» »

Punch Press

Punch Press

jeanmike ::

Pozdravljeni.

Zanima me če kdo ve kje bi se dalo naročit po meri narejeno šablono za izrez točno določene oblike. Rezalo bi se izključno le papir. Sam niti ne vem h komu bi se napotil, da bi to stvar naročil.

Potreboval bi pa tam velikosti 8x8cm.

Kakršni koli predlogi so zelo priporočeni.

Hvala že v naprej.

blackbfm ::

najlaži bi bilo izrezat iz folije na plotter.. najdi kakšen grafični studio v bližini

jeanmike ::

Ne razumem kako bi ta folija potem meni pomagala. Izrezati moram iz točno določenega papirja nepravilno obliko in to več tisoč krat, čez daljše časovno obdobje. Nabavo plotterja sem že imel v mislih, a iščem kakšne cenejše alternative.

Imel sem v mislih nekaj takšnega kot so izrezovalci plastičnih kartic, kjer samo vzvod potegneš in ti izreže obliko kartice.

Gavran ::

Grafiki izdelujejo taka orodja tako da v leseno (vezana plošča) ploščo pritrdijo taka rezila kot v olfa nožu, potem pa papir pritisnejo z drugo ploščo na tako vstavljena rezila. Če ne boš sam, poišči kakšnega tiskarja.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

blackbfm ::

če moraš nujno iz papirja pol plotter odpade..pa tudi količina

tako kot je rekel Gavran, samo nevem kako je s kakšnimi kompleksnimi/majhnimi oblikami, ker načeloma se tako štanca kakšne večje šablone od škatel, map in podobno

ales85 ::

Sekalni noz za preso bi lahko naredil na primer Lamovsek Ciril iz Vodic.

treker ::

Orodja Branko Smole iz Celja dela takšna orodja. Če rabiš tudi izdelavo ZS. Delam v tiskarni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ploter (risalnik)

Oddelek: Kaj kupiti
121643 (1424) bobby
»

Izdelava tiskanega vezja...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
163519 (2776) zrataj4201
»

Plotter, rezalnik, FAQ ?

Oddelek: Strojna oprema
133608 (2876) blackbfm
»

F.Dick

Oddelek: Loža
356018 (4097) Ales
»

Plotanje

Oddelek: Loža
234014 (3626) Gost

Več podobnih tem