» »

Batman v. Superman: Dawn of Justice

Batman v. Superman: Dawn of Justice

1 2
3
4

Izi ::

Ta AngryJoeva recenzija pravzaprav sploh ni slaba. Oceno je dal 7/10 in zraven pravi, da mora ta film brez razmišljanja videti vsak.
Če ga prav razumem je največji problem, da je kljub dolžini film prekratek in se zato vse dogaja prehitro, da bi lahko normalen gledalec vse sproti dojemal.
AngryJoe omeni, da ga je v enem dnevu gledal dvakrat in šele ob drugem gledanju je vse skupaj začelo dobivati nek golobji smisel.

Verjetno bo najbolje počakati na razširjeno verzijo, če bo, in vse skupaj pogledati doma v miru.

oo7 ::

BvS na hitro predstavi junake, ki bodo v Justice Leauge razen Supermana in Batmana pa že vsi poznajo.

Marvel je to naredil boljše, ker je vsak superheroj pred Avengersi dobil vsaj 1 svoj film tako, da so ibli pred Avengerji že dobro predstavljeni.

karafeka ::

Izi je izjavil:

Ta AngryJoeva recenzija pravzaprav sploh ni slaba. Oceno je dal 7/10 in zraven pravi, da mora ta film brez razmišljanja videti vsak.


Očitno nisi gledal njegovega spoiler videa, kjer na koncu pridejo celo do 4.

Tr0n ::

Boljse, kot film. :)

ahac ::

Box Office: 'Batman v Superman' Flies Off With Massive $27.7 Million on Thursday
http://variety.com/2016/film/news/batma...

Prvi dan je bil finančno uspešen... to je važno. :P
Čeprav to je zaradi hype... to so tisti gledalci, ki so se že prej odločil, da ga bodo sigurno gledal.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

sandmodnigga ::

ahac je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Fast & Furious 7 = 81% RT in dejansko kr dober film.
Batman v Superman = 32% RT in dejansko zelo, zelo slab film.

:)


Furious 7 je slab film.


Očitno ne tolk kot BvS. :P

Furious je povpreček, isto kot verjetno tale film.
Deadpool nadpovprečen, a ima svoje muhe. Še kaj pametnega na letošnji listi*? (Izvzemši furiousa, ker sem moral komentat)

opeter ::

sandmodnigga je izjavil:

ahac je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Fast & Furious 7 = 81% RT in dejansko kr dober film.
Batman v Superman = 32% RT in dejansko zelo, zelo slab film.

:)


Furious 7 je slab film.


Očitno ne tolk kot BvS. :P

Furious je povpreček, isto kot verjetno tale film.
Deadpool nadpovprečen, a ima svoje muhe. Še kaj pametnega na letošnji listi*? (Izvzemši furiousa, ker sem moral komentat)


Ne vem, mogoče Captain America: Civil War?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

sandmodnigga je izjavil:

ahac je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Fast & Furious 7 = 81% RT in dejansko kr dober film.
Batman v Superman = 32% RT in dejansko zelo, zelo slab film.

:)


Furious 7 je slab film.


Očitno ne tolk kot BvS. :P

Furious je povpreček, isto kot verjetno tale film.
Deadpool nadpovprečen, a ima svoje muhe. Še kaj pametnega na letošnji listi*? (Izvzemši furiousa, ker sem moral komentat)


Ne vem, mogoče Captain America: Civil War?


Koga zanima baseball mi povej? Ker je Kapitan America, ki simbolizira Ameriko ravno tako zanimiv na svetovni ravni kot ameriški baseball.. Gre v nič.


Letos smo dobili najboljši Super antihero movie leta in temu se reče Deadpool. vsi ostali ob njam izgledajo prazne reciklirane škatle , kjer je najbolj važno, da je v kadru non stop CGI brez vsebine.

Pizdim, ker 99% teh supermovie filmov ne dela na razvoju likov, nimajo zanimive zgodbe ...

opeter ::

Še največ razvoja je imel Bruce Banner v Hulku (2003).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

Še največ razvoja je imel Bruce Banner v Hulku (2003).



POvsem spregledan film. Se pa strinjam, da je eden boljših.

vaščan ::

Pizdim, ker 99% teh supermovie filmov ne dela na razvoju likov, nimajo zanimive zgodbe ...
Poglej si vse prejšnje batman in superman filme upam da je bilo dovolj razvoja likov no zdej si pa pejt pogledat zakaj se hoče bats stepst s supermanom in nebo ti žal sem gledal in zame je film odličen tud luthorjev sin ki ga vsi tko pluvajo je zame odšpilal odličnega psihopata sociopata. Film se mi ni zdel dolg to bi lahko gledal še vsaj kakšno uro fajn uglavnem. Igralca za batsa in smana sta zakon to sta take pojave že samo če bi pila kavico in debatirala kakšno bo vreme jutri, bi bil ornk film.

oo7 ::

Box Office: 'Batman v Superman' Opens to Massive $424.1 Million Globally

"Batman v Superman: Dawn of Justice" racked up the fourth-biggest global opening in history, earning a massive $424.1 million after debuting in almost every major foreign country over the weekend.

http://variety.com/2016/film/box-office...

m0LN4r ::

Superman vs. Goku bi steli v miljardah - get the point ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

vaščan ::

Pa ne gledat trailerjev vsi tisti jamrajo ki so gledal trailerje čisto preveč pokazanega. Sej ameri so tud nori 10 miut trailerjev so releasal za ta film vse pokažejo ampak vse.

oo7 ::

Prvi trailer ni bil najbolj zanimiv v drugem trailerju so pokazali veliko preveč zadnji finalni trailer je bil pa naravnost odličen :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Box Office: 'Batman v Superman' Opens to Massive $424.1 Million Globally

"Batman v Superman: Dawn of Justice" racked up the fourth-biggest global opening in history, earning a massive $424.1 million after debuting in almost every major foreign country over the weekend.

http://variety.com/2016/film/box-office...



Lahko zasluži 5 milijard ampak film je drekast.

Sem imel srečo in dobil karto in prezehal pol filma. En sam dolgčas.

Dejansko je najboljši del filma ravno Jesse , ki uprizori norega Luthorja. Vse ostalo je jajc na kubik. Ma škoda, sploh besed za celoten film.

Šefi nimajo pojma kaj je dober Batman.

Ta bi moral biti posnet po stripu Franka Millerja Return of the Dark knight in Rated - R ..

To bi bil tisti pravi Batman.

Vse to mešanje je brez veze. Zdaj bomo dobili Justice league, ki mene ( večino seveda zanima ) ne zanima sploh. Jaz želim enega res dobrega Batmana, ki pretepa zlikovce v gotskem , temačnem, deževnem , kjer nikoli ne posije sonce Gothamu.

pa še kritiko bom dal na novega Alfreda, ki je ostarel cinik in non stop najeda in moralizira kot forumski norček @jype.

gddr85 ::

dobri stari batman 1989 8-)

bambam20 ::

Še ironija.

Deadpool prekratek za eno uro.

Ta film pa predolg za eno uro.

vaščan ::

Vse to mešanje je brez veze. Zdaj bomo dobili Justice league, ki mene ( večino seveda zanima ) ne zanima sploh. Jaz želim enega res dobrega Batmana, ki pretepa zlikovce v gotskem , temačnem, deževnem , kjer nikoli ne posije sonce Gothamu.



Marija kaj si vse jaz želim recimo, da bi mi bil všeč novi star wars film ampak mi ni, da bi spet naredil en soliden film hitri in drzni ne te risanke, ki jih mečejo na platno zadnje leta.
Želim si, da bi kot včasih lahko gledal en film večkrat in bi mi bil vsakič zakon. Zadnje čase pogledam film v kinu in je zakon, ko imam namen gledam drugič doma se hočem ustrelit.
Starost mi nagaja za igre in filme sem postal prekleto zbirčen ampak še vedno včasih najdem kaj, ko padem notr ta film naprimer sem padu notr in mi je bil zakon, kot recimo one punch man sem se počutil spet kot mulc, ko sem gledal dragon ball. Ni nujno da je film nasplošno dober in cenjen fora je, če ti sede potem si zmagal.

Naprimer kot ti, ki si šel gledat film za katerega si hotel, da je drugačen kot pač je no to ne gre.
Meni se je podobno zgodilo pri dosti filmih za katere sem hotel nekaj kar niso bili in mi film ni sedu in konc samo razmišljaš kaj bi moralo biti drgače in bolje in kako bi ti to bolje lahko naredil kaj režiserju ni bilo jasno.
človek ki si nekaj res želi videt si ustvar svojo predstavo o tem in če zadeva ni približno v tej smeri si jako nezadovoljen recimo spet en moj primer batman begins in dark knight super no zadnji The Dark Knight Rises sem trpel vse me je motilo pri tem filmu ker sem si zamislil drugačen batman film.

bambam20 ::

Sam sem film gledal v kinu zgolj, ker sem bil povabljen. Drugače ni šans, da bi za tole odštel denar.

Od teh superherojskih filmov lahko rečem samo za dva, da sem v njiju res užival. Prvi Iron Man in deadpool.

Batman mi je še vedno najboljši od Tim Butrona in pa Animiran film posnet po stripu Franka Millerja The return of the dark knight part .


Snyder bi morla posnet zgolj Batmana po Millerjevem stripu kot je to naredil s 300 in dobili bi najboljšega Batmana ever. Samo igralec bi moral biti drug.

yoco ::

oo7 je izjavil:

Evo mene ravnokar pogledal film :)

Gledal sem v 3D, ker je bilo ravno 3D ob tistem času.

Film mi je bil kar vredu ampak Man of Steel je bil dosti boljši.

Ben Aflleck kot Batman odličen tudi Jeremy irons kot alfred odličen brez pripomb.

Gal Gadot kot Wonder Woman kaj pa vem, ko je bila v civilu je bila vredu, ko je bila Wonder woman pa se mi zdi, da je preveč koščena čeprav ji kostum poveča jožice.

Jesse Eisenberg kot Lex Luthor no ja odigral je tako kot je moral ampak to kar je bilo v tem filmu ni Lex Luthor ampak en čuden norček.

Akcija je bila odlična spet so vse razbili:P

Aja pa BvS mi je bil definitivno boljši kot Furious 7 :)

Skoraj enako mnenje. Film je v redu, ni pa na nivoju kot smo si želeli. Moj največji minus sta Lex, pa Doomsday. Ta mi je deloval kot trol it LOTR filmov na speedu!
Kdo ve kaj je fora z tisto nočno moro in Flashom? Pa kdo je bil tisti prvi model, ko WW pogleda une klipe? Za vse ostale vem, samo za prvega nism siguren.

ziga1990 ::

Ma film je vredu če že poznaš oba glavna junaka
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Phantomeye ::

Ne vem, mogoče je krivo, da sem šel v kino z namenom, da film skritiziram (samovoljno itak nisem nameraval).

SPOILER ALERT




Skratka v tem filmu me je zmotilo precej stvari:

1. Lex se je obnašal kot da je Joker, Trickster ali Enigma - kar čete, samo ne kot Lex (baje je filmski Lex sin "pravega" Lexa, ampak tega niso ravno objasnili. Meni kot nepoznavalcu DC vesolja to ni bilo znano).

2. Lex nima nekega konsistentnega motiva. Spreminja se iz prizora v prizor. Najprej je Superman bog in mora zato umreti, potem on hoče bit bog. Potem "ustvari" pošast in hoče uničiti mesto (svet), čeprav ne vem, kako naj bi mu to koristilo. Med drugim bi ostal brez svojega LexCorpa. Plus, da dejstva kako ga hoče trol iz Hobita zmečkat sploh ne omenjam (res dober plan za genija). Brezveze.

3. Superman in Batman nista imela nobenega resnega motiva, da sta bi se stepla. Začne se že pri Lexu, ko mu kar nekaj nabluzi o njegovi materi. Mislim, halo. Če lahko superman zavoha Louis, bo našel tudi svojo mati. Saj je Superman. Poleg tega pa iz nekega razloga Supermana komaj kaj gane, da Lex njegovo babo zabrisal s stolpa. To, da Batman ni hotel poslušat Supermana je slab izgovor. Superman se ni posebno potrudil. Batman pa naj bi bil detektiv. Itak.

4. Očitno je imeti mamo soimenjakinjo kar naenkrat dovolj, da batman neha skušat ubit Supermana in postane njegov bestič.

5. Mogoče je kriv vpliv Nolana, ampak meni mrga Batman ne sede. Mislim, kul je, da je super močan, ampak jaz sem mislil, da njegova moč izhaja predvsem iz poznavanja borilnih veščin in taktiziranja. V filmu ni bilo ne enega ali drugega. V tistem zadnjem boju je bil njegov input k situaciji bolj ali man ničelen.

6. Film nima neke rdeče niti, prizori delujejo preveč zlepljeno skupaj. Vse skupaj je delovalo ko kak poceni kolaž. Okej, razumem, treba je bilo pokazat dve zgodbi, ampak izpeljava ni bila dobra. Poleg tega pa je bilo veliko prizorov nepotrebnih. So daljšali film na mestih, kjer ni bilo potrebe in šparali tam, kjer ne bi smeli.

7. Ni mi bilo všeč, kako so se lotili ostalih članov Lige pravičnih.Tiste predstavitve Flasha, Cyborga, AQM, WW, itd. so se mi zdele popolnoma neumesne, brez vpliva na zgodbo. Če so že mislili vzpostaviti like za nek DRUG film, bi lahko zadevo malo bolj vključili v zgodbo. Če jih ni v filmu, jih nimajo kaj predstavljat gledalcem. Recimo WW so. Recimo sprejemljivo. Lahko bi pa to premaknili nekam na konec (npr. Batman brska po ostalih posnetkih). Karkoli, samo da ne bi dodatno zmedli gledalcev, ki teh likov ne poznajo.

8. Tisti pogovor na pogrebu. Batman kar nekaj bluzi o neki nevarnosti. Moramo se združit, blabla. Čisto nenaraven dialog. Mislim, če ste se že odločili fentat supermana, vsaj izkoristite njegovo smrt za en dober razlog za združitev (sem nekam bi lahko vključili ostale akterje Lige pravičnih).

9. Dialogi so bolj sirasti kot Jošt. Bleh. Meni je bilo kar malo bedno poslušat. Vse je delovalo enodimenzionalno.

10. In OMG. Tista novinarka se očitno zna teleportirat. Po nekem naključju se vedno znajde tam, kjer je vroče.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

yoco je izjavil:



Kdo ve kaj je fora z tisto nočno moro in Flashom? Pa kdo je bil tisti prvi model, ko WW pogleda une klipe? Za vse ostale vem, samo za prvega nism siguren.


To so na hitro predstavili superheroje, ki se bodo združili v filmu The Justice League Part One & Part Two prvi del pride 2017 in drugi del 2019.

Superman in Batman sta itak že vsem dobro zana Wonder woman so predstavili v tem filmu BvS. No potem so pa še Flash, Green lanthern tisti v morju je bil Aqua Man in potem še Cyborg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mare9mm ::

Zanimivo, da se napiše 3 strani v temi o tem, kok je slab film, še preden ga je večina tukaj prisotnih sploh pogledala. Pa še par takih, ki pravijo, da so ga, me ravno ne prepriča. Mene osebno je motilo samo to, da sta Metropolis pa Gotham eden zraven drugega, kot Mengeš in Kamnik. Odvečna scena mi je bila samo poskus kraje kriptonita, ker je verjetno njen namen bil samo pokazat batmobil. Drugače pa ne vem kam sta šli dve uri in pol.

Kot fan Batmana lahko rečem, da me je Ben pozitivno presenetil, v bistvu je boljši kot Batman kot pa kot Bruce Wayne. Sem mu končno lahko malo oprostil, da je pred leti uničil Daredevila. Sanje v puščavskem, steampunk stilu so meni najboljša scena filma. Gal Gadot mi je OK, moti me samo, da ima WW nek naglas. Je pa glede na dolžino po mojem v filmu njena zgodba dobila premalo časa. Vizualno in pa glasbena podlaga sta mi bla TOP.

Se pa strinjam, da verjetno nekomu, ki ni navdušenec, lahko ta film tudi ne bo všeč. Je temačen, dolg in poln zgodbic, ki jih moraš vsaj bežno poznati, da ima vse skupaj smisel.

Izi ::

Batman v. Superman je po dobičku že prehitel svojega predhodnika Man of Steel.
Man of Steel iz leta 2013 je zaslužil 668 milijonov dolarjev
Batman v. Superman pa je danes že dosegel 683 milijonov dolarjev

meho7 ::

yoco je izjavil:

oo7 je izjavil:

Evo mene ravnokar pogledal film :)

Gledal sem v 3D, ker je bilo ravno 3D ob tistem času.

Film mi je bil kar vredu ampak Man of Steel je bil dosti boljši.

Ben Aflleck kot Batman odličen tudi Jeremy irons kot alfred odličen brez pripomb.

Gal Gadot kot Wonder Woman kaj pa vem, ko je bila v civilu je bila vredu, ko je bila Wonder woman pa se mi zdi, da je preveč koščena čeprav ji kostum poveča jožice.

Jesse Eisenberg kot Lex Luthor no ja odigral je tako kot je moral ampak to kar je bilo v tem filmu ni Lex Luthor ampak en čuden norček.

Akcija je bila odlična spet so vse razbili:P

Aja pa BvS mi je bil definitivno boljši kot Furious 7 :)

Skoraj enako mnenje. Film je v redu, ni pa na nivoju kot smo si želeli. Moj največji minus sta Lex, pa Doomsday. Ta mi je deloval kot trol it LOTR filmov na speedu!
Kdo ve kaj je fora z tisto nočno moro in Flashom? Pa kdo je bil tisti prvi model, ko WW pogleda une klipe? Za vse ostale vem, samo za prvega nism siguren.


1. posnetek je bil od Flasha, sej mas se njegov logo na posnetku + file name na koncu FL as in Flash

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Tr0n ::

oo7 ::

11 Batman v Superman Easter Eggs You Didn't Notice

SambaShare ::

Izi je izjavil:

Batman v. Superman je po dobičku že prehitel svojega predhodnika Man of Steel.
Man of Steel iz leta 2013 je zaslužil 668 milijonov dolarjev
Batman v. Superman pa je danes že dosegel 683 milijonov dolarjev


Meni je tole skorpucalo od filma popolnoma neprimerljivo z Man of Steel. V bistvu gre za nek kolaž prizorov ki slabo paše skupaj. Prva polovica se vleče kot megla, potem sledita dva boja in to je to.

Razvoj likov, predvsem batmana je "kar nekaj", neki nerazumni prehodi iz dvom_do_supermana/izdela_sulico_da_bi_ga_ubil/najboljša_prijatelja. Potem je tu Lexx, njegovi motivi se menjajo hitreje kot vreme na ekvatorju. Polovica ostalih likov (vključno z Lois) je povsem odveč in se pojavljajo samo zato da se vleče neka nit z Man of Steel. Za finale pa tisti ork, kot nekaj kar bi prišlo iz LOTR.

Škoda, stvari so bile postavljene za super naslednika, ven pa padel ta meh.

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregor P ::

Torej edino kar je gotovo v tem filmskem remiksu je,
da je Clark Kent mrtev?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

SambaShare ::

Gregor P je izjavil:

Torej edino kar je gotovo v tem filmskem remiksu je,
da je Clark Kent mrtev?


Hm ne, od kje ti to? Saj se je videlo tisto dvigovanje prsti na krsti. Pomoje so ga samo prehitro zagrebli, mar bi ga par dni pustili na soncu...

Gregor P ::

SambaShare je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Torej edino kar je gotovo v tem filmskem remiksu je,
da je Clark Kent mrtev?


Hm ne, od kje ti to? Saj se je videlo tisto dvigovanje prsti na krsti. Pomoje so ga samo prehitro zagrebli, mar bi ga par dni pustili na soncu...
Ne govorim o
Supermanu govorim o liku Clarka Kenta, on pač ne more kar tako vstati od mrtvih oz. kako bodo to pojasnili vsem tistim, ki so bili na njegovem pogrebu?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

vaščan ::

Očitno ga res ni več. Sem pogledal zadnjih nekaj justice league risanih filmov in ni bilo videt da bi kdo omenjal kenta superman šmira s wonder woman in to je to.

FTad ::

Ja kaksna je bila pa razlaga, zakaj/kako je Clark Kent umrl? A so naredili povezavo med Kentom in Supermanom?

oo7 ::

FTad je izjavil:

Ja kaksna je bila pa razlaga, zakaj/kako je Clark Kent umrl? A so naredili povezavo med Kentom in Supermanom?


BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE'S 10 BIGGEST UNANSWERED QUESTIONS

10. With Clark Kent Also Dead, How Will That Be Resolved If/When Superman Returns?

There were only two victims of the Doomsday attack: Superman, and Clark Kent. When (inevitably) Superman returns, how is Clark Kent's reappearance going to be explained? Will everyone know they're the same person? Will Superman stop using a day-to-day identity? Or will it never be dealt with because maybe it's not the biggest deal, but darn it, we want to know?

http://www.ign.com/articles/2016/04/01/...

vostok_1 ::

Da ne bom samo kritiziral. Sem videl film.

Dokler se ne pojavi Doomsday in wonderwoman je film dokaj gledljiv. Po temu, pa govno.
Wonderwoman je uber fail of karakterja. Ni ne hot, superpowerji so ultra lame in nasploh krneki. Si že predstavljam kak bo z Aquamanom..."so you can talk to fish?"
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

inferno666 ::

Se kar strinjam s točkami od Phantomeye.
Mene je zelo motil razlog, zakaj sta se sploh stepla. Se mi ej zdel tak banalen in nedodelan. Še hujše je pa, kako se potem pobotata :).
Poleg tega je film razvlečen, občutek sem dobil da so preveč metali kadre ven in notri. Tako da film tudi ne teče. Pri marvelu se ponavadi potrudijo, da je film dosti bolj tekoč in gledljiv. Tukaj sem se pa prov mučil, da sem ostal na kavču.

Film me je malo spominjal na Gods of egypt. Oba bazirata samo na efektih, pri scenariju in režiji pa zmanjka. Na koncu bi rajši videl pol manj efektov, pa da bi film lepo tekel.

Pa mogoče še zadnja opazka ... Meni se je tako Batman kot Superman zdela malo prebeč nabildana. Če bodo s takim tempom nadaljevali, bosta čez 5 filmov zgledala kot Hulka :).

Gregor P ::

Skozi leta je vedno bolj pridobival na mišični masi ... ampak je videti, da smo morda celo že mimo obdobje hulka ...



The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

VaeVictis ::

Pobotala se nista, ker imata mami isto ime.

Stepla sta se, ker je Batman mislil, da je Superman vesoljec, ki lahko zradira planet, če hoče.

A je ugotovil, da je Superman prvo človek Clark Kent, ki v porazu bolj razmišlja o reštivi "svoje mame" Marthe in je s tem dejanjem Superman pokazal svojo človeško plat...

Je pa res, da je v filmu preveč zadev predstavljenih in da je Doomsday na koncu čisto nepotreben, cameo Justice league pa zelo slabo narejen ....

Marvel je celotno zadevo veliko bolje začel in izvedel, prvo samostojni filmi, cameo na koncu in potem skupni team up v Avengerjih.

IMHO bi bilo bolje, da bi DC junake, ki so jih obdelali v serijah dodal v skupen film (Flash, Arrow, Gotham - če bi ga postavili malo bolj v prihodnost, morda bi lahko celo Smallville uporabili).

Recimo Marvel bi potem iz filmov šel na nanizanke, DC pa bi obrnil pristop in šel iz nanizank v filme...

Phantomeye ::

VaeVictis je izjavil:

Pobotala se nista, ker imata mami isto ime.

Stepla sta se, ker je Batman mislil, da je Superman vesoljec, ki lahko zradira planet, če hoče.

A je ugotovil, da je Superman prvo človek Clark Kent, ki v porazu bolj razmišlja o reštivi "svoje mame" Marthe in je s tem dejanjem Superman pokazal svojo človeško plat...

Je pa res, da je v filmu preveč zadev predstavljenih in da je Doomsday na koncu čisto nepotreben, cameo Justice league pa zelo slabo narejen ....

Marvel je celotno zadevo veliko bolje začel in izvedel, prvo samostojni filmi, cameo na koncu in potem skupni team up v Avengerjih.

IMHO bi bilo bolje, da bi DC junake, ki so jih obdelali v serijah dodal v skupen film (Flash, Arrow, Gotham - če bi ga postavili malo bolj v prihodnost, morda bi lahko celo Smallville uporabili).

Recimo Marvel bi potem iz filmov šel na nanizanke, DC pa bi obrnil pristop in šel iz nanizank v filme...


Kaj pa tisti del, ko batman ni hotel poslušat, kaj je imel superman za povedat (glede na to, da naj bi batman bil racionalna oseba), superman pa se ni posebej trudil, da povedal, kar ima za povedat?

Nikec3 ::

Kaj pa tisti del, ko batman ni hotel poslušat, kaj je imel superman za povedat (glede na to, da naj bi batman bil racionalna oseba), superman pa se ni posebej trudil, da povedal, kar ima za povedat?

V tem trenutku sem bil v kinu prav živčen, da sem skoraj kaj vrgel v projektor. ;(;((
Pač slabo režiran film, ki ima podlago v zelo povprečnem scenariju. Dodaš še DC-jev (očitno) anti-talent za montažo in imaš na koncu za zmazek.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gregor P ::

Gregor P je izjavil:

Torej edino kar je gotovo v tem filmskem remiksu je,
da je Clark Kent mrtev?
... kar je v bistvu dokaj simbolično dejanje, glede na to v kakšnem stanju je novinarstvo danes, ali če cit.: "Funny, isn't it, that our world needs Clark Kent a lot more than Superman."
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Tole je hudo :)

Batman v Superman Martha Rescue Warehouse Scene Side By Side Stunt Viz

FTad ::

Ta fight scene je bil najboljsi del filma :)

ahac ::

Henry Cavill Out as Superman Amid Warner Bros.' DC Universe Shake-Up (Exclusive)
https://www.hollywoodreporter.com/heat-...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

WB is Reportedly Considering Michael B. Jordan For The Role of Superman :))

https://geektyrant.com/news/wb-is-repor...

ahac ::

ahac je izjavil:

Henry Cavill Out as Superman Amid Warner Bros.' DC Universe Shake-Up (Exclusive)
https://www.hollywoodreporter.com/heat-...
Mogoče pa ne:


WB ga tolk serje s temi filmi kot, da nimajo nobene strategije.
Če je zdaj več različnih Jokerjev, se ne bi čudil če bi imel kmalu tudi istočasno različne Supermane.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

DCEU razpada :'(

Prvo Batfleck kot Batman
Zdaj pa še tanajboljši Superman :(

Sicer še nič potrjenega ampak vseeno. Henry mora posneti Man of steel 2
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16434849 (15042) meho7
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824003 (14051) oo7
»

Wonder Woman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11730127 (18391) D3m

Več podobnih tem