» »

Recovery console in administrator password v XP

Recovery console in administrator password v XP

RAMPA ::

Imel sem inštalirano na disku 2 operacjska sistema ME/XP.Me so se mi pokvarli tako da sem jih moral zbrisat,ko sem jih ponovno instalirau sem uvidel da pri zagonu teh mi ne da izbire kateri operacijski sistem hočem izbrat!!Sem uložil CD od XP pa pognal in izbral možnost REPAIR CONSOL nato me je uprasalo ADMINISTRATOR PASWORD jaz ga v XP-jih nimam tako da stisnem samo enter pa mi spet napiše isto!!!
Kaj moram upisat da mi bo pognalo?????
PROSIM POMAGAJTE MI KER NOČEM IZGUBITI VSE PODATKE!!:'(

  • spremenil: ToniT ()

paganini ::

idi na http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/

in razturi vse passworde v M$Pred uporabo preberi navodila. Zaradi stranskih učinkov se izogibaj M$.
-------------------------------------
Pred uporabo preberi navodila. Zaradi stranskih učinkov se izogibaj M$ izdelkom.

boštjan ::

rampa mislim da boš moral XP še 1X nalagat.podatke pa lahko na kero drugo particijo daš in lepo formatiraš

Soldier ::

Ne stari neki si mogu dat tam pod pasword ker drugace nebi mogu instalirat winse, to ni to geslo k ti mislis, tam te posebi vprasa za geslo za win, to je ena opcija prej, to sm glih zadnc pr kolegu delu, sam se nikakor ni gesla spomnu tko da bos verjetn mogu format c::D

b4d ::

Ja je klinc, sem jest danes meu probleme s tem. V winih imam POVSOD enak password, tle pa me drka, da kao ni pravilen.
b4d.sablun.org

StratOS ::

win 2000 Recovery Console CD, pa ni treba dobenega admin passwda na XP-jih pri zagonu !
O tem se zadnje case na veliko pise
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

nsignific ::

Nevem ce "repair" sploh kaj pomaga pri ustvarjanju boot loaderja? Ne bi raje sprobal kaksen boot manager recimo od pmagica, vsaj mislim da ga ta ima no.

Xion ::

Na C-ju, oziromad disku, s katerega se ti winsi butajo, mas fajf BOOT.INI, ce ga odpres, lahko vanjga vstavljas katere winse mislis zagnat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8 problem

Oddelek: Operacijski sistemi
181276 (1042) boris22
»

blue screen po menjavi matične

Oddelek: Pomoč in nasveti
181667 (1346) Hayabusa
»

kloniranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
354552 (3682) solatko
»

ntfs in linux? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1006468 (5012) SkIDiver
»

NTFS se mi je sesul. Na pomoč!

Oddelek: Programska oprema
141351 (1068) vegavega

Več podobnih tem