» »

Igrice za mobilni telefon

Igrice za mobilni telefon

Bacilio ::

Imam manjsi problem.
Kupil sem si motorolo t720 vredu telefoncek in vsec mi je.
na internetu sem malo brskal in najdel par zelo zanimivih igric za ta mobitel, a tezave se zacnejo ko me samo rajcajo saj jih ne morem kupiti! in sicer zanima me ce kdo ima kaj igric za motorolo T720, predvsem si zelim siberian strike!!! Tudi placam ce mi kdo priskrbi te igrice!

V-i-p ::

Bacillio: misliš mogoče tole igro:

Proizvajalec: Gameloft sa Francija
Leto: 2002
Krajši opis:
Piše se leto 1973. Glavni cilj podjetja "Stalinka Corp.", ki se ukvarja z distribucijo vodke, je uničenje komunističnega režima. Skrivno orožje je posebna, genetsko obdelana vodka, ki popolnoma onesposobi vsakogar, ki jo pije.
Daljši opis:
Izbereš si eno izmed treh napadalnih letal. Da bi dosegel cilj, moraš z letalom preleteti pet stopenj, od zamrznjenega severa preko Sibirije in tundre do končne baze. Na poti te čakajo številni nevarni nasprotniki (sovjetski topovi, reaktivna letala, podmornice...), na koncu vsake stopnje pa še najnevarnejši sovražnik, veliki šef. Nekateri sovražniki nosijo posebne bonuse, ki ti prinašajo dodatno orožje in lažje napredovanje v naslednjo stopnjo.
Posebna ponudba: - 15.03.2003
Prvi download zastonj.


... če ja, potem odklikaj semkaj kjer boš izvedel vse ostalo o igri, ter semkaj, kjer dobiš navodila, koliko stane igra in kje jo dljaš.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Bacilio ::

Ja tocn to sam moj mobitel je zaklenjen na mobitel! in ne mors s si mobila dol dobit!

ahac ::

verjetno bi lahko odklenil telefon.. dal notr Simobil kartico in potem DLal špil..

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Bacilio ::

Ja sam pol zgubim garancijo...

jest pa rabm garancijo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nečakinjin telefon do 130€

Oddelek: Kaj kupiti
161922 (1424) krneki0001
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

Motorola T722i mnenja?

Oddelek: Kaj kupiti
5965 (897) Oakley
»

Kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
242734 (2426) jero_no1
»

Prosim pomagajte pri izbiri GSMa za deklco

Oddelek: Kaj kupiti
151612 (1194) Jux

Več podobnih tem