» »

Delovno mesto dizajnerke plačilo

Delovno mesto dizajnerke plačilo

programercek ::

Pozdravljeni,

zanima me plačilo koliko bi bila poštena urna postavka bruto dizajnerke?

Lp

bluefish ::

Vse od 0 pa naprej.

Splošno vprašanje, splošen odgovor.

Grega_K ::

Dizajnerke česa?
Lp

programercek ::

Spletnih strani, spletnih strani za igralništvo.

Smurf ::

Od 0 do nekaj 100k€ letno

programercek ::

Od 0 do nekaj 100k€ letno
Dober vic nekaj do 100k€ letno v Sloveniji :)

bzzero ::

saj nisi napisal kje... odgovori so taki kot tvoje vprašanje :))

murmur ::

Stvar dogovora/pogodbe mad narocnikom in izvajalcem. Postena bruto ura je pa odvisna predvsem od tvojih pogajalskih sposobnosti, znanja in referenc. Pravil ni, sploh ce delas v Slo, ker bos verjetno delala kot samostojni subjekt.

Smurf ::

programercek je izjavil:

Od 0 do nekaj 100k€ letno
Dober vic nekaj do 100k€ letno v Sloveniji :)

Tudi v Sloveniji imamo nekaj programerjev, ki imajo bruto dohodke 100k€+.

Blinder ::

Ja bravo, programerček bo imel 20k€ bruto mesečne plače v slo
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

St235 ::

Tudi Samo Login je "samo" programerček, pa zasluži precej več kot 20k na mesec. Dejstvo je da vsak tega ne more, kar pa ne pomeni da nihče ne more.

blackbfm ::

hja ni dovolj zgolj znanje, tut malo sreče, timing, to da poznaš prave ljudi...

tist maček od outfit7, roko na srce, ni nek programerski presežek..je pa taprava stvar taprav čas in viralni marketing v vsem svojem sijaju:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

furion ::

programercek je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me plačilo koliko bi bila poštena urna postavka bruto dizajnerke?

Lp


Pokazi kak design.

opeter ::

Vse je odvisno od referenc, znanja, predvsem pa tega, kaj in kako (kvalitetno) znaš naredit. Po možnosti še hitro. Aja, odvisno je tudi od tvojih (potencialnih) odjemalcev, torej naročnikov, plačilne discipline teh, zveze in poznanstva in še marsičesa. Recimo ne vemo niti to, kakšna so tvoja pričakovanja.

Težko je napisati bilokaj konkretnega, če pa nimamo nobenih KONKRETNIH podatkov s tvoje strani.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Unknown_001 ::

Urna postavka???

A se ti zajebavaš al kaj?

A je tebi logično, da nekdo nekoga ki isto delo opravi v daljšem času plača bolje kot tistega ki je isto delo opravil prej????

To se računa po opravljenem delu, ne pa na čas. Če bi rad iz tega biznis naredil, se začni oglaševati tudi izven meja, če misliš da si res tako dober.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

34054 ::

Urna postavka ni prav nič nenavadnega. Če so skrbi se lahko preden se začne z delom, naredi en plan, določi budget in to je to.

Če si dober designer / programer / malar / karkoli, ti ni v interesu stranke nagniti, ampak skleniti dober kjer si za pošteno delo pošteno plačan. V vseh takih primerih je urna postavka najboljša zadeva.

Ti narediš delo v okviru budgeta, če ni motenj - če pa so, pa si za dodatno plačan. Če ni urne postavke se rado zgodi da se v projekt začnejo dodajati spremembe, ki jih kmalu nanese za +100% tistega kar je bilo v začetku dogovorjeno.

Če delaš preko contract-a v tujini, mislim da je dogovor vedno urna postavka. In jaz sem pogosto tudi bil (in sem tudi trenutno) tako plačan. Zakaj je to tako čudno v Sloveniji?

Jerry000 ::

34054 je izjavil:

Urna postavka ni prav nič nenavadnega. Če so skrbi se lahko preden se začne z delom, naredi en plan, določi budget in to je to.

Če si dober designer / programer / malar / karkoli, ti ni v interesu stranke nagniti, ampak skleniti dober kjer si za pošteno delo pošteno plačan. V vseh takih primerih je urna postavka najboljša zadeva.

Ti narediš delo v okviru budgeta, če ni motenj - če pa so, pa si za dodatno plačan. Če ni urne postavke se rado zgodi da se v projekt začnejo dodajati spremembe, ki jih kmalu nanese za +100% tistega kar je bilo v začetku dogovorjeno.

Če delaš preko contract-a v tujini, mislim da je dogovor vedno urna postavka. In jaz sem pogosto tudi bil (in sem tudi trenutno) tako plačan. Zakaj je to tako čudno v Sloveniji?


Ni čudno, tudi jaz sem na uro plačan (designer). Če se gre pa za projekt sem pa po projektu plačan in ne po urah



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predragi električarji, očitno v Sloveniji trg ne deluje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16835097 (3475) feryz
»

Pomoč pri obrazložitvi plačilnih list (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810482 (8667) Lonsarg
»

Dvig urne postavke, Bruto in Neto plača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8119301 (16917) McHusch
»

Manjša plača (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12228168 (20928) Mato989

Več podobnih tem