» »

Ob zagonu računalnika monitor ne dela.

Ob zagonu računalnika monitor ne dela.

Spllash 3k ::

Lep pozdrav,

imam monitor Samsung z diagonalo 54cm. Kar naenkrat se je pojavil problem da ko zaženem računalnik monitor ne dela in utripa v levem kotu zgoraj pa piše (digital,analog) z monitorjem sem prepričan da ni nič narobe ker sem ga nesel sosedu in priključil na njegov računalnik in je monitor delal. Poleg tega ko zaženem računalnik piske 2x ponavadi ko je normalno delal je samo 1x in pa računalnik je tudi veliko glasnejši. iz računalnika sem uzel baterijico in jo po 10 minutah spet dal nazaj ampak še vedno monitor ne dela.
Prosim za vašo pomoč!

HVALA!

Duhec ::

Ne vem zakaj vztrajaš, da monitor ne dela (tako v naslovu kot na koncu tvojega posta), če pa si ga stestiral pri sosedu.
Z računalnikom je nekaj narobe, ne z monitorjem, ejga !
Glede na podroben opis in starost konfiguracije je preveč možnih odgovorov kaj bi lahko bilo (od rama do grafike....)

schtr4jh ::

Na enak problem sem naletel pred nekaj meseci s Samsung monitorjem - na stacionarcu je delal normalno, na laptopu pa ne. Problem sem rešil tako, da sem z uradne strani prenesel zadnji firmware za monitor (ja, za monitor! :D), ga namestil in zadeva je začela delovat.
E-commerce & Marketing platform - comms.dev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gtx 295 in lcd problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
5601 (544) Mitch
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513570 (2996) DT232
»

Problem z vgradnjo Radeon HD4870

Oddelek: Pomoč in nasveti
251975 (1559) NightwishSI
»

Nastavljanje ločljivosti monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
182220 (1876) mat123
»

Ločljivost, frekvenca in PROBLEM

Oddelek: Zvok in slika
211199 (974) Dalmatinc

Več podobnih tem