» »

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov

««
6 / 10
»»

GUFY ::

Ta je pa skor tok lep k moj (radiator namreč).>:D >:D >:D

BaRtMaN ::

LitleDevil: moj je tudi notri sive barve, rebra so sive barve, tudi po čiščenju s Cilit Bangom (zakon zadeva) in vedno bolj se mi dozdeva, da je vse skupaj en velik nateg, ker mi je prodajalec na odpadu rekel, da je baker/medenina.

BaRtMaN ::

Jap, definitivno je Al ali pa jeklo. Tornado Boy ma istega, Zoidberg je prilimal slikice na 2. strani:

Bedno. :|

GUFY ::

Pa še slabo je ohranjen.;((

LittleDevil ::

Potem je pa cel iz AL.:\ Meni bi rekej imam jih doma kar nekaj pa še lepo so ohranjeni očiščeni in bakreni so.:)

LP

Zgodovina sprememb…

LittleDevil ::

Ja to je čisti aluminij, tudi sam se imel enega takega ampak je bil veliko lepše ohranjen.
Če koga zanimajo barkeni/medeninasti KONTAKT 8-)

LP

Alexius Heristalski ::

Japan power: Kdo ti je naredil tako lep adapter za ventilatorja? Res dobro izgleda!

Bartman: Ja, tvoj radiator je aluminijast, najbrž iz Zastave 101 - tudi sam sem imel takega, vendar ga nisem uporabil, ker sem dobil Yugovega. Slednjega sem očistil s Cilit Bang! čistilom.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Bom dobil jaz kmalu Ladin radiator, tako da bom tega Al stran vrgel verjento. Sem ga pa lepo ščistil, se lepo sveti medenina.
Za čiščenje svetujem Cilin Bang za notranjost in Purol pasto za zunanjost drgnit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

mloncar ::

ta adapter sm pa kr sam naredu. mal iznajdljivosti, potrpljenja pa en kaldivo, pa je narejen adapter :D

te lukne sm pa s škarjami za kovino naredu!!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mloncar ()

GUFY ::

Mene pa zanima, če je temp vode 27 stopinj pri vodnem hlajenju NB in CPU ( Barton 2600+)v redu. CPU dela pri 1.94V NB pa pri 1.8V imam pa NF7-S plato rediator od LADE 2 x MJ 1000, na radiatorju sta pa dve 120 mm delti na 7V, ki vlečata zrak skozi radiator v ohišje. Temperatura sobe ja pa 23 stopinj.

Jaz sem mislil, da bo ta radiator bolj učinkovit. Predvsem se mi zdi velika razlika med temperaturo okolice in temperaturo vode.;((

tiborrr ::

Gufy, jaz imam vtaknjeno temperaturno diodo med rebra na moji Ladi, ki se dotika zgornjega prekata, kjer je voda najtoplejsa in ima ob polni obremenitvi radiator temperaturo okoli 27.2 do 27.5°C, v mirovanju pa pade na kakih 25.5 - 26°C. Torej je verjetno dobra temperatura. Itak pumpa zacne pesati komaj, ko temperatura vode doseze 35°C - takrat se zacne zvijati plasticna os.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

TribesMan ::

Jest mam temperaturo vode z Lado trenutno 23°C je pa res da je v sobi samo 17°C... No pa samo 2 92mm venta hladita readiator, priključena na +5V... Čist potiho. Aja to je na fulll load. Na idle pa nimam pojma... še nisem nikoli testiral. :D. V krogu sta pa CPU Barton 2600MHz @ 2.05V in grafična karta R8500 navita...

Evo vse temperature ki jih merim trenutno...

Vstopni zrak (v radiator) 17°C
Voda 23°C
Izstopni zrak (iz radiatorja) 22°C
Procesor 38°C (full load)
Plata 25°C

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

GUFY ::

Pol je pa v redu.:D Koliko imaš pa temperaturo sobe?
Jaz imam senzor za temp takoj na izhodu iz radiatorja in trenutno kaže 26,8 stopinj, s tem da že par ur laufa Prime 95 .>:D

TribesMan: Glej da ne boš zmrznil pri 17 stopinjah v sobi.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

TribesMan ::

GUFY ni panike... sem navajen takih temperatur in če je vešje sploh ne morem delat...

Aja jest merim temp vode pred vstopom v radiator... izstopna voda nevem koliko je.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

GUFY ::

Imam občutek, da so si tele temperature zelo podobne. Sem že boljše volje.:D

mloncar ::

sicer je mal izven teme, ampak vseen.. ..zanima me kje ste kupl termometre za merjenje vode in zraka??
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

TribesMan ::

Jest mam ene industrijske termometre ki merijo temperauro s pomočjo PN spoja v transistorju, zadeva je zelo natančna. Mam 3 in vsi kažejo popolnoma isto temperaturo, če jih priklopiš "vzporedno"... res fine stvarce... pa še termostat majo tako da bi se dalo recimo kaj ekspirimintirat z preklaplanjemhitrosti ventilatorjev...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

mloncar ::

kje si jih pa kupu??
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

TribesMan ::

Ubistvu sem jih dobil, ko so v fotrovi službi prenavljali eno proizvodnjo linijo in so take stvari metali stran. Jih mamo doma cel kup. Sam drgač so pa dragi ko pes. Okoli 30kSIT je cena za nekaj takega...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

glinik ::

Jaz pa imam naslednje vprašanje.

Kako bi se pa odnesel kakšen radiator iz tovornjaka? Kaj pravite, saj so po moje dosti večji.

Lp

QuickShot ::

Od tovornjaka bi bil manjši, saj imajo manjše kabine...logično:D

Malecky ::

Ma kdo kaj za prodat? Od kaksne lade mogoce?

glinik ::

Kaj so potem največji radiatorji Ladini oz. najbolši? Kaj res ni večjih ???

Lp

GUFY ::

glinik: Večji radiator od Lade ti skoraj ne pride v poštev, saj ga nimaš kam dati. Lahko si pa omisliš DVA radiatorja od Lade pa bo.:D :D

T0RN4D0 ::

no ja, kdor je bil na moto boomu je lahk vidu radiatorje... sam tud take k majo mal več k 1m^2 (ne površine reber, mapak tak na uč, zunaje mere) 8-)

če si daš takega ne rabiš nč ventov. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

glinik ::

Jaz imam itak midi tower, tako da mi noben radiator ne paše noter. Meni je itak vseeno za plac, ga bom pač veni polek kište imel, ni problema. Samo da je tiho in hladno :D :D

Torej od nekakšnega tovornjaka pa bo, pa še vent ne bom potreboval :D :D .

Kaj še hočeš bolšega? Radiator lepo pokromiraš pa imaš nov del pohištva v sobi :D :D (malo šale)

Lp

tiborrr ::

... In pumpo za centralno kurjavo. LOL, mater ste na hece.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

glinik ::

Zdaj pa mi povejte prosim.

Kateri model Lade ima ta super radiator?? Samara, Niva, ... kera??

Lp

VASkO ::

nihce ne ve
smo racunalnicarji ne mehaniki, vprasaj slednje. ce je baker/medenina, potem je samo ta. je pa se en ALU/pl v ladah, pa tudi ne vem, v kerih.

DimmniBurek ::

Prej sm enga od katre najdu, oz. sm najdu katro, obrnjeno na streho, brez motorja, sm s kladivam noter vse razbiu, matr je biu užitek! Sej radiator je Al+plastika, sam bo začasno, dokler ne dobim kej večjega(LADA!!!)
There Is No Stronger Drug Than Reality

Urajmal ::

Ker se že vsi pogovarjate o nekih "velikih" radiatorjih od lade, kakšne velikosti(DxŠxV) pa je pravzaprav ta bakreni od še enkrat lade ??? :\

Jackass ::

A se ga sploh še na kerm odpadu dobi?

Ker zdej sm ugotovu, da je un moj od Astre za 1cm preširok, ne bi pa rd cele nove kište prevrtu, kar pomen, da morm najdt nov radiator.
jAcKaSS

LittleDevil ::

Kakšne pa zgleda radiator od Astre? Ali imaš kakšno sliko?

LP

mloncar ::

dimenzije so napisane par postou višje.. ..24x18,5x6,5cm

verjetno se jih še dobi, sam morš it pogledat. sami radiatroji ne bojo k teb pršl
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Jackass ::

LitleDevil: Kr nekej postov viši je prleplena ena slika enga Oplovega radiatorja. No in ta moj od Astre je skoraj identičen.

Japan power: Sej mam že neki cajta v namenu poklicat po avtoodpadih, sam ta šola čist zabaše cajt.
jAcKaSS

njok ::

Jaz mam radiator od corse 89', mislim da je enak onemu zgoraj. Je bil ravno tako presirok za v ohisje, pa sem naredil pravokotno zarezo. Radiator gre lepo noter tako da v bistvu luknja ni niti vidna.

Tilen ::

lahko poslikas kaj?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

njok ::

Tezko, ker ima radiator adapterje na obeh straneh, pa se prefarban je, tako da ne bos videl nic. :D

Drugace je ze bilo nekaj slik po forumu.

njok ::

V bistvu je podoben temu, le da ima drugacne mere.

Tilen ::

ta je prav ličen, a je tut dober ? :) kaj pa tiste nastavke za cevi si sam naredo ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

njok ::

Saj ni moj.

Jackass ::

njok: ja glih tak je, k un na drugi sliki. Sam ne vem kako ga je lastnik spucu, da se tkole svet, ker moj se niti podrazno ne sveti tkole.

Kokakolo sm probu... blef, zdej je vs popackan od kokakole.
Cilit, Smac... se spuca, sam ne do sijaja.

Kako dosežen tak sijaj?
jAcKaSS

morphling1 ::

Purol, fantje, purol :) polirna pasta za kovine, vsako stvar spoliraš do visokega sijaja :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

Ja, to sem tudi jaz naredu in je radiator 98% tak kot na tisti sliki :) Res pa je da sem drgnu pošteno debele 3 ure.
persona civitas ;>

BaRtMaN ::

S purolom sem tud sam drgnil Gufyjevo Lado, tako kot prej Yugota, ampak najlepše rezultate dela brus na bormašini. :D Je blo treba okside stran spucat pred lotanjem.

BTW, kako očistiti rebra? Ker so rahlo na tesno skupaj. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Jackass ::

Jp, pr rebrih se je tut men zapletl. Tist okol je tut men uspel kolkrtolk spucat, ampak rebra...
jAcKaSS

DimmniBurek ::

Kaj od Lade radiator je v višino 24cm, sam a to so priključki za cevi vključeni v to mero al ne? ker če niso bo mal kriz, oz, bo moral bit odzuni!?!
There Is No Stronger Drug Than Reality

mloncar ::

24 je brez priklučkou
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Keyser Soze ::

A morda slučajno kdo ve kje bi se dalo kupiti avtomobilski radiator(po možnosti bakren) kot nov rezervni del oz. od katerega avtomobila???

Se pravi nerabljen.
OM, F, G!

Tilen ::

kot vidis imajo bakrenega samo nekatere Lade in pa Yugo, katerih pa ne delajo več.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moja kištica ohladi se z vodo in en kup vodnih blokov lastne izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7711642 (8704) Privatnik
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142330 (1870) Karaya 52
»

Kam postaviti radiator za vodno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221670 (1271) njok

Radiator za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91084 (952) TESKAn
»

Hladilniki - slike - wanted ?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231853 (1455) EX-B

Več podobnih tem