» »

Zabetonirati asfalt

Zabetonirati asfalt

cegu ::

Zdravo,

zanima me če se obnese zabetonirati luknjo, ki je na cesti pred mojo hišo že pet let. Komunalo pa občino to ne zanima, notri se pa nabira luža da meni umaže fasado in okna vsakih ko mimo pelje avto.

Cesta je polovično tako ali tako sedaj zaprta, ker malamo fasado in delamo streho.

Tistega hladnega asfalta pa ne dam not, ker je 25€ na hobuk.

korenje3 ::

pesek not nasuj...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

cegu ::

Pesek vsako zimo plug pobere.

#000000 ::

asfalt se poseda, beton ne, tako da bo čez kako leto dve plug zakačil ta beton in bo še večja pizdarija :)

sej se kup asfalt v vrečah in to not namešeš

GamerBoy ::

Zemljo daj not in rože posadi, mogoče boš zbudil zanimanje tistih, ki te sedaj ignorirajo.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

francek1 ::

cegu je izjavil:

Zdravo,

zanima me če se obnese zabetonirati luknjo, ki je na cesti pred mojo hišo že pet let. Komunalo pa občino to ne zanima, notri se pa nabira luža da meni umaže fasado in okna vsakih ko mimo pelje avto.

Cesta je polovično tako ali tako sedaj zaprta, ker malamo fasado in delamo streho.

Tistega hladnega asfalta pa ne dam not, ker je 25EUR na hobuk.

Če ti je fasada vredna manj kot 25EUR, se ti res ne splača...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

GamerBoy ::

Postavi odurno ograjo oz nekaj kar bo ščitilo fasado in hkrati iznakazilo videz celotne ulice, mislim da ti pridejo kaj hitro poflikat.

Jaz iz principa nebi tega sam popravljal, saj konec koncev tudi ti plačuješ davke, vinjete, in razne trošarine mar ne ?
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Fave ::

#000000 je izjavil:

asfalt se poseda, beton ne, tako da bo čez kako leto dve plug zakačil ta beton in bo še večja pizdarija :)

sej se kup asfalt v vrečah in to not namešeš


Tako je, kupi "hladni" asfalt v vreči in ga nameči not.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Malajlo ::

A komunalo in občino si pa opozoril na problem ali samo čakaš, da se zgodi božja volja?

Magic1 ::

A folk ne bere celih postov?!? Kaj mu morite s hladnim asvaltom, če je rekel da ne misli dat 25€ zanj. Lahko pa #00000 in Malajko vsak po 12€ donirata in bo..
Magic

mr1two ::

A beton je pa zastonj? :)
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

...:TOMI:... ::

Če je luknja velika, si zrihtaj eno feltno z odpada in pokliči policijo, da si uničil feltno z gumo. Pa naj zavarovalnica plača škodo na vozilu oziroma občina/država.

Jaz sem si okoli hiše to popravil tako, da sem cestarjem rekel, če so kje v bližini popravljali, da še pri meni uporabijo ostanek. Še veseli so bili, ker ni bilo treba tiste "šajtrge" asvalta peljati na deponijo. Ponudiš kako pijačo in vsi smo srečni.

Če greš pa po uradni poti, pa traja bistveno dlje in dražje kot kako pivo.
Tomi

Malajlo ::

Magic1 je izjavil:

A folk ne bere celih postov?!? Kaj mu morite s hladnim asvaltom, če je rekel da ne misli dat 25€ zanj. Lahko pa #00000 in Malajko vsak po 12€ donirata in bo..

Čak, napisal je, da občine in komunale to ne zanima. Lahko da imajo razbito kristalno kuglo in ne vejo za problem.

Furbo ::

Jaz sem imel jamo pred hišo, malce teženja je zadostovalo za popravek.

Če pa nisi vešč komuniciranja, pač rizkiraj par € za hladen asfalt, ali pa potem znova popravljaj fasado, se mi kar dozdeva, kaj je ceneje zate.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Glugy ::

To morš sam težit, večim težiš, večkrat težiš, bolj si tečen, hitrej si na vrst. Sorry sam pač tko je. Ne smeš odnehat. Morš težit tok časa dokler kdo od uradnikov ne reče ..ma dobr no dejmo temu že zrihtat tole malenkost predn mi vse živce požre. Če je treba tud na občino hod vsake par dni, klič, pošili smse tež sprašuj vse. Ej v enem mescu boš mel zrihtan. Sam jamri pa govor kk se ti fasada uničuje. Še posebi takrt ko je dež.

Furbo ::

Morda je meni pomagalo, da je cesta v bistvu državna ali nekaj takega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

WaterBoy ::

Če je državna cesta občina nima čisto nič z njeno ureditvijo

#000000 ::

Jest sem klical par let nazaj in pripel je Bojan Žlender personalno :) Obljubil vse a ništa od tega, potem sem ga mesečno klical, in enkrat se od nekje pojavi Lada niva ustavi tip dobesedno pri luknji, odpre gepek in iz hobuka strese vsebino (gues what) instant asfalt, ter s kelo mal pogliha. To je to za ta denar pravi in se odpelje.

Uglavnem to je bilo ko še nismo bilo v buli, sedaj niti tega več ne bo ker nimajo denarja, no ja bi tudi nov asfalt potegnili in kako dodatno cesto naredli, samo če bi EU dala sovde, ker SLO jih nima, rezultat pa je na koncu enak, narejenoi za en K, denar pa izpuhti, samo dok smo ga mi dajali ni bilo za njih problema, sedaj ko so odvisni od EU pa je druga priča.

Kup ta hobuk za 25 evrov in boš mel nekaj časa mir, če ti je prevelik stropek ali če se ti zdi neumno dat, potem pač zgleda ni tako zelo moteče, tko so men rekl.

cegu ::

25€ bi že dal, sam sem mislil napisat da je 25€ na hobuk, jaz bi jih pa rabil kar ene par. Cesta je itak čist v k, ampak mislim da jo nalašč ne popravljajo, ker nameravajo delat kanalizacijo "v kratkem".

Mogoče jutri, mogoče 2015 :)

...:TOMI:... ::

Zabetoniraj in naj jim pozimi trga pluge, ko se bo asvalt posedel in bo beton malo nad cestiščem.
Tomi

GamerBoy ::

Potem si boš lahko še sam plužil :))
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Aston_11 ::

Asfalt se ne posede kar tako, če je teren utrjen.

Beton noter, pa bo.

mat xxl ::

Kaj pa če greš drugo pot, pa luknjo še povečas , pa počakaš, da jih ene par razbije feltne ....... ;)

KruceFix ::

Pri nam beton dobro služi. :)
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

technolog ::

...:TOMI:... je izjavil:

Če je luknja velika, si zrihtaj eno feltno z odpada in pokliči policijo, da si uničil feltno z gumo. Pa naj zavarovalnica plača škodo na vozilu oziroma občina/država.


Pa se zavedaš, da je to prevara, za katero greš lahko po moje tud sedet?

Aston_11 ::

Koliko od tistih, ki imajo zvin vratne hrbtenice, jih sedi? Verjetno nobeden, so pa izplačila zvinov v 50% po podatkih Triglava goljufije - ki pa jih ne moreš dokazati.

Mehmed ::

Ti zdej enacis a je zares poskodovan z a je zares imel nesreco. Drugo je dosti lazje ugotoviti.

Aston_11 ::

Pri vratni hrtenici je polovica primerov izmišljenih - 4 čefurji, stara kanta, ki se jo zapelje v zid, čefurji z brisačami na urgenci, jamranje imajo v genih, RTG itak ne pokaže nič, ker nima kaj pokazati, nato k Lipeju, zahtevek, plačilo... tako to gre.

Mehmed ::

Ja ali pa en ima nesreco pa so naenkrat se stirje sopotniki not.
Pravim da je razlika med doktor mene boli vrat tudi ce rentgen nic ne kaze, pa tuki sem razbil avto, tudi ce se nic ne vidi. Lazje si je izmisliti poskodbe po nesreci kot nesreco samo.

Aston_11 ::

Itak. Tu ni dileme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Financiranje vaških cest?

Oddelek: Na cesti
252513 (1864) m0LN4r
»

Nov gradbeni zakon (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9210703 (7864) Pika na i
»

Močan udarec v odrezan del asvalta

Oddelek: Na cesti
202374 (1211) Daniel
»

Obcestni napisi

Oddelek: Loža
233696 (2965) ahac
»

oljni madeži

Oddelek: Loža
405447 (4933) SkIDiver

Več podobnih tem