» »

Kazen iz tujine - prehitra vožnja

Kazen iz tujine - prehitra vožnja

mirch ::

Sem dobil kazen iz tujine. Blizu Bohn-a sem naletel na stacionarni radar, kjer je omejitev 70 km/h, sem se peljal 90 km/h. Položnico z pismom in sliko pa sem dobil od (če se ne motim) ene od zveznih dežel: "Kreis Euskirchen"

Torej kazni ne gredo preko policije? Kazen je sicer 30€. Samo zanima me kako sem dobil položnico kr od neke dežele. Kaj se zgodi če ne plačam? Zgolj vprašam :)

http://www.kreis-euskirchen.de/

Aston_11 ::

mirch je izjavil:

kr od neke dežele.


Ni to balkan, da bi bila kr neka dežela. Lahko te izterjajo neposredno preko naših sodišč že dolgo časa.

JesseP ::

Nevem ce se splaca za 30eu, ampak vem da enkrat so pritozbe uspevale ce poloznica ni prevedena v slovenski jezik :)

šernk ::

JesseP je izjavil:

Nevem ce se splaca za 30eu, ampak vem da enkrat so pritozbe uspevale ce poloznica ni prevedena v slovenski jezik :)


kaj jim preprečuje, da ti pošljejo čez 14 dni še 1x prevedeno?

za 30€ mislim, da ne bodo šli izterjevat, problem se pa zna pojavit ko se boš naslednjič prikazal v njihovi bazi pri naključnem preverjanju na AC. Treba je poznat njihove zakone, ker dugače se lahko ob naslednjem obisku hitro zadeva konča v prenočevanju na policijski postaji.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

cvizl ::

Mal Off ampak to je normalna kazen 30EUR za 20km.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvizl ()

r3dkv1c4 ::

Aston_11 je izjavil:

mirch je izjavil:

kr od neke dežele.


Ni to balkan, da bi bila kr neka dežela. Lahko te izterjajo neposredno preko naših sodišč že dolgo časa.

Za 30€ te nihče ne preganja iz Nemčije, še manj...prek naših sodišč te pa sigurno ne bodo terjali.
Zgodi se, da naslednjič, ko boš ustavljen v Nemčiji, boš moral plačati vse kar sodi v ta primer....oz. dokler ne bo šoldkov ne boš šel od tam.

Tudi po 5 letih bo tako...

mirch ::

Hvala za odgovore. Kot rečeno sem zgolj vprašal;) Položnica plačana;)

medenko ::

ja wohl. pa vozi po cpp.

Queen ::

Hej družba!
Iz Nemčije nas je v poštnem nabiralniku pričakal pozdrav za kazen - 30€. Prekoračitev hitrosti na avtocesti za 19km/h.
Ali je še v veljavi pravilo, da se kazni iz tujine ne izterjajo, v kolikor gre za manj kot 70€?

tikitoki ::

30 EUR za tak prekrske je nizka kazen. Placaj in drugic upostevaj predpise.

steev ::

Jao, eni bi se za 30 eur tresl, vsakič ko bi zopet šli v Nemčijo.
:|

sunshine403 ::

Kolikor vem je legalno edina moznost kaznovanja, da svabi odstopijo to nasemu sodiscu, ki potem izterja te stvari. Ampak obstaja pa ena druga stvar, ki pa nima veze s to "legalnostjo". V Nemciji si ob neplacilu zaveden da kazni nisi placal. Ko te bodo naslednjic slucajno pogledali na meji (ja vem Schengen pa to, ampak pregledi na AC Salzburg-Muenchen se redno opravljajo ze 5 let), ali pa ko bos slucajno priletel v Frankfurt/Munchen in samo prestopil, mogoce strpali v keho do jutri, ker je danes ravno nedelja in se nihce ne ukvarja s tem, ali pa ko bos kot recimo jaz, po nekje zaprosil za akreditacijo in to jo bodo gladko zavrnili pa gre tvoj busines v 3pm. Se splaca za 30eur? Meni se ne, zato redno placujem te stvari, tudi ce mogoce niso povsem po pravilih.

Invictus ::

Plačaš in se ne zajebavaš. tako ali tako so kazni nizke...

Mene so 1x na eni furi dobili 2x v Avstriji...

Razlogi so navedeni zgoraj. Zadeva ne zastara...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

30eur pa to si ful poceni skos prisel
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

Ne rabiš plačat, če ni prevoda.
Kazni do 70 evrov se ne izterjuje.

Jaz sem zmetal že goro avstrijskih pisem v koš. Problem je zadnje čase, ker posojajo slovenski prevod tudi na sever Avstrije. Zdaj pa kakor me piči. Včasih plačam, včasih zmečkam.

Tujci se ne bodo ukvarjali s tabo. Če boš plačal boš, če ne, ne.

Da so kazni nizke, je laž. Odvisne so od avtomobila, ki ga voziš in s tem povezanimi frustracijami birokratov. Nazadnje sem šel 96 po AC, 16 preveč in dobil 80 evrov. Pri nas lahko to samo sanjaš.
Ali pa za 35 preveč po AC 350 evrov. Seveda takih nebuloz ne plačam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

St235 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

mirch je izjavil:

kr od neke dežele.


Ni to balkan, da bi bila kr neka dežela. Lahko te izterjajo neposredno preko naših sodišč že dolgo časa.

Za 30€ te nihče ne preganja iz Nemčije, še manj...prek naših sodišč te pa sigurno ne bodo terjali.
Zgodi se, da naslednjič, ko boš ustavljen v Nemčiji, boš moral plačati vse kar sodi v ta primer....oz. dokler ne bo šoldkov ne boš šel od tam.

Tudi po 5 letih bo tako...


Ne zavajaj. Policija nima niti evidence niti mandata, da bi terjala prekrške lokalnega redarstva.

feryz je izjavil:

Ne rabiš plačat, če ni prevoda.
Kazni do 70 evrov se ne izterjuje.

Jaz sem zmetal že goro avstrijskih pisem v koš. Problem je zadnje čase, ker posojajo slovenski prevod tudi na sever Avstrije. Zdaj pa kakor me piči. Včasih plačam, včasih zmečkam.

Tujci se ne bodo ukvarjali s tabo. Če boš plačal boš, če ne, ne.


Prevod nima popolnoma nobene veze s tem ali plačat ali ne. Če ti lokalno redarstvo pošlje nek pildek pa naj bo v svahiliju, nemščini ali slovenščini to nima nobenega vpliva na njegovo izvršljivost.

sunshine403 je izjavil:

Kolikor vem je legalno edina moznost kaznovanja, da svabi odstopijo to nasemu sodiscu, ki potem izterja te stvari. Ampak obstaja pa ena druga stvar, ki pa nima veze s to "legalnostjo". V Nemciji si ob neplacilu zaveden da kazni nisi placal. Ko te bodo naslednjic slucajno pogledali na meji (ja vem Schengen pa to, ampak pregledi na AC Salzburg-Muenchen se redno opravljajo ze 5 let), ali pa ko bos slucajno priletel v Frankfurt/Munchen in samo prestopil, mogoce strpali v keho do jutri, ker je danes ravno nedelja in se nihce ne ukvarja s tem, ali pa ko bos kot recimo jaz, po nekje zaprosil za akreditacijo in to jo bodo gladko zavrnili pa gre tvoj busines v 3pm. Se splaca za 30eur? Meni se ne, zato redno placujem te stvari, tudi ce mogoce niso povsem po pravilih.


Dajmo za take nebuloze kak konkreten vir. Ker razen za šankom nemci še niso slišal za tako evidenco. Še manj pa za to, da bi zaradi neplačila prekrškov omejevali gibanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

showsover ::

Aja, sem tudi jaz enkrat plačal, sem nekje okoli Velikovca vozil nekaj prehitro, ene 40€ je bilo ali kaj, pa ko je bilo še vse v slovenščini, sem plačal. A res ne bi bilo potrebno? Je to kakšno ustno izročilo ali je kdo to že kje v kakšni obliki formaliziral?

St235 ::

JesseP je izjavil:

Nevem ce se splaca za 30eu, ampak vem da enkrat so pritozbe uspevale ce poloznica ni prevedena v slovenski jezik :)

ne, ne veš. Samo za šankom si slišal.

feryz ::

@st235
To ti praviš. Jaz pravim drugače. Navsezadnje imam skupni avstrijski izplen preko 4 jurje evrov (plačanega pol) in tri pozive za izjasnitev, kdo je vozil z grožnjo petih jurjev vsakič, ko ne javim. Ja pa ja de.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

showsover ::

Kaj te počneš, da si tako 'drag', asvalt orješ tam ali kaj? Meni je to bila vedno takšna lepa počasna vožnja, malo študiral o uradni statistiki Slovencev in kako se asimilirajo sčasoma in to. V bistvu nekako posloven izlet.

feryz ::

211 km/h po regionalki? Ta je bila res huda.
Ali pa polnih 250 km/h po AC.
V tem primeru ne pošiljajo kazni, ampak poziv.

St235 ::

showsover je izjavil:

Aja, sem tudi jaz enkrat plačal, sem nekje okoli Velikovca vozil nekaj prehitro, ene 40EUR je bilo ali kaj, pa ko je bilo še vse v slovenščini, sem plačal. A res ne bi bilo potrebno? Je to kakšno ustno izročilo ali je kdo to že kje v kakšni obliki formaliziral?


Z vidika EU zakonodaje je jasno. Izterjava poteka preko lokalne (v tem primeru slovenske) policije, ki ji mora tuji organ predložit vsa dokazila prevedena v slovenski jezik. Minimum za tak postopek je 70 eur. Tega praktično nihče ne dela za banalne prekrške, ker denar za pobrani prekršek ostane državi, ki je postopek končala. V tem priemru dobiš kazen vročeno na enak način kot če bi prekršek naredil v sloveniji in tudi izterjavo v primeru neplačila izplje FURS.

Ta ljubezenska pisemca ne nosi nikakršne teže. Praviloma gre za takšne in drugačne lokalne redarske službe, ki na podlagi EU direktive o izmenjavi podatkov o lastnikih vozil pridobijo podatke in pošiljajo okrog grozilna pisma. Edino še hrvaška parkiorišča so bolj banalna. ČE ne plačaš je seveda možno, da bi šli v odšpkodninsko tožbo in mednarodno izterjavo, ampak za 30 eur tega ne bo nihče počel ker nima smisla. Niti pod razno pa nimajo centralnih registorv, kjer bi pri naključni kontrolah ali mejnih prehodih kot za časa železne zavese ugotavljal ali imaš neporavnane obveznosti do neke lokalne skupnosti. Še manj pa je to osnova, da bi ti lahko omejili gibanje.

feryz je izjavil:

@st235
To ti praviš. Jaz pravim drugače. Navsezadnje imam skupni avstrijski izplen preko 4 jurje evrov (plačanega pol) in tri pozive za izjasnitev, kdo je vozil z grožnjo petih jurjev vsakič, ko ne javim. Ja pa ja de.


mešaš hruške in jabolka. Idiote, k inabijejo par jurjev kazni seveda bodo preganjali skladno z EU zakonodajo. Če ne druge zato, ker je psihopate pač treba spravit s ceste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

feryz ::

Mešaš hruške in jabolka. Hitra vožnja ni enako psihopatskemu vedenju.

Ker drugače lahko glavnino Nemcev označimo za psihopate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

St235 ::

glavnina nemcev ne plačuje par tisoč eur kazni, to je rezervirano za balkanske psihopate.

showsover ::

feryz je izjavil:

211 km/h po regionalki? Ta je bila res huda.
Ali pa polnih 250 km/h po AC.
V tem primeru ne pošiljajo kazni, ampak poziv.

Pa zakaj? Pa s to tvojo Zefiro ali kaj? Si še bolj mlad ali kaj?

feryz ::

Ne, stara sva oba že. Jaz še bolj kot ona. Njo bomo menjali, mene malo težje.

Ok, pod črto, jokanje na forumih za prejetih par evrov, ne reši popolnoma ničesar. Če si jokica, preprosto plačaš, če se ti fučka vržeš stran.
Kaj bi bilo prav, pa vsi vemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

showsover ::

Meni pa je bilo vedno užitek tiste vasi gledat pa študirat slovenska imena, kaj že Grebinj, Labot, Pliberk, Ruda itd., pa potem it malo prebrat o teh krajih/zaselkih in to pa o Dravi in to. Skoraj kot neka meditacija, v bistvu je bil res užitek, še kar v redu plačan, pač na 'službeni' poti. Pa da tam dirkam (ne vem, če bi sploh šlo 250, ma še mamo nekaj več na števcu, samo smo se vsi polenili), meni bi bila izguba.

feryz ::

Jaz grem prevečkrat skozi, da bi še užival. Zaradi kolon, zastojev, del na cesti, sem si tudi že vse gozdove po Avstriji in Evropi ogledal.
Že če kdo omeni Dunaj, se mi prične dvigovati želodec. Toliko obvozov skozi mesto, kot sem jih tam naredil, ker niso sposobni ene ceste narediti, jih nisem še nikjer. Da ne omenim, da že 15 let, vsako leto, popravljajo most čez Donavo. Svetovni rekorderji brez primere.

showsover ::

Ja, mi smo bili ene 14 let nazaj na Dunaju dalj časa, ziher leto, morda dve, 2 bezirk ali kaj je bilo, se nič ne spomnim, da bi popravljali, ampak ok. Zdaj smo delali za dunajsko matico na (avstrijski) periferiji (hehe) pa potem vse od doma, da je bil že popi*ditis. Saj zdaj, kar v kratkem, zgleda, bomo verjetno spet, samo bo zaenkrat, verjetno, nek hotel s pogodbo, vsaj na začetku, ko bo (spet) onboarding.

Aja, pozabil sem, nisem bil na uro vezan (mislim, sem, ampak ne glede na prihod in to)... Prišel sem, ko sem.... Sem tak fejst luzer, da se jim je j*, če pridem ali ne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

sunshine403 ::

St235 je izjavil:



Dajmo za take nebuloze kak konkreten vir. Ker razen za šankom nemci še niso slišal za tako evidenco. Še manj pa za to, da bi zaradi neplačila prekrškov omejevali gibanje.

Ti že veš. Kot vedno strokovnjak za vse, v resnici se ti pa niti sanja ne kako so stvari kje drugje kot v njegovi vasi. Pa še tam nisi lih na tekočem. Ampak če nekdo želi poslušati tvoje idiotske "nasvete", feel free. Najbolj fino pa je, da lahko serjes s tvojimi kretenizmi, ko gre pa kaj narobe, se naj pa tisti, ki te je poslušal sam ukvarja s posledicami.

St235 ::

sunshine403 je izjavil:

St235 je izjavil:



Dajmo za take nebuloze kak konkreten vir. Ker razen za šankom nemci še niso slišal za tako evidenco. Še manj pa za to, da bi zaradi neplačila prekrškov omejevali gibanje.

Ti že veš. Kot vedno strokovnjak za vse, v resnici se ti pa niti sanja ne kako so stvari kje drugje kot v njegovi vasi. Pa še tam nisi lih na tekočem. Ampak če nekdo želi poslušati tvoje idiotske "nasvete", feel free. Najbolj fino pa je, da lahko serjes s tvojimi kretenizmi, ko gre pa kaj narobe, se naj pa tisti, ki te je poslušal sam ukvarja s posledicami.


In še kar naprej lajnanje gostilniških govoric. Da bi pa svoje blodnje podprl z virom, je pa pač prezahtevno.

user-pass ::

Jaz ne grem niti do trgovine brez Blitzer.de app-a.

Queen ::

Ma bilo je neko komaj opazno delo na cesti, pa pri vseh tovornjakih na ta četrtem pasu hitro spregledaš znak za omejitev. Samo videli smo flash, ko je slikalo.

Jz bi gladko vrgla preč, v Nemčijo nimamo nobenih poti... Moj je bolj tak, da bi mu na vesti ležalo.

m0LN4r ::

Odvisne so od avtomobila, ki ga voziš in s tem povezanimi frustracijami birokratov.
hahaha
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

c3p0 ::

Nazadnje, ko sem peljal iz Nemčije domov, noga malce pretežka, se je pač mudilo. Sem nato domov dobil dve avstrijski pisemci po 50EUR, vse vzorno v Slovenščini, eno iz severa, drugo iz juga. Plačal in rešeno. Če si kriv, si kriv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Invictus ::

Avstrijci te bodo dobili prej ali slej, saj so sosednja država.

Če imaš preveč kazni, te bodo že 1x našli, potem pa plačaš vse za nazaj, z obrestmi.

Ne bi bil prvi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fikus_ ::

Človek, če si imel jajca za gas pritiskat, ne jokat tukaj, imej še jajca za kazen plačat.

sunshine403 ::

St235 je izjavil:

In še kar naprej lajnanje gostilniških govoric. Da bi pa svoje blodnje podprl z virom, je pa pač prezahtevno.

Si slucajno ti podprl tvoje nebuloze z virom? Aja tebi naj se verjame. No moj vir so pa moje lastne izkusnje s tem. Ti jih pac nimas, pa se staviti bi si upal, da se ti tudi pod razno ne sanja kako imajo stvari urejene v Nemciji niti kaksni so gor zakoni. Ampak ja saj ti verjamemo, ti ves vse.

St235 ::

Torej smo zaključili in si si zadevo pač izmislil? Razumem, da če drugače ne najdeš pozornosti gre tudi tako.

Seveda pa lahko predložiš vir za tvojo izjavo, ki bo presegal slaboumno sklicevanje na lastno avtoriteto. Če bi dejasnko imel karkoli vedel o nemški zakonodaji bi predložil vire, tako pa pač dalje nakladaš.

m0LN4r ::

Tu vse lepo pise: https://www.anwalt.de/rechtstipps/bussg...
Malo je odvisno od primera in visine kazni, ampak na splosno je v EU zelo podonbo. Je pa za njih ceneje, ce te dobijo slucajno cez 10 let na mejni kontroli, letaliscu, navadni kontroli in pokasirajo za nazaj.

https://www.bussgeldrechner.org/strafze...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

GR2 ::

fikus_ je izjavil:

Človek, če si imel jajca za gas pritiskat, ne jokat tukaj, imej še jajca za kazen plačat.

Saj lahko pritiskaš, izven naselja komot do 120. Zjutraj ko te itak ne morejo slikat oz. itak še spijo tako policaji kot redarji, lahko tudi več. Popoldne lahko tudi več, ker te izven naselja ne bo noben meril.
Ampak nad 120 itak že težko voziš po vsaj malo zaviti cesti, pa itak moraš zavirat potem kot nor noter v naselje.
V naselja pa jaz res že takoj pri tabli ne upam čez 50, niti zjutraj, tolk so me zjebali zdaj s temi njihovimi položnicami (pri nas, ne AU). Tudi če imam pred tem noter 120, raje pohodim zavoro. Edino zadnjih par 10m včasih že prej potegnem, tudi ko so me zadnjič slikali, me ni meril potem še naprej do table, ampak samo pred prehodom.
Drugače tudi če res paziš da voziš 50, imaš na števcu včasih 60-65. Ampak števec bi skoraj moral kazat vsaj 3 če ne 5 več, se pravi 65-3-5 in si že safe.
Ampak mene sedaj skrbijo že te 80EUR (40EUR) položnice, pa tudi 40/20EUR ne mislim več plačevat, tako da probam držat 50 kjer se le da.
V bistvu bi moral po pravilih, če so to max hitrosti, za policaje vozit 40/80, ampak to ni življenjsko, ker si na cesti ponavadi zato da kam prideš. Še poklicni vozniki, avtobusi in tovornjaki imajo v naseljih redno 60 noter, ne vem ali njim ne pošiljajo položnic.
Edino če imaš 0-6 pik lahko voziš brez skrbi, to ni panike če te slučajno dobijo 90 v naselju. Ampak potem pa 2 leti striktno 50.

Sicer je pa tako, če imaš tako mišljenje, boš enkrat sigurno dobil položnico. Jaz sem tudi mislil kako povsod vozim 50, edino na enem mestu sem se vsak dan malo pregrešil, ko sem že prej začel pospeševat, ker je znak naselja ravno sredi klanca. Ampak te najdejo.
Zdaj vseeno mislim da me ne morejo več takole nategnit. Res pa da si na cesti odvisen tudi od ostalega prometa. Recimo če imaš za sabo tovornjak, včeraj sem že sredi naselja raje povečal na 55, pa potem čez en ovinek mu hotel malo uiti in je šlo takoj na 65.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

St235 ::

m0LN4r je izjavil:

Tu vse lepo pise: https://www.anwalt.de/rechtstipps/bussg...
Malo je odvisno od primera in visine kazni, ampak na splosno je v EU zelo podonbo. Je pa za njih ceneje, ce te dobijo slucajno cez 10 let na mejni kontroli, letaliscu, navadni kontroli in pokasirajo za nazaj.

https://www.bussgeldrechner.org/strafze...


BTW, o kakih 10 letih sanjaš? rad bi videl EU državo v kateri prerški ne zastarajo v tem času. Res ne vem kaj imate od tega da take nebuloze širite.

m0LN4r ::

Na tej strani najdes informacije, ki jih rabis:
https://www.bussgeldkatalog.org/eu-voll...
oz.
https://www.bussgeldkatalog.org/

Italija 5 let. Pise ti na isti strani. Ne bom ti iskal za vsako posebej. Se pa z casom ta stevilka spreminja.

https://e-justice.europa.eu/content_pro...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

sunshine403 ::

St235 je izjavil:

Torej smo zaključili in si si zadevo pač izmislil? Razumem, da če drugače ne najdeš pozornosti gre tudi tako.
Seveda pa lahko predložiš vir za tvojo izjavo, ki bo presegal slaboumno sklicevanje na lastno avtoriteto. Če bi dejasnko imel karkoli vedel o nemški zakonodaji bi predložil vire, tako pa pač dalje nakladaš.

No do taksnega zakljucka si prisel ti. Jaz sem prisel zgolj do tega, da nimas pojma o cem bluzis. Kaksne vire naj ti pa predlozim? To, da sem na mejni kontroli placal kazen za nazaj, ki ni bila placana, ker je v firmi, na katero je registriran avto, nekdo zalozil poloznico in je ni posredoval naprej meni? Sigurno ti bom lih tule limal te dokumente... komaj cakam.
Ti je pa m0LN4r dal par linkov, sam verjamem da je jeba, ce ne znas nic drugega kot kvazi slovenscino.

PS: za tvoje nebuloze se vedno nisi predlozil nobenega vira, razen da vse ostale vire oznacis kot kretenizem, kar pa je neprimerno manj verodstojen vir, kot moja izkusnja. Pac idiot, ki misli, da je odvetnik. Pa bodi dovolj, uzivaj v tvojem pumpanju ega, ceprav ti prav hudo dobro vseeno ne gre to.

St235 ::

Sigurno ti bom lih tule limal te dokumente... komaj cakam.

lahko jih anonimiziraš, lahko predložiš pravno podlago, ki je na njih navedena...

Opciij je veliko, lahko pa se dalje sklicuješ na ničevo lastno avtoriteto in prodajaš pravljice o pridržanjih zaradi neplačane kazni redarstva.

m0LN4r je izjavil:

Na tej strani najdes informacije, ki jih rabis:
https://www.bussgeldkatalog.org/eu-voll...
oz.
https://www.bussgeldkatalog.org/

Italija 5 let. Pise ti na isti strani. Ne bom ti iskal za vsako posebej. Se pa z casom ta stevilka spreminja.

https://e-justice.europa.eu/content_pro...


v bistvu se precej redko spreminjajo in ne, niti blizu 10 let ne prideš. Tolk da ne bo kdo panike zganjal ,da ga bo kdo kdaj terjal za 10 let star prekšek.

Ti je pa m0LN4r dal par linkov, sam verjamem da je jeba, ce ne znas nic drugega kot kvazi slovenscino.

kaj pomagajo linki, če jih nisi prebral? ampak važno da imaš ti svoje izkušnje.

Izjava, da te bodo pridržali zaradi neplačanega prekška v višini 30 EUR mestnemu redarstvu je pač bullshit pa ga lahko zavijaš v kakeršenkoli celofan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

sunshine403 ::

Ce ze spilas odvetnika bodi vsaj natancnem... mestno redarstvo nima postavljenih radarjev na avtocesti. Vprasanje je bilo o kazni z avtoceste, kjer bi pa ti z vsem tvojim znanjem moral vedeti da je za merjenje hitrosti zadolzena policija in ne mestno redarstvo, kar pomeni da je bila kazen s strani policije in ne ne vem kaksnega mestnega redarstva. In ne bos verjel, nemska policija na meji ima dostop do svojega registra. Ampak ja dajmo se naprej bluzit.
Jaz sem linke ze prebral in jih za razliko od tebe tudi razumel. Ti jih kot kaze nisi ne prebral ne razumel, ampak nabijas se vedno svoje.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::



Teorija vs. praksa. Bi placal tistih 20 evrov, pa si nebi nakopal vsega tega za nazaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kazni iz tujine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7017116 (1879) BadgerSkin
»

Stacionarni radarji Avstrija

Oddelek: Na cesti
2810677 (7483) Machete
»

Obvestila o radarjih in dvoličnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19633479 (29567) Pithlit
»

Ali podpirate visoke kazni prekrškov CPP? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8221606 (20245) St235
»

redar-zahtevek za sodno varstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8113621 (9283) St235

Več podobnih tem