» »

Dying Light

Dying Light

Jst ::

Tisti gameplay video z buggy-jem in lokom me je dosti bolj navdušil, kot pa ta...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

The First 16 Minutes of Dying Light's New DLC: The Following

theBill ::

Prešpilal do druge mape, do mesta. Meni je špil všeč, mešanica Dead Islanda, Far Crya in z uporabo grappling hooka Batmana :D

Na začetku je špil res tečen in težek, zombije mlatiš z lesenimi palicami in cevmi, ki nimajo pravega efekta in se hitro uničijo, parkour je čisto nekaj novega in ga nisi navajen, ampak kasneje ko odklepaš skille, dobivaš boljša orožja in se navadiš skakanja po strehah pa postane špil res dober.

Kot že v Dead Islandu so najboljša orožja meči vseh vrst, en dobro merjen zamah in gre glava zombija, včasih jih dobesedno razpoloviš po dolžini >:D Katana je najjača, dopade se mi, da se ti Katana v ozkih hodnikih buta ob steno in je bolj uporabna mačeta, za razliko od Dead Islanda, kjer si lahko mahal kar vse povprek. Strelno orožjej je bolj tako, šrotarca je neuporabna, avtomatska puška nerodna, sam za človeške nasprotnike uporabljam skoraj izključno samo nemško pištolo z 8 naboji, z njo je najlažje headshote zadevat, damage pa je večji kot pri police rifle. Zoprno je edino to, ker te igra z viralsi, ki se pojavijo dobesedno ob vsakem hrupu, (včasih celo brez ;((), skoraj prisili v tiho igranje in neuporabo pištol, plinskih bomb, granat, itd.

Ko enkrat odkleneš Camouflage, Camouflage kill in pa Takedown, postane igra smešno lahka. Ubiješ zombija, se namažeš z njegovimi črevi in počneš praktično kar hočeš med zombiji. V miru pregledaš ali pobereš zadeve, ali pa recimo petim zombijem polomiš vratove, se ponovno namažeš s črevi in ponoviš. Tudi za pobiranje air dropov, ko je okoli polno zombijev, ali odpiranje policijskih kombijev je camouflage zakon zadeva. Zelo uporaben za šparat orožje je tudi Head stomp, skočiš na avto in zombijem razbijaš glave, dokler jih ne zmanjka. Na strehi pa z grapplingom zombije mečeš na ulico, ali pa v bodice :D

Denarja ful ostaja, pobereš vsa najdena orožja in ko imaš poln ruzak jih v trgovini prodaš, sam kupujem le naboje in sekire za metanje pa mogoče kakšno res dobro mačeto ali katano, vse ostalo se najde v skrinjah ali stranskih misijah po raznih stashih. Najboljša orožja in upgejdi za orožja so v policijskih kombijih, te se najbolj splača odklepat.

Jst ::

Meni je bil "game mechanics" (parkour, craftanje) zelo všeč, v nasprotju z zgodbo, ki je bila brezveze in totalno predvidljiva. Čeprav sem igral na Normal, potem postaneš premočan, tako da sem zadnjo tretjino odigral večinoma ponoči. Zame je igra za nekje 75/100, ob kateri sem se izživljal nad zombiji, ni mi pa nudila nekega "higher challenge". Po prvi tretjini, ko prideš v drugo mesto, se začne vse ponavljati. Nekatere stranske misije so zanimive, ampak se tudi začnejo ponavljati oziroma so na isto foro.

Ker pa sem igro kupil, bom verjetno kupil tudi DLC The Following. Lok in Buggy, super ideja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Mapa 2x večja kot v originalni igri :)

Dying Light: The Following - Enhanced Edition | Exploration Trailer

Jst ::

Kdaj pride?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Kdaj pride?


9 Februar

oo7 ::

Dying Light:The Following - Enhanced Ed. Launch Trailer ENG


Danes je izšel Following na Steamu je 19,99 eur.


Jaz bom še malo počakal z nakupom, ker se mi je že kar nekaj iger nabralo na Steamu za preigrati :)

kitl76 ::

Na CD keys pa 12 EUR, ga že vlečem dol :)

oo7 ::

Mah ja tudi jaz kupil za 12 eur:))

Sem pa prej spet posnel še enkrat Dying light in na srečo so save game še vedno v igri. Ker pravijo, da moraš vsaj prologue v igri preigrati, da greš lahko v Following in, da je fino, da si vsaj 18 level.

Sem malo probal igrati Dying light pa sem že vse pozabil:P se bo treba na novo naučit the Folloving mi pa že nalaga :)

kitl76 ::

No vidiš jaz pa nisem niti prvega preigral no nekaj sem se na Xbox-u matral pa mi z gamepadom ni šlo zdej bo šlo pa za res še 20 minut pa bo doma:))

scipascapa ::

kako pa greš v following? jaz igram na ps4 :)

Ahiles ::

Vrjetno isto kot na PC Ko mas DLC ti ga dol potegne oz gajme se updejta pol maš pa v menuju opcijo The Following kjer zacnes ta DLC če nimas od prej sejva ti zatezi da mors prolog naredit ko maš to narejen ti pa zateži da je fajn da maš 12+ lvl po končanem prologu si 1-2lvl.

Če kdo hoče kode za docketse

https://www.reddit.com/r/dyinglight/com...

https://dockets.dyinglightgame.com/

Register there and link to your Steam/PSN/Xbox account, then redeem the codes.


Here are some codes which will give you a CURRENT TOTAL OF 43 DOCKETS (16 STANDARD WEAPON DOCKETS, 19 PREMIUM DOCKETS, AND 8 COMMUNITY DOCKETS) in Dying Light:

    NQ4THDFBUH (1 docket)
    DF6KUB798UN (1 docket)
    N0A8DF09TB (3 dockets)
    GRE31SVNBOHFUDQH (1 docket)
    R9ADFNHSGX (1 docket)
    DFBUIK7KLIU (1 docket)
    DE8746TYSU8 (1 docket)
    PON42HTHBV (1 docket)
    8NF5DKTBV3 (1 docket)
    97A0E8796D (1 docket)
    6UJ9RFHG8KJ (1 docket)
    16613204146 (1 docket)
    FA7F121B93 (2 dockets)
    H4RR4NM4R47H0N (1 PREMIUM DOCKET!)
    TH1RST1SR34L (1 PREMIUM DOCKET!)
    ChatSnap (2 PREMIUM DOCKETS)
    SAYHITOPS4COMMUNITY (3 PREMIUM DOCKETS!)
    N98FGSDG0ASB (1 PREMIUM DOCKET!)
    #TWEETFORSPEED (3 PREMIUM DOCKETS!)
    15281102 (1 PREMIUM DOCKET!)
    P3D4LT0TH3M3T4L (1 PREMIUM DOCKET!)
    IM51CK0FZ0MBI35 (1 PREMIUM DOCKET!)
    8FN32IGNSKFN (1 PREMIUM DOCKET!)
    OAIUPG9UQBR5 (1 PREMIUM DOCKET!)
    HNF3HBGJT57S (1 PREMIUM DOCKET!)
    KVLOPSEW73NR (1 PREMIUM DOCKET!)
    STUPIDZOMBIES3 (1 PREMIUM DOCKET!)
    G4BXIN98BA (2 COMMUNITY DOCKETS!)
    TYPEMEIN (2 COMMUNITY DOCKETS!)
    SIEFE (1 COMMUNITY DOCKET!)
    ColossalKiwi (3 COMMUNITY DOCKETS!)
    08AHFGBAF6DG
    N9SFG3DG0XSB

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

kako pa greš v following? jaz igram na ps4 :)


Many Dying Light players are confused about how to start a campaign in Dying Light: The Following. Please note that The Following is separate from the main game, so to start a The Following campaign you need to go to "Play -> The Following". Here you will be able to select your save file and difficulty.

Jst ::

Jst sem tehtal ali čem kupiti novo Laro in ker so se mi zamerili, je nisem.

Sicer mi je bila pri Dying Light zgodba brezveze, mi je bila pa mehanika igre dobra. In sem jo danes zjutraj kupil, se priklopil na domač računalnik in dal nalagati.

Super, da mi je Steam shranil karakterja in inventar.

Pa ker sem spet malo preuredil dnevno (entertainment) sobo, iščem igre, ki se lahko igrajo z gamepadom. Lara bi sicer ustrezala, ampak ko sem videl ključ za samo 12EUR, sem kupil. Da vidim, če mi bo ratalo kaj z gamepadom narediti. Dying Light sem sicer preigral z miško, tole pa da vidim, kako mi bo šlo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kitl76 ::

Meni na Xbox-u ni šlo:)

Jst ::

Je kar težko, ker moraš gledati v rob ko skočiš, da se z rokami primeš. Je z miško neprimerno lažje. But I will not yield!

yet
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Tanovega tomb raiderja sem preigral z gamepadom. Dying light pa ni varjante, da bi igral z gamepadom sem preveč lesen, ker je FPS nujno miš in tipkovnica.

Jst ::

Sicer se več ne spomnim na kateri težavnostni stopnji sem igral, ampak imel sem občutek, da bi z gamepadom igral zato, ker mi je bila igra tako lahka. Najraje sem ponoči "haral" okoli, ko si bežal pred 10 tistimi nočnimi stvori in je bilo kar malo adrenalinsko, medtem ko podnevi sem tiste normalne počasneže tako z lahkoto ubijal, da me je kar minilo in sem se jim raje izognil, ko sem delal queste. Pa kadar sem šel online, sem vedno naletel na kakšne kretene, ki sploh niso bili za igro, ampak so raje v mene metali petarde in ostale stvari. Ne vem, najbrž sem imel samo takšno nesrečo, da sem vedno naletel na takšne random kretene.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jaz sem pa raje igral podnevi:P sem se rajei izogibal tistih nočnih stvorov :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Hehe, vsakemu svoje. Zgodba v DL je bila klišejska in brezvezna. Mi je pa dinamika parkour igre bila tako dobro narejena, odprti svet in relativno dobra grafika z dobrim performansom (7950 na 2560x1600), da me je igra res potegnila not.

V Following pa upam, da bo veselje z lokom in buggy-jem, tudi takšno. Če bo pa še dobra zgodba, potem pa toliko bolje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

No, končno sem malo igral...

To je prva igra, ki sem že na začetku moral pogledati na youtube, kako prideš dol. Skočiš v vodo. Jaz sem se pa zaje**val... Škoda, da je gamepad no-go. In še eno opažanje: zombiji so malo težji za ubiti, se mi zdi. Jaz sem kar cel travnik pred prvo kmetijo pobil, dvakrat moral popraviti orožje in enkrat se pozdraviti. Vseeno bi lahko bili malo težji za ubiti, sploh če jih je več na kupu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ciklamen ::

Včeraj vidu en konec tega DLC-ja the following, kdor koli ga igra - you will be surprised :D
- End of the Post ->

kitl76 ::

A v tej igri se da dobiti kako pištolo ali puško?

Ciklamen ::

V DLC-ju ja, se dobijo puške
- End of the Post ->

kitl76 ::

Super ker s titim francozom mahat mi je malo dolgočasno oziroma me spominaj na Hl1 :)

Jst ::

Saj je tudi v Dying Light Military ter Police Rifle, Ra's Gun, šibrovka. Me zanima, kdaj dobiš v The Following lok in če si puščice sam delaš.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Dying Light The Following Enhanced Edition PS4/PC/Xbox One Tech Analysis

Jst ::

Opazil sem, da če dam vse na Max in potem znižam, zelo slabo laufa. Če prvo nastaviš ter potem začneš igrati, pa dela butter smooth.

Znižati sem moral Shadow Map iz Very High na High in Nvidia settings na Off, ostalo je lahko na najvišjih nastavitvah in 7950 na 2560x1600 vseeno dela ravno okoli 60FPS in brez skokov gor/dol (vsaj do ene tretje ure in-game igranja). Pa še lepo zgleda.

Opazil tudi, da trupla zombijev, ki jih ubiješ, hitreje izginejo. VRAM usage je 3GB (toliko, kot ga ima moja grafična), GPU Usage je okoli 90%. Edino CPU in RAM nisem gledal.

Špil je na PCju dobro narejen. Uporablja Chrome Engine 6, s katerim nimam "intimnega" odnosa, kot z Unreal Engine, kjer poznam vse nastavitve v .ini.

Čudno, da konzolna verzija dela tako slabo.

(Originalni Dying Light, ko je izšel, sem opazil, da ga je Steam ene 10krat posodobil. Ampak tudi Dying Light mi je delal dobro. Primerjave z The Following pa naj delajo drugi, kot je recimo video zgoraj od DigitalFoundry. DLCje pa nisem kupoval.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kitl76 ::

Ne vem jaz imam na i5 pa GTX 970 in 16 GB rama in mi dela dela vse tekoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Jst ::

Saj meni tudi. Samo Nvidia settings sem izklopil ter Shadow Map iz Very High na High.

Problem se pojavi, če bi med igro recimo dal Shadow Map na Very High in šel nazaj v igro, potem pa spet nastavil nazaj na High. Polno zatikanja. Bi moral iz igre in jo znova zagnati. (Tako kot pri Xbox One, kjer v videu razloži, da če uporabiš Instant On, šteka, če pa na frišno zaženeš, pa dosti manj.)

Sicer pa grafične nastavitve itak nastaviš samo na začetku, potem se jih ne dotikaš.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Vožnja bugija je super narejena v tej igri pa čeprav sem ga zaenkrat peljal samo z ene farme na drugo.

Čisto sem pozabil kako se vrže zvezdice ali molotovko pa sem probal vse tipke?

particle ::

Čisto sem pozabil kako se vrže zvezdice ali molotovko pa sem probal vse tipke?


Kolešček not pritisneš...

Jst ::

Ja poglej key binding. Jaz sem si spremenil, tako da ne vem.


---


(Upam, da sem dobro resizal, da se vidi, brez da bi rabil klikniti na sliko.)

Probal sem, kliko threadov uporablja igra. Čisto spodaj je FPS, kjer se vidi, da je vedno nad 60FPS. Igra uporablja vseh 8 niti i7-3770K (ni navit), na uč od 20 do 40%.

Pa tudi pri tej igri se listje premika, ko voziš buggyja. Ta igra je neverjetno lahka za GPU, glede na to, da ima relativno dobro grafiko.

Edino AntiAliasing, ki ga imam vključenega, se mi ne zdi dobro implementiran. (To bom pa probal rešiti z SweetFX, ki ga včasih uporabim tudi pri drugih igrah, recimo pri GTA5 za lepše barve,...)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Nekaj veliko Volatile gnezd je na mapi:| sem probal počistiti enega, ko je bil dan ampak jih je preveč bo treba iti ponoči, ko bodo zapustili gnezdo.

Jst ::

Jaz sem se pa pol ure z Thor-om mučil. Jao, ko bi vsaj dobil kakšno nagrado potem...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Balaton ::

Sej dobiš blueprint.

oo7 ::

Ni težko uničiti Volatile gnezda če greš ponoči. Počakaš pred gnezdom, do 21 ure zvečer potem pa greš v gnezdo Volatile gredo ven in notri ostanejo samo zombiji in infected. Ubiješ enega zombija in se komufliraš z njegovim drobovjem potem pa jim samo z ozadja lomiš vratove in posekaš tiste volatile, ki rastejo z tal. Je pa res, da moraš to narediti v 8 minutah dokler traja noč če ne se ostali Volatile vrnejo in potem si ga naj...>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Jaz sem ugotovil, kako se Volatile najlažje ubije. Rabiš pa dobre reflekse, en meč z 1100+ damage in 110+ handling. Pomikaš se nazaj, ko skoči nate, pritisneš levo ali desno ter skok in tako se odrineš ene 2 metra stran, potem pa TAKOJ Volatile 2x usekaš in je mrtev. Easy.

Problem je edino, če jih je preveč. Takrat moraš pa imeti dobre reflekse, ker jih na isti način lahko ubijaš, samo moraš se vedno pomikati nazaj in gledati, kdaj bo kateri skočil.

Meni tista Volatile gnezda ne predstavljajo težav. Tam je najbolje, da jih zvabiš v en del tunela, potem pa po zgornjem postopku ubijaš. (Dobro si je na en knof medkit bindati.)

Najhuje je, ko ti orožje "strohni", ti si pa sredi fajta. Recimo pri tistih tavelikih, če ga ne usekaš v "špeh" ti kar hitro uniči orožje. Dobra taktika je, da nacilaš v glavo, ker se z grappling hook potegneš do njega in ga udariš v glavo. Tako sem Thor-a ubil. (Ter z ene 50imi throwing stars.)

Za samo 10EUR neverjetno veliko zabave. To je pravi "DLC" oziroma dodatek.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Trenutno uporabljam en srp z 1300 damage nadgrajen na 2300 damage>:D Volatile pade tudi t enim udarcem :)

Jst ::

Jaz imam Survivor rank 23 že od prej. Pa nikakor ne morem priti na 24. Kaj moraš početi, da dobivaš survivor točke?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

fireX88 ::

jaz imam pa probleme s sejvi... stare imam, in ko grem v the folowing lahko igram, vendar mi ne shranjuje...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Jst je izjavil:

Jaz imam Survivor rank 23 že od prej. Pa nikakor ne morem priti na 24. Kaj moraš početi, da dobivaš survivor točke?


Survivor točke dobiš, ko narediš misijo ali nekoga rešiš ali ubiješ botlerja in prineseš njegova jetra v tisti sod... če pa umreš pa zgubiš določeno število survivor točk. Jaz sem trenutno na level 25.


To je pa moja trenutno najhujša oborožitev8-)

vozlov225 ::

Guys, problem. Včeraj je nekaj prišlo vmes med igranjem DL, pa sem pač pustil na pavzi cca 3 ure. Pridem nazaj, igra neodzivna, restartam, zdaj pa grafa sploh ne zažene na polno. Z drugimi besedami, opazen vsaj polovični fps drop zaradi pavze. Help!? (980ti)

oo7 ::

Evo po 25 urah končal DLC the Following :)

Nimam kaj rečt kot, da je super DLC ogromna mapa 25 preigranih ur in dobre misije.



AMPAK KONEC 8-O:O



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!

Jaz sem dobil konec kjer postaneš zombi res nisem pričakoval takega konca. Se pravi na koncu prideš ven z karantenske zone v mesto kjer so zdravi ljudje??? A to je tista stran tunela kjer sta tista dva znanstvena dvojčka Tolga in Fatim prebila tunel???

vozlov225 ::

oo7 je izjavil:

Evo po 25 urah končal DLC the Following :)

Nimam kaj rečt kot, da je super DLC ogromna mapa 25 preigranih ur in dobre misije.



AMPAK KONEC 8-O:O



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!

Jaz sem dobil konec kjer postaneš zombi res nisem pričakoval takega konca. Se pravi na koncu prideš ven z karantenske zone v mesto kjer so zdravi ljudje??? A to je tista stran tunela kjer sta tista dva znanstvena dvojčka Tolga in Fatim prebila tunel???


V čem je fora tega konca? Ne razumem, kaj je sploh fora :D Ravno končal btw, težek finale... Parkrat umrl.

Jst ::

Jaz sem pa naletel na en nasty bug, ki me odvrača od igranja.

Driver Level se mi normalno povečuje, recimo, ko povoziš zombija.
Agility, Survivor imam na 24, kar je max, kolikor vidim.

Ampak Legend se mi ne povečuje več. Če prinesem Quartermasterju Drops, nič. Če tistemu jetra, tudi nič. Če pomagam ljudem, mi dajo denar ali weapon upgrade, tudi nič.

Včeraj sem igral ene 30 minut in že včeraj se mi zdi, da nisem dobil nič Legend točk za jetra. (Včeraj se mi je tudi pojavil bug na mapi, kjer če si označil območje, je bil tekst prikazan čisto spodaj, prva vrstica.) Danes sem pa igral eno uro in gledal na Legend, naredil misijo, ko moraš najti tisto rdečo masko, pomagal na dveh lokacijah, kjer so zombiji napadali ljudi in potem od njih tudi dobil Weapon Upgrade, ampak Legend točke so ostale točno takšne, kot ob začetku igranja.

Ne vem zakaj,... (igra, kolikor vem, se ni medtem nič nadgradila)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jaz sem v 25 urah igranja The Following zapolnil samo 4 točke pod Legend.

Jst ::

Koliko side questov si pa naredil?

Si delal kaj Bounty-jev?

Kaj pa internet challanges?

Jaz sem opazil, da če dovolim, da se poveže z internetom, mi padejo FPSji (iz skoraj konstantnih 60FPS na 50FPS z veliko več variacije) in igra se začne malo zatikati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

SPOILER ALERT!!!


>V čem je fora tega konca? Ne razumem, kaj je sploh fora :D Ravno končal btw, težek finale... Parkrat umrl.

Jaz pa nisem niti enkrat umrl med finalom. Izbral sem pa tistega, kjer se žrtvuješ in sprožiš atomsko bombo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18323912 (797) yayo
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864027 (9868) Pithlit
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
414891 (497) ahac
»

Dead island (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5812316 (7829) Sssaga
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522367 (15338) yayo

Več podobnih tem