» »

POZIV! vsem ljubiteljem Unreal Tournamenta!

POZIV! vsem ljubiteljem Unreal Tournamenta!

Jebiveter ::

Kakor ste nekateri ze zasledili v drugih UT temah se z frendi vsak mesec zberemo na UT-LANpartyju.
Sedaj smo se odlocimi zadevo malo razsirit zato stvar odpiramo za javnost!
Dogajalo se bo na OS Secovlje, predvidoma z 29. na 30. marec!

Na tem mestu pozivam vse zaintersirane za dober Unreal Tournament (1!) match, da se tukaj javijo!

Predvsem zaradi organizacijskih razlogov bi zeleli vedeti koliko je interesentov. Najbrz vas je nekaj zainteresiranih tudi z drugih koncev Slovenije, a mislim, da se splaca.:D

Trenutno je spletna stran se v pripravi, boste pa takoj obvesceni, ko bo postavljena! Prej ko se boste javili interesenti, prej bodo na voljo natancnejse informacije!:\
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Jebiveter ::

:( A zdej boste trdili, da nobeden ne mara UTja, al kaj?!
Zanima me samo interes, oz. potencialni UTjasi (no obligation).
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Xplicit ::

mogoce ce bo se ksn drug spil - beri warcraft 3 :D

Jebiveter ::

Zal smo zaenkrat zlo UT fanaticno usmerjeni.
Sej se bomo cez ene pol leta navelical pa zaceli kej druzga nabijat...:D

Anyone? Anyone at all?!:O :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Gandalfar ::

ut2k3 - dod + instagib takoj.. prek neta :) .. kiste pa nekak neb okol vlacu :/ lahko si dam tudi osnovni UT gor sam pol obvezno z instagib, ker insta raztura :)

Jebiveter ::

Ce nam rata do takrat postelat inet povezavo, da bo v redu delalo + server, potem zna bit, da se se bodo lahko playerji vkljucli tudi prek ineta.

Je pa originalen UT bolj aktualen, ker se ga da lepce igrat kot 2003, lepse tece na slabsih masinah + na dobrih masinah lahko das resolucijo in detajle do daske in je zelo v redu slika!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

AtaStrumf ::

Insta gib totalno seka se strinjam. Sem šel enkrat na en un tekmovanje, ki da je organiziral PC Gamer Slovenija in sem totalno raztural, sam sem pol v nevem več kateri rundi (mislim, da je bil že polfinale) ko je šlo sam za vajo, mislil, da gre zares in sem bil 2. pol pa se je začelo za res, mi pa najprej nič ni bilo jasno (hiter orenk zaostaneš) pol pa se mi niti ni več dalo tolk (smo imeli zelo intenzivno "vajo") in sem izpadel, samo drugače bi se potegoval za prva tri mesto 100%. Skratka I love Insta gib. Ko boste imeli LAN morate valda imeti tudi Insta gib tekmo. Mene ne bo, ker nerad nosim mašino okoli, sploh pa daleč.

boštjan ::

Insta gib???

AtaStrumf ::

One Weapon = One Hit = One Kill


slika1

slika2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Tr0n ::

Zelo dobra stran za LAN partije ze obstaja [ SLO-LANparty ], tako da priporocam, da se povezete z njimi.

AtaStrumf ::

Sem opazil da mi je Predator dal slikce v linke, kar je super ideja, zato bom tudi naslednjo kar link-al. Poglejte kaj je sposobna Riva TNT2 16 MB na Athlonu 2100+ in 512 MB DDR PC2700 RAM-a:

Riva TNT2 16 MB Athlon 2100+ 512 MB DDR PC2700 RAM Desktop shot

boštjan ::

kaj si zdaj mislo s tem povedat?
PS.ej toolbar pa maš nekam zaponjen,kmalu bo na sredini ekrana:D

AtaStrumf ::

Hotu sem povedat, da sem bil totalno presenečen, ko mi je UT na sicer začasni TNT 2 in to švohnejši z 16MB, delal, zraven pa sem še laufal malo morje programčkov in IE oken. Nekaj kar se iz slike ne vidi je, da je zadeva laufala čist gladko. To lahk sklepaš iz tega da sem jih nasu za šalo, ker pri instagib-u se štejejo milisekunde. Tekla je sicer v oknu in na 800x600, samo vseeno je to več kot sem pričakoval od TNT2. Dela mi tudi Qvaka III A in Half-Life. Šokantno :D!

Zheegec ::

Meni je UT na C458, 256RAM, TNT(1) 16MB delal na 800**600 High detail čisto tekoče vedno, tako da ne vidim fore.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

AtaStrumf ::

OK, ampak ti jo najbrš nisi kupil za 3 jurje za vmesno obdobje med GF4Ti4400 128MB VIVO in Radeonom 9700 128MB ane.

Zheegec ::

Ok, Atastrumf, ne bom nič rekel, še posebno pa ne glede grafičnih - waste of money!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

koyotee ::

poglej ob strani luči, BL MEGLA >:D >:D >:D je na gf4 ti4400 velik bols verjem, sploh pa je ut ze star tko k graficna katero omenjas:D :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Jebiveter ::

OK, fantje, this is real (OK, Unreal!:D ):
(un)Real Tournament Obala Open II:D
Vse informacije na zgornji strani, ce kaj ni jasno, dejte tle vprasat al pa mejl poslat.
Na stani sicer pise, da se lahko prijavijo samo klani/timi, ampak to ni zlato pravilo. Se lahko tudi posebej, vas bomo ze skup spravli!>:D 8-)
:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

AtaStrumf ::

Ma morš računat, da gledaš skompresirano sliko. Ne zdaj ocenjevat kakovosti slike. Drugače pa točno vem kako izgleda na GF4Ti4400, ker sem jo imel in ni čist nič boljš. Point je sam, če komu še vedno ni potegnilo, da sem presenečen, ker sem za 3.000,00 SIT dobil grafično, ki je zmožna poganjat UT in to čist gladko. Sej vem, da sem v bistvu mal sfalil zadevo ker sta obe stvari že ful stari, ampak se mi zdi UT še vedno zakon špil, TNT2 je pa za današnje razmere bolj poden od grafične.

Jebiveter ::

Aja, pa se HINT, HINT:D: Ce bo odziv dober se pripravlja Velikonocni MegaLAN, z GBit mrezo, od petka do ponedeljka, neomejeno st. udelezencev, katerekoli igre,... Ampak to je se dalec...:\
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019618 (12683) Janac
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737943 (4745) floyd1
»

UT classic klan

Oddelek: Igre
332326 (1329) Nagi Bator
»

Nvidia opušča podporo za starejše grafične kartice

Oddelek: Novice / Grafične kartice
325195 (4197) MrStein
»

INNO Ti 4200 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
12914 (662) Sami

Več podobnih tem