» »

Kyro & MX & V3

Kyro & MX & V3

Dalmatinc ::

Upam da bo ta post vsaj zame bolj uspešen zanima me pa izključno primerjava teh dveh kartic. Oziroma če se mi splača v3 3000 za kayra zamenjat in doplačat bore 3 jurje..



Upam da bom dobil odgovor poznavalcev,



Kakšna je razlika v hitrosti in ali res nekatere igre na Kyru ne delajo dobro !



Vse to lahko poveste VI !>:D

AlchemY ::

kolikor jaz vem je Kyro sicer hitrejsi od V3, zato pa precej pocasnejsi od V 4500 in naprej, da o Geforceih sploh ne govorim, ima pa baje tudi nekaj problemov s sliko zaradi svoje "napredne" tehnologije, ki pa se v praksi ne obnese najbolje,

Loki ::

Problemi z sliko so zarad gonilnikov, ki so se zelo nedodelani..., se bo popravlo.
I left my wallet in El Segundo

Dalmatinc ::

še zdej nevm al se splača al ne; glede na to da stane borih 18 jurjev je za premislit.
Ali se res ne mora kosta z v4500 ki pravijo da je skoraj enaka 3.

Nevem upam da boste povedali kaj več:D

Brody ::

definitivno se splača, ma a si nisi pogledal mojega testa???

alchemy: ne trosi neumnosti, v4 4500 se dejansko skrije napram kyrotu.

Dalmatinc ::

dejte povedat kej; pa sej ga ma kdo ziher:'(

Brody ::

je super, le colin2 zajebava in zadevščina ne dela na agp/133 na BX platah. lepo se počuti na vseh via platah in i815, rab pac agp divider 1/2. Pa preberi si enkrat ze test!!:))

Dalmatinc ::

Brody;

Hi, jst mam plato BX QDI Briliant x 1s ( www.qdigrp.com ). A mi bo delal; mam pa agp 2 in uradno hitrost 100 Mhz.

Ali se mi bo kej poznalo na proscesorju p2 350 in 128 rama. Zdej mam v3 3000.

Ali so že izšli novi drajverji;


Upam da še kdo drug kaj ve !


Hvalla:D

Dalmatinc ::

brody ali ddrugi.....

pleasse povejte a naj grem kupt>:D

Dalmatinc ::

Brody pleasee odgovori mi na moje prašnje in povej kdaj si na ircu.

Ali drugi nič ne veste o kyru. Kje bi o njem našel kak angleški test.

Joker ga je popluval.
8-O

Dalmatinc ::

Folk a ste mi kej zamerli, al ste pa res sami luzerji na forumu; tko kt je sergio reku>:D

Brody ::

pa kaj je s tabo?? si zabit al kaj?
sprasujes za test v anglescini, jst sm te pa vprasu ce si si prebral moj test na strani, ki jo gledas??!!

mislm, svasta....

Dalmatinc ::

Brody; prebral sem test. sam me ne zanima mx vs kyro. ker leta neslavno puši. Kako je z v3 vs Kyro.

Mam slab občutek; spluavli so ga tudi v jokerju.

Aja; a ma tv izhod:....

Kdaj si na ircu:D

Brody ::

mislm, da je bilo začetno vprašanje ali v3 ali kyro, ne ali my ali kyro.
Kyro je daleč pred voodoojem3, tako da pot pod noge in brž po njega.

Dalmatinc ::

brody dej povej mi kdaj si na iircu......

k te morem neki nujn vprašat...:D

miranpozar ::

Dalmatinka... ne se preveč jezit! ;(

Praviš, da stane Kyro 18.000 SIT? Jaz ti pa povem, da trenutno Mlacom prodaja Hercules Prophet II MX Retail za 24.000 SIT (davek že vštet). Za borih šest dodatnih jurjev dobiš kartico, za katero vemo vsi, da je zagotovo boljša od tvojih dveh variant.
Sem ga včeraj zamenjal za Voodoo3 in sem super zadovoljen! :))

Če pa hočeš vztrajati pri Kyru, pa kar daj...

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Dalmatinc ::

Ja; 4 jurje..

no vseeno; bom premislu... je pa poceni

A ma kyro tv aut>:D

Dalmatinc ::

Tkole je Kyro stane 20.000 + neki malga (z DDV) ------------ Mx pa 24.200 (z DDV) mislim da že skor poznam odločitev in to je absolutno MX>:D

Dalmatinc ::

ja sam kyro z novimi drjavrji bi znal bit kr nevarn>:D

Brody ::

dobr ti gre ta monolog:))

Dalmatinc ::

Vem, vem; na glas mislim>:D

mirsi ::

Dobra fora.. glede monologa.. haha ... dalmatinka je ze tk zmeden/a da se ze sam/a seboj pogovarja.. in na koncu tud mislim da bos obdrzal/a VODOOJA ... |O|O

Dalmatinc ::

ma sej še sam nevem; ja če Kyra dobim praktično zastojn; ga bom uzel povsejverjetnosti>:D

miranpozar ::

Aahhh... si pa res obupan, a? Po celem forumu jokaš o temu Kyru... a še nisi opazil, da si ga verjetno nobeden ne lasti? Se sprašuješ zakaj?

Torej... boš raje prišparal štiri jurje? Tega ne razumem! Še zadnjič ti svetujem - hodi v Mlacom po MXa! Ali pa kupi karkoli, samo nehaj morit folk s tem Kyro sranjem!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Dalmatinc ::

Če bi gledu mal teste po netu bi vidu da je kyro boljša ibira >:D

Brody ::

http://www.beyond3d.com/reviews/kyroviv...

zdej pa zaključmo s to temo!

Dalmatinc ::

http://www.inside-hardware.net/budget-v...


VSI Z MX POGLEJTE TOLE IN SE ZJOKITE !!>:D

Brody ::

dej dalmatinka umiri se zdej ti malo in ne teži več zdej tukaj, zadeva je zaključenain mislim da smo že vsi naveličani!
kupi pač kar ti je želja!

Dalmatinc ::

Brody oprosti; mal pač pišem kar najdem; a ni forum zato da izražiš želje navdušenja žalsot in tako dalje....

Aja; ODLOČIL SM SE: za Kyra

:8)

Dalmatinc ::

Aja; še to vsi ki kupujete grafo poglejte test ki sem ga navedel mogoče bo pomagal pri odločitvi...

>:D

Dalmatinc ::

To je test: sedaj samo kliknite nanj

JPOZOR !! Kyru se bodo performance z novimi BiOSI in gonilniki dvignile za 30% procentov in mx bo ostal daleč zadaj....:D

Dalmatinc ::

Govorim resnico
>:D

Dalmatinc ::

A ne bo doben tega testa komentiral
>:D

Dalmatinc ::

hello:D

Cveto ::

Dej že nehej s tem. Še vedno se je splačevalo kupovat priznano robo, pa maš podporo, pa špili te ne zezajo... Včasih je bil to 3dfx, danes pa je nvidia.

Dalmatinc ::

Cveto ti že veš;
si prčitu test k sem ga navedu !>:D

Dalmatinc ::

oziroma ker je brody reku da je tost zdej to vsi pravte; FAJN

No zdej sem našu stran ker te vsak dan obveščajo o novostih kyra>:D

Brody ::

yu ar CYKO!!

Dalmatinc ::

yes i'm !!1

And we are Nvidijoti>:D

Hec; ki sem ga prčital na Kyro forumu>:D

Dalmatinc ::

He He>:D

DrSergioDJ ::

pa si ti morda pogledu, KER mx je bil na tvojem testu???? Ker grem stavit, da ga en hercules ( navit ali ne ) kr lepo pusti zadaj. pa za tistih 4 jurje več, huh, jest na tvojem mestu sploh ne bi razmišlu. amapk, it's your choice :D
...

Cveto ::

Sem prečital tist test, in tam je res Kyro boljši. Po vseh ostali testih, pa je MX boljši. Ker sem pred kratki menjaval gr. k., sem si prebral res vse teste, ki sem jih dobil in na koncu sem se odločil za MX-a in nisem razočaran. Prej sem Voodoo-ja 3 2000@3000 in razlika je zelo velika. Še bolj kot v hitrosti je v kvaliteti slike. Pa tudi vse teče dosti bolj enakomerno, ker pri voodoo-ju se frame rate ful spreminja.

Dalmatinka: kupi kyrot-a, pa povej potem svoje izkušnje. Zame so taki testi v živo predragi. Sploh pa me je odbilo, ko sem videl tiste deformacije v prikazu slike pri Colinu 2, moji naj igri8-)

Dalmatinc ::

Z vidid drajverji so deformacije odpravljene" Brodi si pač ni prčitu "vidu" da lahko uporabi drajverje od Vidida (obnovljeni na 2 tedna) ki opravijo animalije :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574911 (4216) Shadowman-x
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311844 (1403) ABX
»

GEFORCE2 MX????

Oddelek: Zvok in slika
441866 (1215) YiMMi
»

Konkurenca nVDIA vs. 3dFX

Oddelek: Strojna oprema
331453 (1113) element
»

Kyro?

Oddelek: Kaj kupiti
11831 (705) miranpozar

Več podobnih tem