» »

Popravni Izpit

Popravni Izpit

salex ::

Pozdrav, rad bi vprašal če kdo mogoče ve ali se, da še naprej nadaljevati četrti letnik če ne uspem narediti popravnega izpita še za tretji letnik v spomladanskem roku. Meni so avgusta, ko sem padel na popravnem so mi poslali pošto na dom kjer je pisalo, da moram popraviti do najkasneje 31.8.2012. Ali to pomeni, da če mi zdaj ne uspe, bom še lahko nadaljeval četrti letnik, in popravil enkrat kasneje do tega datuma?

M1_Abrams ::

Nekatere srednje šole imajo pogojni vpis v naslednji letnik. To pomeni da se septembra lahko vpišeš v naslednji letnik, kljub temu da nisi opravil izpita do 31.8. Pogojni izpitni rok se ponavadi izvede septembra.
PHP & MySQL

salex ::

M1_Abrams je izjavil:

Nekatere srednje šole imajo pogojni vpis v naslednji letnik. To pomeni da se septembra lahko vpišeš v naslednji letnik, kljub temu da nisi opravil izpita do 31.8. Pogojni izpitni rok se ponavadi izvede septembra.


V mojem primeru je, da jaz sem pogojno vpisan v četrti letnik in me zanima kaj se zgodi če mi ne uspe narediti popravnega izpita v spomladanskem roku. Ali bom lahko še hodil v četrti letnik in imel še možnost popravljati na naslednjem roku, ali bom padel in me bodo dali nazaj v tretji letnik? Ko so mi odobrili pogojni vpis v četrti letnik, sem dobil pismo na dom na katerem je pisalo, da moram popraviti najkasneje do 31.8.2012.

St235 ::

Torej te pred 31.8.2012 ne bodo nikamor dajal. Spomladanski rok tukaj nima veze, ti imaš postavljen pogoj do kdaj moraš naredit.

salex ::

St235 je izjavil:

Torej te pred 31.8.2012 ne bodo nikamor dajal. Spomladanski rok tukaj nima veze, ti imaš postavljen pogoj do kdaj moraš naredit.


Hvala za odgovor.

IvoJan ::

kako pa misliš sfurat maturo, če nimaš opravljenega 3. letnika?

St235 ::

Nikakor, pogoj za opravljanje mature so opravljene vse obveznosti.

salex ::

To mam namen v jesenskem roku :/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132768 (2536) Phantomeye
»

Popravni izpit - vprašanje

Oddelek: Šola
102073 (1707) lebdim
»

Nedokončan letnik

Oddelek: Šola
71070 (973) bananaman12

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210434 (9076) Venum
»

Šola NMS-JI !!!

Oddelek: Šola
153482 (3100) putare

Več podobnih tem