» »

Računalnik se ne zažene

Računalnik se ne zažene

Laki_ laik ::

Imam problem in sicer se mi računalnik noče zagnati.Obtiči na črnem zaslonu z napisom A2 v spodnjem desnem kotu.Problem se je pojavil pred dvema dnevoma.Prej je bilo vse brez problema.Do sedaj sem ugotovil da če izklopim tipkovnico gre preko tega in se normalno naloži.V računalnik nisem posegal(je še v garanciji) niti nisem nič novega priklapljal.A je kdo že imel podoben problem?Se da to kako porihtat ker se mi ne da vedno izklapljat tipkovnice.

hojnikb ::

si probo drugo tipkovnico oz. usb port ?
#brezpodpisa

Laki_ laik ::

nisem ker je žal nimam pri roki.je pa tipkovnica drugače normalno delujoča brez bilo kakih problemov.

Compufreek ::

Če nimaš znanja, računalnik pa je še v garanciji, tako kot ti je nekdo napisal probaj tipkovnico priklopit v drugi USB port kot je bila do zdaj če pa je še vedno isto pa nesi na garancijo.

Ps. mogoče probaj tipkovnico priklopit na kak laptop ali kolegov PC če tam dela brez problema je najbolje da neseš na garancijo.


lp

Laki_ laik ::

Tipkovnica ni usb ampak ps2.tako da edino kar je da grem k kolegu poskušat.

AC_DC ::

Katera plata in ostala sestava ?
https://www.google.si/?gws_rd=ssl#q=a2+...

Če si navijal, odvij na stock https://pcpartpicker.com/forums/topic/7... .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

kixs ::

Katere Winse imas?

Sicer pa probaj najprej zagnati Windows v SAFE mode. Ce bo vse delalo, odpri Command Prompt in napisi ukaz:

sfc /VERIFYONLY

Ko bo prisel do konca, bi javil ali je vse OK ali pa so napake. Ce so napake, vpisi:

sfc /SCANNOW

Laki_ laik ::

AC DC @ nisem nič navijal ker se na te reči ne spoznam in niti ne rabim.Sestava je sledeča:procesor Intel Core i7 4770 @ 3.40GHz,matična MSI H87-G41 PC Mate(MS-7850), grafična NVIDIA GeForce GTX 750,ssd kingston 120 gb ,hdd 2 tb.
kixs @ winsi so win 10 pro


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ni zvoka

Oddelek: Loža
6713 (624) val46
»

Čudna težava s novo pošiljko PCjev | Ali rabim bioenergetika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
172400 (1786) solatko
»

Voda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
203068 (1858) Pyr0Beast
»

Tu je WUSB - brezžični USB

Oddelek: Novice / Ostale najave
314942 (3669) MrStein
»

Dve tipkovnici..

Oddelek: Pomoč in nasveti
8945 (810) SpiDEr8

Več podobnih tem