojna oprema
172188 (1662) gavro
»

sleve vs. bale bearing

Oddelek: Strojna oprema
342136 (1375) iro
»

Vulcano 2 je glasn!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
16878 (694) tec

Več podobnih tem