» »

Težave z LCD TV Philips

Težave z LCD TV Philips

jernejk90 ::

Imam lcd tv 32 pfl 5404 in imam težavo z vklopom tvja. Ker sem imel enkrat težavo z vklopom tvja ko sem čisto izklopil tv sem vedno ugašal le na standby preko daljinca. Pred par dnevi nisem našel daljinca in sem tv čisto izklopil z gumbom na tvju, zdaj pa ga nikakor ne morem prižgat nazaj pa sem že poskusil vse možne variante na tvju in na daljincu. Kaj bi lahko bilo krivo? Kak nasvet kako ga naj spet prižgem?

afroangel123 ::

če je v garanciji, potem na servis z njim. Drugače pa pokliči kak servis kjer servisirajo televizorje.

mat xxl ::

Pogosta napaka, moj ga biksa čisto podobno se obesi in noben gumb ne prime. Navadno pomaga , če ne pomaga ponovi, izklop iz 220V pri prižganem, ali na stand bayu, da se vse sprazni in nazaj, navadno pomaGA, PA OBVEZNO PREVERITI, ČE JE ZADNJI fw GOR , SICER NADGRADITE ŠE TO.

jernejk90 ::

Sem ga že 100x izklopil iz elektrike pa nič.. se sploh da preverit oz karkoli delat preko usb-ja z računalnikom če ga ne gre vklopit?

RejZoR ::

Ta model je star 4 generacije (xxx4, trenutna je xxx8), tako da sigurno ni več v garanciji.

Osebno mislim, da je nekaj narobe v napajalnem sklopu, ni pa nujno. Najboljši bet bi bil kontaktirat en Philipsov servis in povprašat. Pri njih se pogosteje srečujejo z vsemi mogočimi težavami in bi ti mogoče kdo znal iz prve povedat kaj bi lahko bilo in koliko bi te stalo (preko katerega potem vidiš, če se ti sploh splača vlagat v popravilo).

@mat xxl
Zanimivo, sam imam tud Philipsa s katerim sem sicer ful zadovoljen (42PFL3207H) ampak mi je enkrat naredil povsem isto zadevo. Čist je freeznil, da ni prijelo nič. Pol sem mu snel štrom, počakal 10 sec in pol je vse delalo bp. Ker model imaš? Istega slučajno?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Samson ::

Ce je 4 letke star bi jaz precekiral kondelce v napajalnem delu. Nebi bil osamljen primer.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

RejZoR ::

Ja, to je še najmanj dela, pač preveriš če so napihnjeni al pa če je na vrhu vidno kaj rjavega sranja (elektrolit). Če ti delo s spajkalnikom ni tuje si lahko zadevo zrihtaš za par evrov...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Led TV H6400 - vtisi, težave, zadnji firmware (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
34365654 (10861) Han
»

ceneni predvajalniki? vredni cene? prosim za mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
121729 (1318) Pyr0Beast
»

Piz..rija - ko vklopim klimo se vklopu tudi TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
71273 (914) zcetrt
»

Nič vatov za stand-by (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
636067 (6067) bbf
»

Popravilo TV Gorenje, ČB slika, včasih se ne prižge

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61548 (1438) A. Smith

Več podobnih tem