» »

Koliko časa igrate igre

Koliko časa igrate igre

wolf123 ::

Zaradi nešteto tem o gaming računalnikih, bi bilo zanimivo izvedeti koliko časa kej techovci igrate na teden.
Jaz ponavadi tam okoli 5-6 ur na teden pa še to po navadi kak battlefield bad company 2 MP.
Kaj pa vi?

BorutK-73 ::

2 ure zvečer. Se že staram in ni več časa za to in tudi refleksi niso več 100%.:(

dottor ::

Od 0 do 16 ur na dan. Kakor kdaj. Ko mi je full dolgcajt gremo s kolegi igrat Minecraft, CS:GO alpa Kerbal Space Program in se stvar zavleče. V času izpitov pa ne igram nič. Drugače pa tam okoli 2-6 ur na dan, raznorazne igre. So pa tudi dnevi ko je računalnik ugasnjen in je v roki knjiga (morem dokončat 3. knjigo od Game of Thrones, ampak kaj ko so lih izpiti zdej).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

_Denny_ ::

Steam pravi "Recent Game Activity: 72.0 hours past 2 weeks", kar bi naj nekako bilo približno 5h 12min na dan vključno z idlanjem (ko se odstranim od compa za manj kot 2 uri, ponavadi ne zapiram špila), igram pa samo single player stvari.

Zadnja leta opažam, da pri nobenem špilu ne zdržim več kot 1-2h naenkrat medtem, ko drugi brez problema tudi po 10h in več...zgleda že prihajam v leta ali pa sem samo preveč zdolgočasen.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

GrimReaper ::

Na dan od 1-2 uri. Pa ene 4-6x na teden. Imam pa tud premore vmes za teden ali tudi do meseca, ko ne igram nobene igre.
Sem se pa v preteklosti pri single player najbolj zamotil pri strategijah, kjer mimgrede prideš na 4 ure igranja.
Pa s CSS sem bil zasvojen kakšni 2 leti, najprej sem mislil da bom kar skos igral in da se ne bom odvadil, ampak te počasi mine, po enem letu je blo zanimanja že skoraj konec, potem sem pa samo še nekaj malega igral.
Igral sem pa od 2-5 ur naenkrat, tudi do treh zjutraj. Za kaj takega sem dons že prestar.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

MatVZ ::

par ur na teden Fifo, pa se za to se vecinoma dobimo s prijatelji in udarimo kaksen turnir. sam se iger niti ne dotaknem razen ko sem jezen pa se takrat se konca ko po 20min vrzem gameapd v ekran

einstein :P ::

Pred meseci včasih tudi po 16h/dan, zdaj pa že par mesecev popolnoma nič.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Map ::

Včasih nič, včasih pa največ 4-5 ur s pavzami. Več že skoraj ne morem, ker se prehitro naveličam in mam kake kratke pavze vmes ali pa zamenjam igro, pregledam kaj je na internetu novega itd. Največkrat igram pa dirkačine in odigram recimo mal formulo, treningi, kvalifikacije, dirka in sem že rahlo naveličan pa si vzamem mal pavze pa odvozim pol kak gtr, rfactor, za sprostit se mal je pa tut tdu dober, ker ni treba bit skos skoncentriran na progo in te ne skrbi najboljši čas kroga, se samo voziš po cestah, off-road, imaš ogromno cest za prevozit in ogromno izbiro avtomobilov.

martincek1 ::

Včasih ogromno COD2, sedaj že več kot eno leto nobene prave igre. Kdaj kakšno partijo šaha odigram, pa kakšen Achtung Die Kurve s frendi :)

Roadkill ::

martincek1 je izjavil:

Včasih ogromno COD2, sedaj že več kot eno leto nobene prave igre. Kdaj kakšno partijo šaha odigram, pa kakšen Achtung Die Kurve s frendi :)


Achtung Die Kurve FTW!
Ü

BladE_ ::

Kurva je fun, polno zasedena tipkovnica in miška z rokami pol pa samo smeh... :))
Akcija - Reakcija

subby ::

Zjutraj pred šihtom pol do eno uro. Potem pa sam da pridem domov s šihta, se začne gaming time, dokler ne grem spat. V idealnih pogojih, če ni opravil okoli hiše. Vmes se seveda najde čas za animeje in sitcome.

Social life = overrated

Assass1n ::

subby u are my hero.
Slabo uro na dan če imam srečo ;((
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

kixs ::

Ene 10 ur letno 8-)

opeter ::

Bolj redko, žal. Zaradi dela in različnih obveznosti enostavno ni dovolj časa.
Sicer pa sem pred leti nazaj v povprečju lahko igral tam 1-2 ur dnevno ... hja, lepote, ko si bil zaposlen v javnem sektorju :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mipe ::

refleksi


Zato pa so strateške in potezne igre. Ne rabiš nobenih refleksov, samo male sive celice in sposobnost klikanja.

fantasycamp ::

ne igram igrc več kot desetletje...nehal ker sem vedu da bom preveč not padu, nimam kontrole, danes so pa še bolj realne igrce, čist bi bil zasvojen...

bolkonsky ::

Med tednom zvečer 2 uri, med vikendi me pa včasih malo zanese pa igram tudi po 5 ur. :D

BorutK-73 ::

Mipe je izjavil:

refleksi


Zato pa so strateške in potezne igre. Ne rabiš nobenih refleksov, samo male sive celice in sposobnost klikanja.


Sem presedel na strategije ja. Anno online mi je trenutno kar ok. Sem pa pred kratkim nehal Star Trek online po letu in pol in je super igra pa še f2p je.

dexterboy ::

Imam stalker komplet pa vice city pa še ene par na steamu kupljenih, igram pa zjutraj, če lahko vstanem pred peto uro, krekan Anno :))
Če mi rata, dve, mogoče tri ure na teden. Žal zaradi family obveznosti v tem času ne gre.
Pa ravno sedaj, ko imam sixcore , 24 ekran 16:10 in 6950 2GB grafikuljo :|
Je pa res; strategija te not potegne, kjer moraš uporabljati možgane.
In včasih se zamislim, da sta si upravljanje real life-ja in strategija zelooo blizu.
V obeh svetih si globoko "tam kjer ne bi smel biti", če zafuraš upravljanje :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nuclear ::

Ni časa več tako veliko ker moraš skos nekaj drugega delati.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

MasterTade ::

Odvisno kok mam časa drgač nism v živlenju bil več kot 8 ur v enem dnevu pa še to je blo takrat k sm mel vse frej...zdej nevem tm 2-3 ure če je čas

hojnikb ::

0-5h na teden, špilam pa kake MP strejačine al pa dirkačice... Izjemoma še kej druga (zadnje čase tud preigravam ps3 exluzive)
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

hojnikb je izjavil:

0-5h na teden, špilam pa kake MP strejačine al pa dirkačice... Izjemoma še kej druga (zadnje čase tud preigravam ps3 exluzive)


Se privajaš na PS3 za GTA 5?

hojnikb ::

Lahk bi se tak rekl >:D
sicer pa, stvar ma kr nekaj dobrih exkluziv (katere sem preigraval tudi na ps2), tak da je gta v kvečjemu bonus, kot must.
#brezpodpisa

sm1x ::

Kadar sem s punco (3-4 dni na teden) logično nič. Me pa tazadn dan že kar mal srbijo prsti in komej čakam, da se usedem pred svoj PC; kar malo odvisen.
Kadar nisem s punco, prijatelji ali ne igram nogometa (trenutno sem poškodovan že 4 mesece) nažigam Doto2.
V povprečju torej kake 4 ure na dan (od 0 do 16 :D).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm1x ()

mtosev ::

skoraj nič več. nimam več volje za igrice:|
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft 'obrnjen' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
21214983 (9019) FireSnake
»

Anketa o igranju MMORPG-jev

Oddelek: Igre
231762 (1457) Pegaz

world of warcraft

Oddelek: Igre
161012 (1012) Mavrik
»

koliko casa preživite ob igranju računalniških iger in kakšnih?

Oddelek: Igre
292321 (1441) Fajrwol
»

Nonstop igranje

Oddelek: Igre
432778 (1714) whatever55

Več podobnih tem