» »

Problemi z tipkovnico

Problemi z tipkovnico

maticb492 ::

Torej že skoraj 2 leti imam neko bolj poceni tipkovnico, ki mi je sicer ergonomsko in funkcionalno ekstremno všeč, še posebej ker je bila samo 30€ ampak zadnje 2m eseca imam probleme, namreč kar naenkrat se mi odklopi, in ko se mi računalnik kar zamrzne za 2 sekundi, če se zgodi med igranjem igre mi pade fps na 1 in potem počasi gre proti normalnemu, zgodi se ponavadi ko tipkovnico malo premaknem, zato sem misli da je usb kabel, ampak sem tipkovnico odprl in pregledal stike, usb kabelčki so vsi 4je trdni pritrjeni pregledal sem tudi spojna mesta na plošči, pa ni nič opaznega, ima kdo idejo kaj bi lahko bilo narobe? Večino časa dela vredu, ne razumem zakaj se mi kar naenkrat odklopi (oz. pač windows je ne zazna več ker se čuje tisti zvok ž ne dela za nekaj časa, dokler se ne priklopi nazaj)

Tipkovnica je:
http://www.trust.com/products/product.a...

Verjetno jo bom moral menjati, se zavedam tega, samo mogoče če je imel kdo podobne probleme pa da kaj ve?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Riff ::

probaj priklopit na drug usb ali pa probaj z drugo tipkovnico

maticb492 ::

Riff je izjavil:

probaj priklopit na drug usb ali pa probaj z drugo tipkovnico


Drug usb sem že probal, druge tipkovnice pa nimam ker sem pred to uporabljal ps2 millenium tipkovnico ki bo letos dopolnila 13 let pa je najboljša tipkovnica vseh ačsov :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
7565 (501) Laki_ laik
»

Alt button

Oddelek: Strojna oprema
101308 (1199) Yacked2
»

Miškin kazalec je "zmrznil" na ekranu, tudi tipkovnica ima probleme

Oddelek: Pomoč in nasveti
7752 (720) solatko
»

Tipkovnica brez šumnikov

Oddelek: Strojna oprema
91843 (1659) pingo76
»

Problem s tipkovnico

Oddelek: Strojna oprema
5787 (746) =Exceed=

Več podobnih tem