» »

Katero airsoft pištolo kupiti

Katero airsoft pištolo kupiti

«
1
2

uporabniik ::

Pozdravljeni,

Zanimam se za nakup Airsoft pištole in se ne morem odločit na kateri plin bi vzel. Na razpolago je posebej plin kjer se magazin polni in eno je kjer se vstavi CO2 bombica.
Predvsem me zanima kakšne so kaj vaše izkušnje kaj bi bilo boljše.

Sam bolj gledam na CO2 bombico saj bi jo lahko potem polnil doma z velike bombe.

Kaj kupiti in kje kupiti?

http://www.landing-zone.net/beretta-m92...
http://www.panter-airsoftshop.com/trgov...
http://www.landing-zone.net/hfc-hg199p
http://www.maxairsoft.com/product_info....

Hvala za odgovore.

lp

[D]emon ::

CO2 bombic ne mores filat sam doma, ker gre za 5g bombice, podobne tistim za v posode za smetano v lokalih.

Bi pa osebno priporocal Taurusa, ker imam z njim dobre izkusnje.

Upam pa, da se zavedas, da je moc plinskih pistol dosti vecja od moci elektricnih, in lahko povzroci resne poskodbe.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Blitzkrieg ::

CO2 bombice so precej drage pri nas (nekje 1EUR na bombico) + pištolske replike na co2 so precej močnejše in na zato ponekod prepovedane. Kot je že [D]emon napisal jih ne moreš filat doma ampak jih moraš kupit. So pa večinoma 12g, ne 5g. Zato ti raje priporočam da vzameš nekaj na greengas. Ima svoje pomanjklivosti ampak je lahko dostopen in imaš kar veliko izbiro med proizvajalci in močjo.
Pa še to, najmanj plina porabijo netrzanje replike, manj ga porabijo trzajne s plastičnim zaklepom in največ ga porabijo trzajne s kovinskim zaklepom.

Kje kupiti? Maxairsoft ali MShop. Bolj prijazno osebje in bolj zanesljivi serviserji kot v LZ ali Panterju.

Zgodovina sprememb…

uporabniik ::

Pa koliko strelov zdrži nekje ena bombica?
Namreč na ebay sem videl da dobiš komplet 100 bombic samo 43€.

Mam pa idejo da bi si uredil neke vrste spojko za bombico ki bi jo lahko priključil na veliko flašo in napolnil.
Gledam na to da bi bila pištola močnejša ampak ne da bi hotel koga ranit ampak da na daljavo vsaj občutiš kaj bolečine.

V čem je pa razlika med netrzanje in trzajne?

uporabniik ::

[D]emon je izjavil:


Bi pa osebno priporocal Taurusa, ker imam z njim dobre izkusnje.


Potem bi te pa vprašal je celotni kovinski razen na držalu je plastika ali so še kakšne malenkosti ki so npr. zaklepnik itd.? In kakšen je magazin?
Pa imaš občutek da držiš kaj resnega ali je bolj kot otroška igrača?
Kako je pa bil zapakiran si dobil zraven tudi kovček ipd.?

Seveda govoriva o tem kot sem dal link?
http://www.maxairsoft.com/product_info....

Zgodovina sprememb…

uporabniik ::

Blitzkrieg ::

uporabniik je izjavil:

Pa koliko strelov zdrži nekje ena bombica?
Namreč na ebay sem videl da dobiš komplet 100 bombic samo 43EUR.

Mam pa idejo da bi si uredil neke vrste spojko za bombico ki bi jo lahko priključil na veliko flašo in napolnil.
Gledam na to da bi bila pištola močnejša ampak ne da bi hotel koga ranit ampak da na daljavo vsaj občutiš kaj bolečine.

V čem je pa razlika med netrzanje in trzajne?


Ne znam ti povedat koliko strelov zdrži ena bombica, mislim pa da je odvisno od stvari, ki sem jih prej naštela in zunanje temperature. Malo pogooglaj, verjetno boš našel bolj natančen odgovor. CO2 na temperaturo ni tako občutljiv kot greengas ampak vseeno bi se znalo poznat pri zelo nizkih in verjetno zelo visokih temperaturah. 100 bombic za 43EUR je res malo, ampak jih zlepa ne boš porabil. Tako da samo zase jih raje ne naročaj.

Te lahko vprašam koliko si star? Rabiš pištolo zase, za strelat v tarčo ali za airsoft spopade? Na spopadih ti namreč ne bodo dovolili uporabe tako predelane pištole, ravno zaradi tega ker bo premočna. Hitrost 0.20g BBjev naj ne bi presegala 320/330fps pri pištoli, ker se ta uporablja za strelanje na blizu, ko s puško ne smeš več strelat. S premočno pištolo torej ne boš smel strelat na blizu, za na daleč pa ne bo učinkovita, ker ima prevelik raztros. Če boš pa z njo strelal samo v tarčo, potem pa mirno predeluj :)

Trzajna pištola ima "enako" delovanje kot prava, torej ima delujoč zaklep. V tem linku ki si ga prilepil (http://www.maxairsoft.com/product_info.... lepo piše način delovanja: "Deluje polavtomatsko, dokler so v nabojniku BBji, zaklep pa pri delovanju skače v zadnji položaj. Ko se nabojnik isprazne ostane zaklep v zadnjem položaju, sprosti se z sprožilcem zaklepa." Torej ko strelaš, zaklep pobira BBje iz nabojnika in jih daje v cev. Premika se zaradi co2/greengas, medtem ko pri pravi ga premaknejo nazaj smodniški plini. Pri netrzajni se pa zaklep ne premika in zato porabi manj plina.

uporabniik je izjavil:

Potem bi te pa vprašal je celotni kovinski razen na držalu je plastika ali so še kakšne malenkosti ki so npr. zaklepnik itd.? In kakšen je magazin?
Pa imaš občutek da držiš kaj resnega ali je bolj kot otroška igrača?


Vprašanje sicer ne leti name, ampak na nekaj stvari ti pa vseeno lahko odgovorim (imam Beretto)
Celoten je kovinski, plastične sta samo obe strani ročaja in verjetno tudi HopUp. Zaklep je kovinski, nabojniki so kovinski. Nasplošno so kovinske replike veliko bolj realistične, saj so po teži in handlingu veliko bolj podobne pravemu orožju kot plastične.

Zgodovina sprememb…

uporabniik ::

Star sem 20 let trenutno bi šlo za streljanje v tarčo ipd. v bodoče pa tudi streljanje na poligonu.

Sam nimam občutka kako močen je strel ker še nimam te pištole mislim pa da če si na poligonu oddaljen par metrov (10m) in imaš kakšno trdo obleko ne začutiš strela zato bi lahko rekel, da pride do zatajitve strela.

Kakšno baretto pa imaš če lahko vprašam?
Kaj mi priporočaš?
Kakšna je pa kaj poraba določenih delov je potrebno pogosto kaj zamenjevat?

Zgodovina sprememb…

Blitzkrieg ::

Pri airsoftu ne rabiš trde obleke, ker je moč izstrelkov premajhna da bi te resno poškodovalo. Drugače pa brez skrbi, na 10m čutiš strel, tudi skozi obleko. Če te pa zadane v opremo se pa ponavadi sliši.

Moja je že precej stara (5 let) in ima precej delov zamenjanih tako da ne morem rečt katere firme je. Je pa cela kovinska.
Če jo redno vzdržuješ (čistiš, mažeš) ne bi smelo priti do pretirane obrabe. Pri greengas nabojnikih je edino pogosta napaka da se tesnilo obrabi in začne puščat. Kako je pri co2 nabojnikih pa nevem. Drugače se pa vsaka stvar po nekem času lahko pokvari in jo je treba odpret in popravit.

Drugače pa če imaš v bližini kak airsoft klub jih vprašaj če se jih lahko pridružiš, da boš malo videl kako stvar zgleda. Boš lahko še kakšno pištolo sprobal da vidiš kako zgleda če te kdo ustreli na blizu. Na facebooku imamo kar nekaj skupin ki se jim lahko pridružiš pa ti bo kdo povedal kaj več o določeni pištoli.

uporabniik ::

Hvala za odgovore. Se še odločam in bom videl kaj bom. :)

Lp,

krneki0001 ::

Uporabljam USP compact (lahko ti jo tudi prodam če ponudiš dobro ceno)
blowback, 22 bb-jev v nabojniku, plin (v nabojniku - napolniš iz flaše), zraven dam flašo plina in 4000 bb-jev (1kg)

 HK usp compact

HK usp compact




Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

uporabniik ::

nebivedu hvala za ponudbo ampak bolj mi je všeč kakšna baretta ali kaj podobnega.

lp,

krneki0001 ::

ČE boš že kupoval, vzami kaj kvalitetnega, ker tista poceni jajca prehitro zatajijo in crknejo. Tale moj HK USP Compact je ena najbolj kvalitetnih airsoft pištol.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ZarodeX ::

V airsoftu sem že nekaj časa in nekaj malega vam lahko povem.. :P

Z eno bombico sem sam naredil 200 strelov na pištoli brez Blowbacka.. z blowbackom se število strelov drastično zniža mislim da sem jih naredil okoli 80-100... Če je kdo zainteresiran prodam Sniper dosti bolj močan od teh pištolc. ;) pa scope ma tak da te na rit vrže ;), tudi sam sem si najprej želel pištolo ampak verjemi da bolš da kupiš nekaj večjega ali pa AEG repliko kot pa pištolco razen če imaš ''fetiš'' na pištolce.. , ker se boš slej kot prej naveličal strelat s to malo pištolco sploh pa ko boš enkrat primu v roke puško ;)Drugače pa metek od blizu na kožo se ti bo poznal 10 dni :=) ja velik sem jih že ''fasu''
XD

[D]emon ::

ZarodeX: Jaz sem pred leti, od elektricnega Tokyo Marui MP5 z razdalje 10 metrov fasal rafal cez roko, pikast pa sem bil se skoraj 3 tedne. Kar se tice moci teh zadev se ni za zajebavat. Dokler useka meso je v redu, ampak eventuelno utegne usekati tudi oko.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jazbec ::

zato varnostna oprema
usaj očala, če že ne maska (pri snajpi pač maske nemoreš imet zato pri njej uporabljam le očala)
drugače pa si sam trenutno lastim aeg m4a1 z predelani mehanizmom (dvemi cevni, katere menjavam: ena za cqb ter ena za na daleč, dolga cev) in baretto kot sidearm

krneki0001 ::

Sam uporabljam očala, ki imajo šipce iz polikarbonata in ustnik za box, da ne polomi kakega zoba na CQB varaiantah. Fleki se pa kr dobro poznajo še nekaj časa.

Sam imam G36K in HK USP compact in je oboje3 priročno - odvisno na kakame prostoru si. Če si v zaprtem, je pištola veliko bolje kot puška, s snajperjem pa tam nimaš nič za iskat. Na odprtem je pa drugače.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

(over)lord ::

Pozdravljeni,
nameravam si kupiti svojo prvo airsoft pištolo za tam okoli 50€ in me zanima če se mi splača kupit plinsko ali raje vzamem vzmetno.

radmannsdorf ::

plinske nove so dražje od 50€. pri plinu bo večja moč, ampak boš moral kupovati tudi plin.
vzmetne so bolj igračke, cenejše in pa ne rabiš plina :)
imaš tudi električne, vendar je izbira le-teh manjša.

Ugodne cene imaš v teh dveh trgovinah
http://gun-fire.co.uk/
http://www.taiwangun.com/

(over)lord ::

Šmorn ::

Hopup imajo vse, kar je plus. Ampak za 40 EUR ne pričakuj veliko in dolge življenjske dobe. Sicer pa ali misliš igrati airsoft ali streljati kar malo tako?

(over)lord ::

Ja streljaj bi bol v tarče ampak bi želel da pištola zdrži nekaj časa.

krneki0001 ::

Če boš samo na tarče streljal, potem si zračno tako vzami. Je veliko boljše kot airsoft.

(over)lord ::

Izbiram med sig sauer 2022 ali S&W M&P 40.
Katera je boljša?

Šmorn ::

@overlord
Kratek odgovor je, da pojdi v trgovino in poglej katera ti boljše sede v roko oz. tebi zgleda lepše. Notranjost je tako ali tako enaka. Nekoliko daljši odgovor imaš pa spodaj.

Groba delitev omenjenih disciplin omenjenih v tej temi:
- olimpijske discipline vključujejo precizno streljanje z zračnim orožjem in kalibrom .22", trap in skeet (streljanje glinastih golobov). sem pa slišal, da bo ali pa so že črtali kar nekaj disciplin.
- streljanjem s "pravim" orožjem, ki zajema (spet) precizno streljanje ali dinamične discipline ala ISPC, IDPA in podobne
- airsoft ki se lahko spet deli na recimo ti. "vaško ligo" ali "milsim"

Trenutno še brez omembe v tej temi:
- lokostrelstvo, ki ga še nisem preizkusil, je pa na seznamu

Moj predlog je, če bi želel streljal v tarčo je, da se obrneš na najbližje strelsko društvo. Kjer sem jaz član sem prvi dve leti uporabljal klubsko zračno orožje. Streljanje z večjimi kalibri zna biti zelo drag hobi. Airsoft je dinamična igra, ki ustreza ljudem, ki želijo nabrati kondicijo in/ali streljati druge ljudi brez posledic in/ali za ljudi, ki jih zanima vojaška taktika in preživetje v naravi.

Verjetno sem kakšno stvar napisal narobe ali pa jo celo zgrešil, pa me v tem primeru boli za to oz. me po potrebi dopolnite.

Vir: 20 let izkušenj s streljanjem z zračnim orožjem, "pravim" orožjem in airsoftom.

(over)lord ::

Hvala vam za vse odgovore upam da vam ni vzelo preveč časa

(over)lord ::

Samo še tole ali je kakšna razlika med 2022 in sp2022 in katere bb kroglice najbolj priporočate?

kako pretvoirš fps-je v joule

Zgodovina sprememb…

APPluk ::

Mene pa zanima katero Airsoft PUŠKO priporočate za začetnika, sprva bi jo imel za doma (tarče, jabolke8-) ), potem pa v kakašen klub (takrat bom po potrebi kupil novo). Zanjo sem pripravljen odšteti do 150€. Rad bi pa videl da bi bila kovinska (zaradi občutka), in ne plastična. Kaj priporočate?

krneki0001 ::

HK G36K, pa plastična naj bo, za 160€ kovinske ne boš dobil.

[D]emon ::

@nebivedu: Kje se takale ugodno dobi ? :) Plasticna, kovinska, delujoca, nedelujoca... mi je vseeno. Bi jo na steno dal za dekoracijo. :D
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

gddr85 ::

[D]emon ::

@gddr85: super, hvala!
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

krneki0001 ::

gddr85 je izjavil:

izvoli http://www.avantura.info/puska-airsoft-...
http://www.avantura.info/puska-airsoft-...
za dekoracijo bo dovolj


Sploh nisem vedel, da vzmetne tudi prodajajo. :))

Jaz imam G36k od classic army. Je delno kovinska, bi pa rad dobil to:


A se kdo kaj bolj ukvarja s predelavami? Bi se dalo G36k predelat v SL8

Zgodovina sprememb…

lonewolf_ ::

Za svojo prvo bi ti priporočal kalaš od cyme - poceni in dokaj zanesljivo. Če te zanima kaj več imaš tudi na FB skupino Airsoft slovenija in Tržnico airsoft opreme, kjer boš sigurno kaj našel. Ne kupuj hitro, pozanimaj se sploh kaj kupuješ. Ne nasedaj na predelane, če ne veš, da boš dejansko dobil predelano.

Z taiwangun-a dobiš cymine kalaše med 80 in 190EUR. Serija cm.04x je res dobra. Full metal tudi ni vedno istega pomena. Velika večina je AlZn zlitin in podobnih, je možnost, da počijo ohišja, v tem primeru je boljše jekleno ohišje (ja, je dražje, ampak bolj vzdržljivo). Z poljske recimo ga dobiš za ~190EUR medtem, ko pri nas za ~240EUR (enak, srednje visok rang)

Sam imam plastično cm.515 M4 (iz čiste radovednosti kako in koliko bo zdržala) in jo imam za posojo trenutno. Dal sem ji 6.03mm cev in rhop, z 7.4V LiPo in je to to od predelave (bo kak dolgo pač bo).
Imam tudi kovinsko KingsArms M4 repliko z vsem menjanim in flathop-om pa je razlika očitna.

Za vstop v klub ne rabiš nove, jaz sem z M4 za 80EUR prvih pet fajtov kar lepo spravljal ostale ven, tudi na daljšo razdaljo, kljub temu, da so imeli predelane in je bila moja komplet plastična, razen zobnikov (me vsaj roke niso bolele po 6ih urah nošenja brez pasu).

Za streljanje na tarče vzami kar ti je všeč in ugodno. Zanesljivost pride z ceno ali popravki/predelavami. Slednje lahko napraviš sam doma, ceneje, obstajajo pa tudi ljudje, ki bi bili pripravljeni servisirati za določen znesek. Jaz sem nardil vse sam, na Youtubu je ogromno videjev, AirsoftSociety.com je dobra stran in najdeš vse kar hočeš - s tem sem si pomagal.

PS Prosim ne pozabit na zaščito oči

Mene pa zanima katero Airsoft PUŠKO priporočate za začetnika, sprva bi jo imel za doma (tarče, jabolke8-) ), potem pa v kakašen klub (takrat bom po potrebi kupil novo). Zanjo sem pripravljen odšteti do 150EUR. Rad bi pa videl da bi bila kovinska (zaradi občutka), in ne plastična. Kaj priporočate?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

krneki0001 ::

lonewolf_ je izjavil:

PS Prosim ne pozabit na zaščito oči


To največkrat pozabijo.

lonewolf_ ::

Zakaj pa ne, verjetno samo kopito menjaš. Ne poznam sicer notranjosti G36, ampak mislim, da ima v3 GB, isto kot kalaši.

Nekaj takšnega torej iščeš: https://www.hkparts.net/shop/pc/viewPrd...

krneki0001 je izjavil:

gddr85 je izjavil:

izvoli http://www.avantura.info/puska-airsoft-...
http://www.avantura.info/puska-airsoft-...
za dekoracijo bo dovolj


Sploh nisem vedel, da vzmetne tudi prodajajo. :))

Jaz imam G36k od classic army. Je delno kovinska, bi pa rad dobil to:


A se kdo kaj bolj ukvarja s predelavami? Bi se dalo G36k predelat v SL8
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

[D]emon ::

nebivedu> Sploh nisem vedel, da vzmetne tudi prodajajo.

Jaz tudi ne, zato je tole prijetno presenecenje. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

krneki0001 ::

lonewolf_ je izjavil:

Zakaj pa ne, verjetno samo kopito menjaš. Ne poznam sicer notranjosti G36, ampak mislim, da ima v3 GB, isto kot kalaši.

Nekaj takšnega torej iščeš: https://www.hkparts.net/shop/pc/viewPrd...


Preklopno kopito dela probleme - tam je iz enega kosa del, kamor je kopito vpeto.

lonewolf_ ::

Mja, pozna ura, zdaj vidim. Vprašanje če se da to sploh kje dobiti... očitno je treba body tudi menjat. Na hitro počekiral večje retailerje pa nisem videl nikjer.

krneki0001 je izjavil:

lonewolf_ je izjavil:

Zakaj pa ne, verjetno samo kopito menjaš. Ne poznam sicer notranjosti G36, ampak mislim, da ima v3 GB, isto kot kalaši.

Nekaj takšnega torej iščeš: https://www.hkparts.net/shop/pc/viewPrd...


Preklopno kopito dela probleme - tam je iz enega kosa del, kamor je kopito vpeto.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

APPluk ::

Kaj pa pravite na tole:
http://www.maxairsoft.com/product_info.... ,
na nekaj forumih sem prebral da je odlična za začetnike, je to res al je le kitajski shit?

krneki0001 ::

Ja, za začetnika bo tole ena izmed najboljših.

lonewolf_ ::

JG je kar soliden kitajc. Moraš pa vedet, da G36 ne obstaja v full metal verziji, saj je tudi prava puška iz kompaktne ABS plastike. Na Taiwangun poglej, je večja izbira pa še skupaj s poštnino te bo prišlo verjetno ceneje.

Evo ti nebivedu, en jo celo pri nas prodaja: http://www.bolha.com/rekreacija-sport/a...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

APPluk ::

Potem bom verjetno G36C od Jing Gong kupil, potem me pa še zanima katere dodatke priporočate in katere BBje?
Hvala za odgovore:D

lonewolf_ ::

300-350 FPS: .20G
350-400 FPS: .25G
400-450 FPS: .28G
450-500 FPS: .36G
500 FPS: .43G

Tako je nekako optimalno, katero firmo pa ti še sam ne vem povedat. Naši fantje so kar zadovoljni z specna arms metki, ki pa so se v moji cevi obnašali čudno, saj je vsak ~5. zavil levo/desno.
Trenutno sem zelo zadovoljen z RocketsPlatinum. Glede teže boš pa sam videl kaj ti na koncu odgovarja. Jaz imam okoli 390fps pa uporabljam .28g in .30g.

Hitrost izhoda metka =/= natančnost/domet. Ponavadi metki zavijajo, če so prelahki.
Če pogledaš japonski TokyoMarui, boš videl, da je večina pušk med 290 in 330fps. Je pa TM ena izmed boljših firm glede replik.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

krneki0001 ::

C je takratek G36, K verzija je malo daljša. Za CQB bo C verzija boljša, če se boste pa v hosti lovili naokoli, se pa meni bolj dopade K, zaradi daljše cevi in bolj natančnega streljanja.

lonewolf_ ::

Daljša cev ti kvečjemu doda pri fps (pa še to samo kadar tvoj cilinder požene dosti zraka v cev, če ga je premalo, lahko fps tudi padejo). Je seveda res, da se doda pri konsistenci metkov na daljšo razdaljo, če bi gledala 226mm proti 470mm mogoče.. Nikakor pa ne opaziš razlike v natančnosti med 363mm in 407mm... Čisto drugo pa je potem premer cevi :)
Natančnost pride z modifikacijami, kar pa zajema dosti več kot pa samo fps in dolžino cevi.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

krneki0001 ::

C vs K verzija je razlike preko 10cm.
247mm - G36C
355mm - G36K
495mm - G36E (SL-8)

lonewolf_ ::

Ja, ok. Kaj si hotel s tem sedaj? Ne pomeni, da bo puška z 495mm natančnejša kot 355mm...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

krneki0001 ::

Tebi povedat, da med C in K verzijo ni samo 4cm razlike, ampak 10, kar pa že pomeni razliko, kjer je K verzija bolj natančna kot C.

lonewolf_ ::

Saj nisem rekel da je samo 4cm, niti nisem pisal koliko ima kateri model... napisal sem samo, da z daljšo cevjo ni nujno, da imaš natančnejšo puško.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15323654 (14941) gregc1
»

Paintball

Oddelek: Loža
151696 (1257) sdkv
»

Katero airsoft

Oddelek: Loža
364110 (3097) ru7
»

Airsoft kupovanje po internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678326 (6729) Ovi
»

airsoft

Oddelek: Loža
272625 (1911) Kaktuspv

Več podobnih tem