» »

Kam na prakso?

Kam na prakso?

Chimera ::

Pozdravljeni!
Sem dijak 3. računalniškega letnika Vegove, in letos moram opraviti obvezno usposabljanje z delom. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem in, če se na praksi dejansko dela kaj povezanega s to temo, kajti moj cilj je da najdem podjetje v katerem se bom v obdobju prakse (10 delovnih dni) kaj naučil, in če kdo pozna kakšno podjetje, ki bi vzemalo dijake na prakso.


Lep pozdrav.

Limona ::

jz sm na medijski bla
pa na praksi nima smisla bit sam kave bof kuhu pa prah pometal, dobr so redke izjeme kjer te bodo kaj naučil sam po večini pa ne, tak da ti je najbolšđa vrjanta da sam enmu daš da ti podpiše da maš kao opravljeno prakso :)

tt2advanced ::

Chimera je izjavil:

Pozdravljeni!
kaj naučil,

naučil te bojo kopirat pa coffeemaker uporabljat:P
What Else Is There?

Frenckie ::

Bodite bolj pozitivni in ne mu volje zbijati !

@Chimera - na internetu preglej seznam čim več firm, ki so v tvoji bližini in ustrezajo tvojemu bodočemu poklicu.
Potem se loti pisanju prošenj z obrazložitvijo.
Žal, od nekaterih sploh ne boš dobil nobenega odgovora, zato ne bodi takoj razočaran.
Če se ne motim, pa že v šoli dobiš nek seznam priporočenih firm.

einstein :P ::

Chimera je izjavil:

Pozdravljeni!
Sem dijak 3. računalniškega letnika Vegove, in letos moram opraviti obvezno usposabljanje z delom. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem in, če se na praksi dejansko dela kaj povezanega s to temo, kajti moj cilj je da najdem podjetje v katerem se bom v obdobju prakse (10 delovnih dni) kaj naučil, in če kdo pozna kakšno podjetje, ki bi vzemalo dijake na prakso.


Lep pozdrav.


Če si blizu mengša, definitivno elektronček, se boš še naveličal sestavljanja računalnikov.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

gejzo ::

Sem študent informatike (višja strokovna, Novo mesto). Zanima me, v katerih podjetjih (poleg Revoza, Krke, Mikrografije) v Novem mestu se da opravljati obvezno prakso? Katere firme še poznate, kjer so študentje delali prakso iz področja informatike in računalništva?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gejzo ()

lebdim ::

kaj a faks ne sodeluje s podjetji, da bi vas kar v podjetja usmerili?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Praksa

Oddelek: Šola
9764 (620) b00mer
»

Obvezna praksa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5116231 (14959) BlueRunner
»

Kitajski Foxconn izkorišča dijake in študente s slabo plačano prakso

Oddelek: Novice / NWO
279538 (8039) srus
»

Delovna praksa

Oddelek: Šola
122287 (1461) Maximus
»

Praksa študentov

Oddelek: Loža
186406 (5635) Jernej88_

Več podobnih tem