» »

HTML Templates za PHP ??

HTML Templates za PHP ??

darh ::

v perlu sem mel eno kul zadevco k se ji reče HTML Templates... fora je pa bla da si ve enmu tekstu uporabu <TMPL_VAR ime> pol pa si pharsou skoz to zadevo pa ti je zamenja use take tage z določeno vrednostjo... pol si mel zraven še IFe pa LOOPe pa tak stuff pa use je delal kewl pa hitr pa oh in sploh...

zdej pa me zanima ce je kaka taka zadeva v PHPju... ma sm preisu use men znane resource... sam nc pametnga ne najdem....

any clues ? anyone ?
Excuses are useless! Results are priceless!

OwcA ::

ena najboljših tovrstnih skript naj bi bila FastTemplate(s), nise preprican ali je v ednini ali mnozini.

Voodoo ::

Xbite, a je to res?! Da ti neki ne ves? :)
Voodoo knows...

darh ::

administratorje naprosam, ce ze zaklepajo brezvezne teme da tud zbrisejo take smrdlive in neumesne poste
Excuses are useless! Results are priceless!

JLP ::

Hja novinec očitno nabira zvezdice.
Voodoo, to je forum kjer si poskušamo pomagati. Sem vsekakor ne sodijo taka numestna razmišljanja. S tem postom nisi nič pomagal, kajne?
Live long and prosper!

Dalmatinc ::

Jlp-------tud take mormo met :)>:D

Tzar ::

JLP - povej to ekzibitu:(
Življenje je lepo!

Voodoo ::

JLP popolnoma se strinjam s tabo! Samo na zivce mi pa gre ko Xbite pride s takimi neumnimi, ki si jih lahko preberes na "PHP for dummies". Sedaj mi pa povejte a je to fer do drugih?
Voodoo knows...

JLP ::

Ja sm brav ja. Se je mal razpizdu ka zmer gleda folk k nkol ne uporab web seracha preden kej vpraša al pa clo manuala k pride zravn stvari. Zato je to blo pisan an.
Jest verjamem, da je xbite preden je šov tole sprašvat temeljit (no ja al pa ne tkuj) prebrav manual pa uporabu Google al pa kej. Pa ni nč najdu pol je pa sm šu prašat.
Tko da Read The Fine Manual in uporab net pol pa šele pejt sprašvat gune k znajo.
Če bi to več ljudi delal bi blo velik bol za vse.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla 1.4 in Netscape 7.1

Oddelek: Novice / Brskalniki
253243 (3243) CaqKa
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452358 (1729) BlackHole
»

<br> namesto Enter

Oddelek: Programiranje
191325 (1114) rc-car
»

mysql vprasanje

Oddelek: Programiranje
111255 (1144) sifu
»

PHP ?

Oddelek: Programiranje
251370 (1112) poldi

Več podobnih tem