» »

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division

Ciklamen ::

Jutri ob 13:00 se odpre beta :)
- End of the Post ->

DrSergioDJ ::

blah, ni vec kod na nvidiini strani..
...

Tr0n ::

Looks good.

m0f0x ::

Meni ne.

kitl76 ::

Prvi občutki so dobri.

oo7 ::

Moj sploh noče streljat?

yoco ::

Naj me kdo doda, da lahk skupi špilamo! Moj nick v igri je yoco007. Bom pa vrjetno po 5. uri gor!

Alien123 ::

meni špil sploh ne potegne.. ni baš nešto

kitl76 ::

Tudi meni ne, nekak se ne vživim.

človek zver ::

Hvala Ubisoftu za beto...ker tole je pa boring do amena....nemorm vrjet d so lahk tok zajebal lol :)) še en dokaz kašni sleparji so teli youtuberji k so haypal...Boring simulator 2016!

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Ni za vsakega :) Meni je super, pač ni trenutno nič za delat v špilu kot tista ena misija + PVP. Ampak beta pač ni za cel gameplay, samo za reportat buge :)
- End of the Post ->

oo7 ::

Grafika in mesto sta mi všeč sam gameplay mi je tudi dober edino malo trapasto je, da treba sovražnika tako dolgo streljat, da pade.

yoco je izjavil:

Naj me kdo doda, da lahk skupi špilamo! Moj nick v igri je yoco007. Bom pa vrjetno po 5. uri gor!


Kako pa dodaš tukaj na Uplay-u? Sem probal pa najde tvoje ime ampak dodati pa noče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Sem zdaj malo več igral sam je kar težko, ko se pojavi veliko sovražnikov.

Z grafiko se pa v Beti ne, da nič upravljati no vsaj jaz nisem našel nobenih nastavitev.

Beto bom še igral potem pa se bom odločil ali bom kupil igro ali ne zdaj trenutno je 50/50 :)

Pesimist ::

kolko gledam twitch mi gre na bruhanje. To je world of warcraft z puskami. Celi magazin v njega in ne padne. To je zaljitev za ime Tom Clancy. Vsaj arcadni damage kot battlefield bi pricakoval. To pa je se menda ne videno sploh.
Nasprotnik ima like 20k healtha, 1 metek naredi od 128-250 damage. Bullshit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ciklamen ::

Ponavadi padejo v 3-4 strelih, odvisno kam meriš :) Če meriš v glavo potem nardi okrog 400 damage-a. Ko dobiš Military SCAR pa metek v glavo nardi 1800 dmg-a :)
- End of the Post ->

človek zver ::

Fora je d cel špil nebo mel velik kontenta....razen ČE po čudežu odprejo velik hiš pa stolpnc d boš šow lahk notr pa d bo več sovražnikov pa več folka v PvP....v kar pa dvomim. Tud k bo cela mapa bo premal in tele stolpnce nebojo nič drugega kt neuporabne ''gore'' k se boš mogu ukol sprehajat.

kitl76 ::

Grafiko se, da nastavljat. Sam špil pa ni bog ve kaj. Sem se raje vrnil na JC3.

Tr0n ::

Dark zones so kr zanimivi, mesanica PvE in random PvPja. Vse ostalo je dokaj klasicno ja.

MajorM ::

Nikjer ni jasno napisano ali bo single-player campaign ali ne?

Ciklamen ::

Seveda bo MajorM, imaš safe zone (ala okolica Dark Zone-a), kjer boš delal random misije, šetal okrog in lootal, pobijal random NPCje in imaš Dark Zone, PVE + PVP heaven :)

Jaz ne dvomim, da bodo s časom odprli oziroma da bodo odpirali več delov mape, z dodatnimi misijami + večjim level cap-om. Če seveda hočejo, da bo dosti folka igralo to igro :) Nenazadnje je neke vrste MMO, boljši loot pa je gonilo MMO-ja :)
- End of the Post ->

Tr0n ::

Pac, Destiny v "realnem" svetu. :)

Ciklamen ::

Jp, s tem da mi je ta špil neznatno bolj všeč kot Destiny. Only time will tell, upam da nam dajo še kakšne informacije kako in kaj v špilu, ter plan za naprej :)
- End of the Post ->

m0f0x ::

Ciklamen, ti si tako zaljubljen v ta špil, da sploh nočeš videt slabih stvari. Vse kar ti preostane je upanje in čas, če bo res kaj boljše kot zdaj. Največja beda je res to streljanje v neskončnost. Če je headshot, naj bo 1 bullet kill, ne pa da bo imel neki boss 100000000HP.

Ciklamen ::

Nisem zaljubljen, še zdaleč ne. Niti ga nisem kupil (še), če te to zanima. Vidim probleme, ampak sem prepričan da bodo porihtani do takrat ko bo release :) S tem da malo večkrat vstreliš nekega boss-a pa tud ne vidim v čem je problem, če bi vse bilo 1 hit kill bi blo še bolj beda kot je sedaj.
- End of the Post ->

oo7 ::

MajorM je izjavil:

Nikjer ni jasno napisano ali bo single-player campaign ali ne?


Saj se že v beti vidi koliko bo kampanije. Zdaj pa bo samo odvisno ali jo boš delal sam ali pa multiplayer načinu z drugimi igralci.

človek zver ::

12 main misij bo + nekej side questov

PredatorX ::

Hmmm špil zgleda zanimiv, ampak mi je Homefront 2 bolj zanimiv. Zdej to da ni lihk nekega "hardcore" mi pa tud ni fajn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

yoco ::

Igra bi znala bit zanimiva, če bi imel par frendov s katerimi greš v DZ in začneš PVP!

PredatorX ::

http://www.polygon.com/2016/1/26/108324...

tud tole ne zgleda slabo.

MP + 30 UR SP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

yoco ::

A MP pri tej bo čist posebi al bo na isti način?

oo7 ::

yoco je izjavil:

A MP pri tej bo čist posebi al bo na isti način?


Kolikor vem bodo misije enake zdaj pa samo odvisno ali jih boš delal sam ali pa z drugimi igralci je tako?

PredatorX ::

http://forums.anandtech.com/showthread....


Kr FX 8320 se maxa na 100% usage...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

kitl76 ::

Men je smešno pri tej igri to, da mi grafika ni nekaj, da bi dol padel je pa vseeno hardwaresko požrešna (ne optimizirana) Enak problem imajo pri Assassin's creed syndicate.

PredatorX ::


3th person
Kaj, če primerjaš Battlefront?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

Associated ::

Crossfire deluje odlično, kot vedno...

Epialt ::

Dejansko razmisljam, da ne bom kupu spila, ceprav sem uzival med beto.
Razlogi so sledeci:
- zadnji dan je vecina igralcev na serverju cheatala
- najboljsi game v igri bo iz pvpja
- placljivi dodatki, veckrat na leto te silijo k temu da kupis season pass ze kar takoj. Ni nujno vendar kaj kmalu potem nisi vec v meti
Ze sedaj se ve za prve 3. Prvi ze v 2016.
- 0 informacij glede endgame pve.

Naj se enkrat omenim, da sem res uzival med igro in da zgoraj nasteto ni hate, ampak bolj zaskrbljenost glede nacina dela pri Ubisoftu.

Pesimist ::

Tvoja prva tocka je tudi moj primarni vzrok zakaj ne sodelujem vec v PC gamingu. Konzola raje.

oo7 ::

Tudi mene ni prepričala.
Jo bom pa kupil enkrat na Steam razprodaji, ko bo poceni tam enkrat čez tri leta, da preigram SP.

Alien123 ::

Pesimist je izjavil:

Tvoja prva tocka je tudi moj primarni vzrok zakaj ne sodelujem vec v PC gamingu. Konzola raje.


a misliš da na konzolah se ne cheata?.. s tem ko ma folk z raznimi dodatki ala xim4 itd tipkovnico in miško, je kar konkretno cheatanje..Upam da bi microsoft čimprej dal updejt za miško in tipkovnico ven

fireX88 ::

res ne razumem, kaj imajo ljudje da chitajo? pa kako je to možno, da tako hitro chite naredijo? igra dejansko še zunaj ni...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Epialt ::

Zelo zelo zelo slab coding ima špil. Vse podatke dobi strežnik iz tvojega PCja...
Torej, če zelo poenostavim: Greš v game folder, klikneš config, vtipkaš notri godmode 1 in voila, že cheataš.
Zakaj pa iskreno ne vem. Izživljanje nad šibkejšimi je v človeški naravi I guess.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Epialt ()

fireX88 ::

v tem ne vidim, da bi bil kdo šibkejši, vidim le neumnost in strah, da bo nekdo slabši od enega drugega...očitno imajo zelo težko zasebno življenje
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Pesimist ::

Alien123 je izjavil:

Pesimist je izjavil:

Tvoja prva tocka je tudi moj primarni vzrok zakaj ne sodelujem vec v PC gamingu. Konzola raje.


a misliš da na konzolah se ne cheata?.. s tem ko ma folk z raznimi dodatki ala xim4 itd tipkovnico in miško, je kar konkretno cheatanje..Upam da bi microsoft čimprej dal updejt za miško in tipkovnico ven



Sej vem, samo mislim da je vseeno procent cheaterjev glede na stevilo userov realtivno nizek. Sem videl streamera ki je z controlerom prejsni COD tak spilal, ko jaz z misko nebi skup spravo v najbolsem casu.

Jaz bi si sicer zelel PC verzijo ki te grupa glede na nacin input devica. Controller only, Mice+whatever. OZ se bolse PC controler+PS4 cross platform.

kitl76 ::

Potem si bil zelo slab :) Hecam se samo ne mi govorit, da je nekdo s kontrolerjem lahko boljši kot si z miško. Če samo tehnično pogledaš z miško na neko točko lahko pokažeš praktično prej kot v sekundi med tem ko s kontrolejem je to tehnično ne mogoče. Govorim seveda za igre tipa FPS.

particle ::

- zadnji dan je vecina igralcev na serverju cheatala


Slišal sem, da v beti niso vklopili anti-cheata zaradi tega, da cheaterji ne dobijo head starta.
Me pa tudi skrbi pomanjkanje endgame contenta. Pa s season passom si tudi niso nobene usluge naredili. -.-

ne mi govorit, da je nekdo s kontrolerjem lahko boljši kot si z miško.


Valda je lohk, če majo pa v takih igrah autoaim na kontrolerju. Poglej GTA s kontrolerjem... cover/aim/headshot

kitl76 ::

No sam ta autoaim ni pri vseh igrah saj legalno ne. V glavnem jaz ko sem imel Xbox One sem bil kot invalid :)

Alien123 ::

autoaim je nič proti miški.. sem dal skozi 300 ur špilanja hardline-a na joypadu pa se niti procent ne more primerjat z miško.. nemoreš tega primerjat, niti malo

kitl76 ::

Saj pravim jaz sem bil kot invalid je bilo kot, da še v življenju nisem igral FPS. No je pa res gamepad sem si zdaj kupil tudi za PC-ja amapk ga uporabljam izključno samo za vožnje pa kako arkado odigram z nijm no pa Assassin's Creed igram z njim mi je očitno ostalo še od Xbox-a.

Ciklamen ::

Baje imajo nek plan za end game, kaj točno pa se ne spomnim. Je bilo govora da bo in ja, beta je bila milo rečeno popackana z čiterji. Če je Ubisoft koliko toliko resen nek anti cheat bo, vprašanje pa koliko bo efektiven. Cheaterji (oziroma razvijalci) so vedno korak pred anti-cheat software-om in tudi tu ne bo izjema :)

Sam pa še vedno kolebam med tem ali bom kupil ali ne. Upam da bodo kakšni dodatni podatki o špilu, baje bo single playerja za okrog 10 ur tak da upam da je to res :)
- End of the Post ->

PredatorX ::


i7 4790k
TITAN X
1080P ž maxed out.

Hmm 100% uporaba i7tke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233158 (699) oo7
»

Rainbow Six Siege (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19829898 (1048) ahac
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522226 (15197) yayo
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311729 (10240) djabi
»

E3 2013 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14919477 (16642) oo7

Več podobnih tem