» »

Freelancer

Freelancer

Tr0n ::

Po dolgem casu koncno spet ena vesoljska avantura/streljacina. Mater sem pogresal ta stil (velik fan WC, Privateer, Tie Fighter,...).

Mi lajki, lajki veri mač!

undefined ::

Ti fan WC/Privateer? Tega pa nisem vedel. :D

A že imaš špil drugač? Is it shared yet? :)

nojus ::

men je prov beda.
sovražim Gargamela.

undefined ::

> men je prov beda

Moje sožalje. :)

darh ::

nojus (in ostali, ne samo v tej temi) - dejte se izogibat teh enovrstičnih neargumentiranih nesmislov...
Enako, kot sem TrOnu ponudil možnost argumentiranja njegove izjave da potezne strategije sux, bom tudi tebi pred zbrisom bedastoče dovolil da podpreš svojo izjavo...

Hvala.
Excuses are useless! Results are priceless!

Tr0n ::

xbite: tudi neargumentirani komentarji so v forumu dovoljeni, tako da prosim - relax. folk naj ima pravico, da pove, kaj si o neki stvari misli. hvala.

IceMan: heh, prespilal sci-fi simulacije po dolgem in po cez :)

da, rozice ze rastejo... :8)

nojus ::

najbrž sem preveč pričakoval od igre.
najprej se 1/2 ure kregaš z folkom da dobiš eno ladjo, pol pa nažigancija po vesolju a la serious sam. upravljanje je pa tako kot bi na 286-ki igral top-guna.
igral sem demo

ps: to je samo moje mnenje, res pa nimam izkušenj z vožnjo vesoljskih plovil, ker v našem kraju jih ni in nisem imel še možnosti voziti kake. tako je najbrž to mnenje zmotno
sovražim Gargamela.

undefined ::

> to je samo moje mnenje, res pa nimam izkušenj z vožnjo vesoljskih plovil, ker v našem kraju jih ni in nisem imel še možnosti voziti kake

Ja bogi, ne. Mal prezgodaj si se rodil. :)

> da, rozice ze rastejo...

Rožice? Kje? :)

Zgodovina sprememb…

andrej ::

kregas s folkom da dobis ladjo? Nope. V beta verzijah si res me te pogovore, ki so bli dosadni v RTM pa tega vec ni. Tako da ko gres kaj kupit dobis takoj okno. Tisti dialogi pa so bli res bedni. Cisto vsak te je vprasal: "Are you new here?" Beda. Kot sem ze reko, tega v RTM vec ni.

Drugace pa je spil dober. Je veliko zgodbe, pa se samostojne misije lahko opravljas po mili volji. Najbolj me je presenetil razvoj celotne zgodbe, ki se resnicno obrne...

Upravljanje pa tudi ni tako tezko in se kar navadis. Na zacetku sicer rabis nekaj casa, ampak zapomni si, da je SPACE tipka your friend ;)

Darth SnaPius ::

Igra je odlična, sploh zgodba.Po dolgem času spet igra ki te "povleče" vanj.Rečeš sam še pet minut, ko pa naslednjič pogledaš na uro pa ugotoviš da je od tege minil 3 ure:)

ABX ::

Igral par ur, zgleda cool. Edino me ta zvok jebe pa bi rad prej popravil zadevo, kot pa da si uničim igro.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Kaboom ::

igra je specialna. igral štiri ure skupaj, pa še dodatni dve uri.
igra je pa začela logaritmično freezat ;(( saj nisem pričakoval drugo od Microsofta :'(

Win2K Pro, 800MHz duron, 64MB Kyro2 4500, 256SDR.
zašteka (potreben hard reset) pa random, ampak vedno hitreje, najprej sem igral 4ure, potem samo dve, potem pa se mi več ni splačalo v igro it. da ne omenjam da če stisnem Esc med filmi na začetku tudi frizne (potreben three finger salute).
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

andrej ::

cudno. se to dogaja tudi z drugimi spili?

malo ranta:
saj, kaj pa si pricakoval od piratske kopije. v bistvu se ob piratskih nimas kaj pritozevat. You get what you pay:D

Tr0n ::

Ne, dobro laufa :).

Kewl spilcek ni kaj. Tako kot so napisali, zacnes igrat, potem pa spilas in spilas pa mine 3-4 ure, pa se bi spilal. r0x0rs.

andrej: verjetno si originalno kopijo dobil zastonj, sendi mi ;)

Tr0n ::

Nja, moti me to, da se ne morem vrtet okoli svoje osi (roll left/right) tako kot pri podobnih simulacijah. Ali sem kaj spregledal?

ABX ::

Danes sem naletel na en manjši bug, ko sem opravljal eno random misijo.

Klasika, fly to way point and kill'em all.

Ko sem skoraj prispel do točke, se po radjo oglasi šefe in mi zasere da je naloge konec ker so me ubili. Sekundo za tem pa skoči gor okno in mi izpiše Mission fail: You have been killed.

Jaz samo gledam 8-O.

Nič kot se vrnit nataj in jim razložit da sem še živ :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

TrOn: skoraj. ce cas ni nic vreden potem je res blo zastonj;) Glede vrtenja, si pogledal nastavitve za tipke. Nekaj sem vido v tej smeri...

ABX: se to vedno zgodi pri tej misiji? Katera misija to?

ABX ::

Ma ne kr ena random, katero dobiš v baru.


Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr.B ::

Meni se dogaja sledeče: Gospode ne slišim govoriti, ko je konec misije? Ko grem pa v bar pa je vse normalno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ABX ::

Imaš probleme z zvokom in nisi edini.

Jaz sem rešil na naslednji način.
link
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

undefined ::

Fantje, kaj mate to, Demo, ali Full z "rožicam™", ali Full? :)

andrej ::

IceMan: RTM.

Ce mas kdo ATI Radeon in ma tezave pri izpisovanju besedila potem naj v Windowsih na display properties zmanjsa hardware acceleration za eno stopnjo. Freelancer izgleda odlicno na 1600x1200:D

Vlady ::

Frelancer... Zanimiva različica igre Tachyon. Res da z boljšo grafiko in zvokom, vendar me preveč spominja na Tachyon. V Freelancerju je dobro merjenje z miško, vendar se včasih vse skupaj dogaja "prehitro". Misije niso težke, multiplayer pa tudi ne preseneti s čim težjim. Zgodba je sicer zastavljena dokaj dobro, grafika odlična, zvoke še boljši,...so pa recimo podpore za joystick zelo zelo slabe. Sama igra tudi ne preseneča z nevem kakšnimi specialnimi efekti, resda so eksplozije lepe, samo manka malo "realizma". Vse skupaj me preveč spominja na stare arkadne igre, ki smo jih driblali na starih pentium 1 mašincah. Lahko čakamo na dodatek ali verzijo 2.xx??? :) Pustimo se presenetit...

Zheegec ::

Si predstavljate Freelancer2 kombiniran s kupovanjem in prodajo vozil ter še z malo dodelanim vesoljem iz Freelancerja (seveda brez misij Freelancerja)?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X Rebirth

Oddelek: Igre
192759 (1801) Bolf3nk
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518736 (7145) oo7
»

Darkstar One (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20512135 (5902) Mercenary
»

FIFA 2004 je izšla !!!!!!!!!

Oddelek: Igre
131053 (794) VuLc4n0
»

Freelancer

Oddelek: Igre
341608 (1053) BigWhale

Več podobnih tem