» »

Mnenje glede slušalk

Mnenje glede slušalk

Mare3 ::

Pozdravljeni namen imam kupiti slušalke za nekje 25€. Uporabljal bi jih predvsem za glasbo tu pa tam tudi kakšno igro. V oči so mi padle te: http://www.fff.si/ArticleDetail.aspx?Ar... in me zanima če ima kdo izkušnje z njimi oz. kakšen drug predlog. Piporočljivo je da naj imajo čim bolj veliko odprtino kjer so ušesa ker me zaradi teh ki jih imam trenutno bolijo ušesa.

Voluhar88 ::

Veliko boljših verejtno ne dobiš za 25€ kot te, ki si jih omenil. Dobiš pa precej slabših za več denarja.
Go for it.

matobeli ::

imam AKG, nekaj let že, še vedno so super. Ušesa ne bodo trpela (vsaj moja ne), pena je čisto okoli njih.
Je pa na mojih malenkost trd zgornji del ki nalega na glavo, in po nekaj časa začne malo žulit. je pa iz usnja in tudi slušalke so malo težje, tako da je pri teh z umetno maso to sigurno bolje.

edit: so pa to "studijske" slušalke zaprtega tipa. To pomeni da ne boš slišal kaj dosti okolja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

gusto ::

Tudi sam imam ravno namen kupiti slušalke v tem rangu. Pr omenjenih AKGjevih me moti predolg kabel (2,5m). Kakšen predlog za podobne slušalke s krajšim kablom (cca 1,2m)?

Mare3 ::

No kupil sem zgoraj omenjene in sem zelo zadovoljen z njimi. Mehko je tisto okoli ušes prav tako je mehek tisti del ki je naslonjen na glavo. Zvok za ta denar super pa tudi zelo kvalitetno so izdelane. Skratka zelo sem zadovoljen z njimi moti me mogoče edino to da so zaprte (studijske kot je omenjeno) in tudi sebe bolj mali slišim ko govorim :)

Pro_moted ::

Ima kdo izkušnje s temi slušalkami :

http://www.mimovrste.com/artikel/126000...

Dobim kaj boljšega do 70 eur. V glavnem bodo za gledanje filmov in poslušanje glasbe. Mogoče tudi kaka runda BF3. Mikrofona ne rabim, ker ga imam posebej. Pogoj je brezžičnost.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11724754 (265) 99sonne77
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171188 (14153) Banza
»

Gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114451 (12611) dottor
»

Slušalke Sennheiser (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5011242 (9201) delfinus
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285640 (3868) Keyser Soze

Več podobnih tem