» »

Chaos Walking (2021) - Sci-Fi Adventure - Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen

Chaos Walking (2021) - Sci-Fi Adventure - Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen

LeQuack ::

Chaos Walking (2021)
Sci-Fi Adventure
Igrajo: Tom Holland (Spiderman), Daisy Ridley (Rey iz Star Wars), Mads Mikkelsen (vedno fantastičen igralec)

https://www.imdb.com/title/tt2076822/

Tagline: "A dystopian world where there are no women and all living creatures can hear each other's thoughts in a stream of images, words, and sounds called Noise."



Moram reči da sem bil na filmom kar navdušen in hkrati presenečen, da ima tako slabe reviewje. Večino teh je sicer pripisati tistim, ki so že prebrali knjigo prej in so razočarani, da ni čisto tako kot v knjigi. Ampak meni kot nekomu, ki ne pozna zgodbe, mi je bil pa super entertaining.

Ne pričakujte neke akcije in eksplozije, ker to ni The Transformers ali kaj podobnega, ampak je bolj down to earth sci-fi, kjer so v ospredju liki, okolje, interakcije. Jaz priporočam celo, da ne gledate niti trailerja niti reviewjev, in greste brez predsodkov v film, mogoče samo tagline preberite. Če ste vsaj malo ljubitelj sci-fi in malo avanture, potem ni kej za zgrešiti.

Trailer:
Quack !

oo7 ::

Kje si pa gledal ? Na travniku so samo cam verzije ?

mgermo ::

Ne, je 4k hdr. Tudi če ne gledaš.

c3p0 ::

Na TPB sem cuknil FHD.

Pred leti bral knjigo, bila je OK, a noben presežek. Film pa je meni osebno slab, po tretjini sem lahko le še preskakoval.

oo7 ::

Sem pogledal tale film. Film sicer ni nič posebnega a je za pogledat.

FoxKnox ::

Film ima zasluženo slabe reviewe, glede na trailerje zelo razočaran. Za pogledat in za pozabit.
Pričakoval vsaj Predatorja, videl Jumanji.

LeQuack ::

Če primerjaš originalna Jumanji in originalni Predator sta oba dobra filma. Razen če si mislil, da je bolj avantura kot pa gory in scary, kar pa je res.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jurassic World 2 (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18226782 (16483) D3m
»

Life (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
509483 (7714) RegulusDraco

Več podobnih tem