» »

SIM kartice za UK

SIM kartice za UK

Moris ::

Ce potrebujete kaksne informacije v zvezi z mobilno telefonijo v UK (cene, ponudbe, opcije, roaming, veljavnost, data...), sem vam na voljo!

Lahko vam tudi priskrbim SIM kartico (eno ali vec, mini, micro, nano, in pa kode za polnjenje) - vse po dejanskih cenah kot so v UK.

Lep pozdrav, Moris
  • predlagal izbris: JayKay ()

Moris ::

In zakaj je JayKay predlagal izbris? Ker ponujam brezplacno pomoc in nasvete kolegom v Sloveniji?

Bom se enkrat povedal, da ne bo nesporazuma.

Ce potrebujete kaksne informacije v zvezi z mobilno telefonijo v UK (cene, ponudbe, opcije, roaming, veljavnost, data...), sem vam na voljo!

Lahko vam tudi priskrbim SIM kartico (eno ali vec, mini, micro, nano) - BREZPLACNO, in pa kode za polnjenje ce jih potrebujete - vse po dejanskih cenah kot so v UK.

Lep pozdrav, Moris

Uporabnik ::

Kmal to ne bo več aktualno :)

tumare ::

Ali pa bo še bolj... Kupil boš paket podatkov v UK in ga nucal pri nas, in boš mirno šaltal k operaterju z boljšim signalom tam kjer se v trenutku nahajaš. Če pa imaš žlahto v UK pa se boš menda tudi pogovarjal z njimi po cenah ki veljajo gor.

Če pa napačno razumem novice, me popravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tumare ()

Moris ::

Ja, se strinjam, verjetno se bolj. Trenutno ze imamo en odlicen deal, Three ima PAYG kartico (Feel at home), ki dela v Avstriji, Avstraliji, Danski, Hong Kongu, Italiji, Irski in Svedski (plus jasno v UK) brez dodatnih stroskov za roaming! Torej UK cene (3p/min, 2p/text in 1p/Mb) veljajo v vseh the drzavah, plus dohodni klici so ZASTONJ.

Ko pa vec ne bo EU roaminga (julij 2014) pa bos lahko kupil UK sim kartico (predplacnisko ali pa pogodbo) in jo uporabljal kjerkoli po EU brez dodatnih stroskov!

Mislim da bomo o tem se kar nekaj napisali! :)

Lp, Moris


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Roaming, mobilni operaterji in odprte meje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7614661 (10102) vjreh43WAEFS
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111269 (58016) OK.d
»

Razlika med SIM in USIM kartico (vizualno)

Oddelek: Mobilne tehnologije
119445 (6883) popster
»

Enotne cene za prenos podatkov znotraj EU

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4314296 (12421) Lonsarg

Več podobnih tem