» »

izginile datoteke v Win XP

izginile datoteke v Win XP

ziciko ::

Racunalnik se mi je restartal, nato pa so se XP-ji kar sami obnovili, na popoln zatecek, nisem pa izgubil nobenih programov, ampak datoteke, ter e-maile! Vse Windosove mape so se izpraznile! Moji dokumenti so prazni, vsi E-maili v Outlooku, Desktop je prazen! Ce hocem dat obnovitev sistema, se noce obnovit ter napise "obnovitev ni popolna", Ko pa dam tam na disku, čiščenje diska, pa je so tam te izgubljene datoteke in jih je kar za 6GB! Kako do teh podatkov!? Tenx

b4d ::

Happens all the time, jest sem danes dvakrat formatiral XPje, so en qrc od qrca. Še enkrat se sesujejo in fuknem vse od microsofta u kontejner. Meni sploh repaira ni hotelo zagnati, kao wrong admin password ma dej no pismo. MS sucks...
b4d.sablun.org

nsignific ::

Directory index se ti je pobrisal. SKlepam vsaj, no, nazadnje ko se mi je to zgodilo se trenutek pred tem spomnim da sem v disc cleanup izbral brisanje directory indexa :) Spet ugibanje: sumim da Directory Service restore (f8 ob zagonu) ima kaj opraviti s tem. Se splaca poskusit vsaj no! Ugibam vse seveda! Pri MSju se itak nikoli ne ve...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se po izbrisu računa iz programa lahko obnovi stare maile?

Oddelek: Loža
161698 (972) nokia6310
»

Fujitsujev "eliminator" magnetnega zapisa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
657813 (5211) Wolfman
»

PC kar naenkrat zmrznil in zdaj fukcionira čisto počasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
131611 (1368) bluefish
»

HTML vprašalnik preko e-pošte

Oddelek: Izdelava spletišč
222221 (1898) MihaFirst
»

Windows server 2003 Standard

Oddelek: Operacijski sistemi
101315 (1147) kockish

Več podobnih tem