» »

Pogojni vpis v 3. letnik

Pogojni vpis v 3. letnik

abyssus ::

Pozdravljeni,
obiskujem FERI RIT-UN, sedaj bi se lahko vpisal v tretji letnik, vendar je težava, ker nimam opravljenega enega predmeta, ki pa je še iz 1. letnika. Izpit sem že odpisal vendar ne pričakujem dobrih rezultatov, zato me zanima, kakšne so možnosti, da mi odobrijo pogojni vpis, če mi manjka en predmet iz 1. letnika? Je kdo tukaj, ki mu je kaj takega uspelo, brez posebnega razloga.

Lp

amacar ::

Če imaš ostalo vse opravljeno, so možnosti velike. Sem imel letos najmanj 2 sošolca (za tadva vem, mogoče še kdo), ki sta bila v 3. letniku, pa nista imela matematike iz prvega letnika. Če sta pa kaj navedla pod razlog pa ne bi vedel.

lebdim ::

a imaš za tisti manjkajoči izpit iz 1. letnika še kakšen rok sedaj v tem izpitnem roku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lebdim ()

abyssus ::

Je bil ja, vendar kot pravim, ni mi šlo najbolje zato nekako ne računam na pozitivno oceno.

lebdim ::

z mojim prejšnjim vprašanjem sem mislil, če je bil to zadnji rok tega izpita ali imaš morda še en rok v tem izpitnem roku? oz. po domače, če imaš še kakšno možnost opravljat ta izpit ...

abyssus ::

V tem roku ne.

lebdim ::

vsekakor poskusi s pogojno prošnjo ... mislim s prošnjo za pogojni vpis ...

zadetek ::

sem v enaki situaciji, manjka teoretični del izpita iz 1.l. Na prošnji je potrebno obkrožiti razlog (bolezen, smrt, otrok, slabe socialne razmere), ki pa so po mojem mnenju prestrogi. Zdrav. potrdil ne dajo več kar tako, vsaj v naši bolnici, so komu sprejeli brez zdr. potrdil ?
bedno da bi zdaj zaradi enega izgubil eno leto, sploh ko je bolj slaba ponudba študentskih del v našem koncu.

lebdim ::

vedno dajte poskusit s pogojnimi prošnjami ... lahko pa, da vam bodo odobrili prošnjo ... brezveze, da bi zapravili eno leto ...

abyssus ::

Od tistih, ki ste podali prošnjo za pogojno napredovanje, se lahko kdo že vpiše oz se je vpisal? Danes naj bi bilo zasedanje pa še nič z rezultati. Informativno me zanima, če komu morda že gre. Hvala.

amacar ::

En kolega je dobil danes potrjen pogojni vpis v 3. letnik Rit Un.

stalker ::

Na FERI-ju naj bi objavili med novicami enkrat te dni, pogojni vpis pa je v začetku naslednjega tedna.

amacar ::

Torej zasedanje je bilo včeraj sodeč po tej temi (zadnji trije komentarji): http://forum.feri.uni-mb.si/Default.asp...

black ice ::

Iz referata se javljajo še po pol 10 zvečer. Kudos.

rac123 ::

Živjo!
Imam enak problem manjka mi en 1 izpit za vpis v 3.letnik na EF. Zanima me če je kdo že oddajal prošnje za pogonji vpis?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis v drugi letnik.

Oddelek: Šola
142438 (2254) kolek
»

Ponavljanje letnika na fakulteti

Oddelek: Šola
409493 (5995) A110
»

Pogojno napredovanje v višji letnik - FE

Oddelek: Šola
256212 (5710) AmaranthK
»

Popravni Izpit

Oddelek: Šola
71731 (1517) salex
»

Verjeti v čudež ali pavzirati ?

Oddelek: Šola
133666 (3251) Srachko

Več podobnih tem